טובה בהרבה

ב – AEG Lounge מתקיימות סדנאות בישול חווייתיות, בהן יכולים המשתתפים לחוות ולהתנסות במוצרי היוקרה המתקדמים של המותג. המוצרים בטרקלין הינם לשימוש ביתי כך שכל חובב בישול יכול להנות מתוצאות הסדנא המקצועית בבית הספר הקולינרי “דן גורמה” גם במטבח הפרטי שלו.

שיתוף הפעולה בין “מיניליין” ו”דן גורמה” נבע מהבנת הפוטנציאל של סדנאות בישול כמנוף להיכרות עם מוצרי יוקרה בתחום הקולינריה. במסגרת שיתוף הפעולה תוכנן טרקלין המותג לתת מענה הן לסדנאות הבישול והן למשתתפי הסדנאות שייהנו מחוויית מותג יוקרתית ומתוצאות ללא פשרות עם מוצרי AEG , תוך התנסות במגוון רחב של מוצרי המותג- החל מתנורים, כיריים, ועד מוצרים קטנים כבלנדרים, מעבדי מזון, שייקרים ועוד

קרן ימיני, מנהלת השיווק בחברת מיניליין: “אנו גאים להשיק את AEG Lounge בשיתוף עם “דן גורמה” בית הספר ללימודים קולינריים ומאמינים כי חווית המשתתפים בסדנאות בשימוש במגוון המוצרים המתקדמים של המותג AEG יתרמו הן למותג והן למשתתפים חובבי הבישול שיוכלו להנות מתוצאות מקצועיות גם בבית.

קבוצת מיניליין: קבוצת מיניליין הינה אחת החברות הוותיקות והגדולות בתחום היבוא, השיווק והשירות למוצרי חשמל ביתיים בישראל. מיניליין הינה היבואנית הרשמית שלמוצרי AEG  המותג מוביל בישראל בעיקר בתחום התנורים, כיריים, מכונות ומייבשי כביסה.

בישראל. AEG  הינו מותג-על  גלובלי בתחום מוצרי חשמל ביתיים, שמקורו בגרמניה.

https://www.aeg.co.il/

תגובות

להשאיר תגובה