זמן קינוח

חובבי האפייה הכינו את התנורים כי מהפכה האפייה הביתית נמצאת כאן. אם חלומכם המתוק הוא להגיש מקרון מעשה ידיכם או זיגוג צבעוני כמו של המקצוענים, כדאי שתראו מה יש למותג Desserts להציע לכם, המותג שנחשב לפורץ דרך בתחום חומרי הגלם לאפייה,  משיק כ-150 מוצרים חדשניים שפיתח השף קונדיטור אורן בקר שמשמש גם כפרזנטור.

בין המוצרים החדשים חומרי גלם לאפייה ב-14 קטגוריות שונות, כשלמעלה מ-80 אחוזים מהם מוצרים חדשים שלא קיימים ברשתות השיווק ביניהם: מחיות פרי, מקרונים, שוקולד מתקשה, טארטים אפויים, צבעי מאכל חדשניים על בסיס שמן ועוד. Desserts נחשב לאוטוריטה בתחום פתרונות אפייה איכותיים לקונדיטורים מקצועיים, לשפים חובבים ולבשלנים בייתים, עכשיו המותג לוקח את נושא האפייה המקצועית ומנגיש אותה לצרכן הפרטי.

שיתוף הפעולה האסטרטגי עם השף-קונדיטור אורן בקר הוא המשך טבעי לערכי המותג שהם מקצועיות, יצירתיות, איכות, חדשנות, ועדכניות.

בקר המשמש כיועץ קולינרי צמוד לפיתוח המוצרים הוא בוגר בית הספר היוקרתי "קורדון בלו" בסידני וכוכב תכנית הטלוויזיה "ככה אופים את זה" (ערוץ 10). בקר העומד בראש מחלקת פיתוח המוצרים, נותן אישור לייצור המוצרים רק לאחר ביקורת טעימה, הוא מתאים מתכונים למוצרים ואלה מופיעים על כל אריזה, בקר יוצר סרטוני הדרכה המסייעים לצרכן הסופי מדריך פרטי בכל שלבי הכנת הקינוח.

אריזות המוצרים גדולות במיוחד ומתאימות לחובבי אפייה ולאופים מקצועיים, בין המוצרים ניתן להשיג מוצרים לשומרי משקל, לנמנעים מגלוטן, לטבעונים, סוכרתיים ועוד. למוצרי Desserts כשרות בדץ חתם סופר ואריזות מאושרות על ידי משרד הבריאות.

 

תגובות

להשאיר תגובה