ויהי עור!

GIGI  מעבדות קוסמטיקה משיקה טיפול חדש ממוקד לאזור העיניים בסדרת Nutri Peptide  החדשנית Smooth & Relax Eye Treatment

GIGI מעבדות קוסמטיקה, החברה המובילה בתחום הקוסמטיקה המקצועית בישראל, משיקה טיפול חדשני ופורץ דרך המתמקד באזור העיניים הרגיש-  Smooth & Relax Eye Treatment .העיניים הן האיבר העיקרי בפנים שמסגיר במבט ראשון את הגיל הפיזי והמצב הנפשי שלנו, לכן הן דורשות טיפול מזין וממוקד המותאם לנתונים הפזיולוגים של אזור העיניים ולתופעת סימני ההזדקנות המוקדמים המופיעים ראשונים ובגיל צעיר.

העור הדק באזור העיניים אינו נתמך על ידי שכבת שומן ואין בו בלוטות חלב כמו בשאר הפנים, לכן, הוא יהיה רגיש יותר לשינויי אקלים, יובש, נזקי קרינה ולפעילות תמידית של טבעת השרירים העוטפת את אזור העיניים ופועלת גם בזמן השינה. עם השנים העור הופך דק יותר, זרימת הדם משתקפת דרכו ויוצרת כהויות סביב העיניים.  בנוסף, גם רשת השרירים נחלשת והעור מאבד אלסטיות )במיוחד בעפעפיים העליונות) מתקמט וצונח.  קרינת שמש, שאריות איפור  ואינסטינקט השיפשוף פוגמים בבריאות העור וגורמים ליובש והופעת קמטים וקמטוטים כבר בשנות העשרים המוקדמות.

הבעיות הקוסמטיות האופייניות לאזור העיניים הן: רפיון עור, עיגולים כהים, נפיחות, יובש מוגבר ו"שקיות". למניעה וטיפול בבעיות אלו נדרש  טיפול עיניים נקודתי המשולב בשגרת הטיפולים הקבועה במכון, לצד הקפדה על טיפוח יומיומי בבית לפי המלצות הקוסמטיקאית ובהתאם למצב העור האישי.

טיפול העיניים החדש Smooth & Relax Eye Treatment  מסדרת Nutri Peptide של  GIGI מעבדות קוסמטיקה אורך כ-45 דקות וכולל ניקוי עמוק של אזור העיניים והסרת כל סוגי הלכלוך.  פילינג עדין ולאחריו החדרת חומרים מזינים, עיסוי לימפטי לניקוז נוזלים ומסיכת עיניים חדשנית המרגיעה את העור, משחררת מתח, מעלימה קמטוטי יובש. החומרים הפעילים במסכה מעניקים לעור יכולת להתמודד עם נזקי זמן, סביבה וקרינה זמן רב לאחר תום הטיפול.  

טיפול פנים

למה ניתן לצפות בתום הטיפול הממוקד באזור העיניים?

מיד בתום הטיפול אזור העיניים נראה קורן ומלא אנרגיה, סימני גיל אופייניים וקמטים פוחתים באופן משמעותי ונראה לעין. גוון העור בהיר יותר ומקרין רעננות והפנים מקבלות מראה חיוני וצעיר יותר למראה. את הטיפול הממוקד מומלץ לבצע בכל ביקור בקליניקה, או פעם בחודש במקרים מיוחדים של עייפות וסימני גיל בולטים. מומלץ להעצים את תוצאות הטיפול המקצועי על ידי טיפוח אישי ממוקד לאחר איבחון של הקוסמטיקאית.

את הטיפול ניתן להשיג אצל הקוסמטיקאיות המורשות של "GIGI  מעבדות קוסמטיקה" ומכוני יופי ברחבי הארץ. לבירורים  03-9258888

תגובות

להשאיר תגובה