יוצרים עיצוב – מודלו

בעידן  שבו רובנו מבלים את רוב שעות היום (ויש הטוענים שליש מהחיים) במקום עבודתנו, השקעה בתכנון ועיצוב מרחב העבודה היא חשובה ואפילו הכרחית. אם נהפוך אותו להשראתי ומזמין נוכל לעלות את הביצועים שלנו, לעבוד יותר נכון וממוקד ואפילו ליהנות בעבודה.

כל אדם המנהל מבנה ארגוני עסקי חולם שהעסק שלו יהיה הטוב, נכון והרווחי ביותר.  כשהכול נוח, מסודר ומאורגן נכון, כשיש לנו הרגשה טובה במקום מסוים קל לנו להוציא את היצירתיות שבתוכנו.

החברה הוותיקה היפר משרד וחברת הבת שלה מודלו, מאפשרות את ריהוט ועיצוב סביבת העבודה בצורה אופטימלית ומגוונת ובתקציבים  שונים.

היפר משרד מייצרת מוצרי מדף סטנדרטים מסוג Ready Made – ריהוט משרדי באספקה מידית  ובעלויות נוחות המשווק ללקוחות מוסדיים, ציבוריים ולשוק הפרטי –עסקי. החברה נוסדה בשנת 1989 על ידי ציון שם טוב ומנוהלת כיום על ידי בנו אריאל. בין מוצריה אפשר למצוא כסאות משרדיים, שולחנות ודלפקים למשרד, מחיצות אקוסטיות, פתרונות אחסון, כסאות מנהלים ועוד.

בימים אלו היפר משרד נבנית מחדש ברחוב קרן היסוד 4 בקרית אתא (צמוד לאיקאה), כמתחם אאוטלט שיתפרש על  400 מטר ויכלול אולם תצוגה ומחסן. המקום צפוי להיפתח בחודש פברואר הקרוב ויהיו בו מגוון רחב של מוצרים שימכרו במחירים אטרקטיביים ביותר.

47bd8902-2cb2-49ca-bf75-53a7b91561a2

 

חברת הבת מודלו הממוקמת ברחוב ירקוני 12 שבצ'ק פוסט חיפה, מתמקדת במוצרי ריהוט מסוג Custom Made (מוכן לפי הזמנה) : פרויקטים אינדיבידואליים הנעשים בקפדנות על ידי מומחים לנגרות אומן.  מדובר במוצרים איכותיים שתפורים לטעם הלקוח ומיובאים ממיטב הספקים בעולם.

היא מציעה תפיסות עיצוב חדשות למשרד העכשווי. "אנחנו משנים את כללי הישיבה בעסק, בודקים את הפוזיציה של הגוף, סנכרון הכיסא עם הגב, אם יש תמיכה נכונה לצוואר והישיבה על הכיסא נוחה ולא מאמצת", אומר שם טוב "הדגש הוא על בריאות, נוחות והמון סטייל גם מתוך חשיבה כלכלית. אם כיף לי להיות במרחב העבודה, אני אוציא ממני את המיטב, את ההכי מזוכך שיש בי".

במודלו  יעצבו לכם סביבות עבודה שונות : חללים של מנהלים, חדרי ישיבות, חדרי דיונים משרדים חכמים המונגשים לטכנולוגיה גבוהה, דלפק הקבלה במשרד או עמדות עבודה של מהנדסים.  בנוסף לחללי עבודה, היצירתיות יכולה להתבטא גם בעיצוב מושקע של פאב, מסעדה או בתי קפה.

מודלו היא מתחם של אפשרויות לאדריכלים, מנהלי פרויקטים, מעצבי פנים ומפקחי בנייה. הם מגיעים אליה עם תכנית אדריכלית למקום חדש שעומד להבנות וביחד עם שם טוב ואנשיו הם מעלים ומפתחים כל מיני רעיונות : מה הולך להיות בכל מרחב, כיצד יראו חדרי העובדים, איך יעוצב גם החלל המרכזי, דלפק הקבלה, חדרי הישיבות או פינות האוכל של העובדים. אפילו מה ששם טוב מכנה 'מרחב הפאן' של העובדים שכולל גם פינות מנוחה, כריות פופים ואלמנטים מרגיעים או מעשירי פנאי. מבין פריטי הריהוט שבמודלו  אפשר לראות גם  מטבחון שיש דרכו גישה למחשב, מגירות שאפשר לשים בהם פריטים שונים, כיסא בר מקוונן.

אפשר להתייחס כדוגמא לעיצוב החללים של משרדי חברת גוגל בארץ ועולם. לאחר שמוקם המבנה האדריכלי של אחד מסניפי החברה, מוזמן מעצב פנים שמעצב את מראהו, איך בעצם המקום הולך להראות ומה הוא ישדר, מה יראה וירגיש העובד כשהוא בא למקום עבודתו בכל בוקר, האם המרחב מזמין ומייצר אצל העובד חדוות עבודה ויצירה, בשונה מסגנון עיצוב אחר שפחות יגרום לו תחושת נינוחות.

"אנחנו רוצים להיות זרוע ביצועית לויז'ן של האדם, לעשות משהו אחר והכול אפשרי", אומר אריאל, "המוטו שלי הוא: 'תעשה לך מודלו לעסק ולחיים', תגשים  את החזון שלך וכך יהיה כיף ונעים יותר לעבוד.  להפוך את סביבת העבודה למקום מכיל, שהעובד ירגיש שהכיסא נכון לו, הריהוט סבבה והאווירה כיפית, סיעור מוחות של עובדים המשתפים ומפרים אחד את השני ".

455fc8cb-aeae-4693-bfe0-1a2128f0d7fc

 

2 הערות

להשאיר תגובה