מותג הספורט הבינלאומי UNDER ARMOUR  משיק לראשונה בישראל חנות דגל בנמל תל אביב החנות נפתחת בהשקעה כספית  של כ 1.8 מיליון. סניף הדגל של UNDER ARMOUR יציע קולקציות מגוונות ועדכניות של המותג.

 מותג הספורט המוביל UNDER ARMOUR בעל חנויות קונספט ייחודיות ברחבי ארה”ב ובעולם, משיק לראשונה בישראל חנות דגל למוצרי ספורט מקצועיים, תחת שם המותג בהשקעה של כ- 1.8 מיליון שקלים.

החנות ממוקמת בנמל תל אביב ומשתרעת על פני שטח של כ -150מ״ר וניתן יהיה לרכוש בה את מגוון הפריטים של המותג, נעליים ביגוד ואביזרים בקולקציות החדשות  לגברים ונשים. החנות מעוצבת בדיוק כמו כל חנויות הדגל של המותג בארה”ב ומציגה על  קיר שלם את  תצוגת  נעלי הספורט מהמתקדמים ביותר בעלי טכנולוגיות חדישות. בין הנעליים מוצגות גם נעלי ריצה חדשות מסדרת BANDIT 2  המושקות בימים אלה בישראל.

בנישת הביגוד הספורטיבי, שבו מגלה החברה חידושים טכנולוגיים ואופנתיים מדי עונה, תמצאו  קולקציה רחבה של בגדי ספורט איכותיים ומקצועיים המתאימים  לריצה כמו: חולצות מתנדפות זיעה, טייצים ומכנסי ריצה בעלי טכנולוגיות מתקדמות ,  חזיות ספורט צבעוניות מעילי קפוצ’ון ומכנסי אימון מבדים השומרים על טמפרטורת גוף המתאמן ובעלי טכנולוגית קירור גוף המקדמות ביותר, כמו גם בגדי אימון לחדרי כושר, טייצים מחטבים לצד תיקים ואביזרים ספורטיביים ואופנתיים.

לדברי רוני גינזבורג מנהלת השיווק של מותג הספורט UNDER ARMOUR  בישראל: ” אנו מתרגשים להשיק את חנות הדגל הראשונה של המותג בישראל. עד כה נמכרו פריטי המותג ברשת חנויות GET PRO ובחנויות מתמחות, ומעתה ניתן יהיה להשיג מגוון פריטים רחב ועדכני בחנות הדגל. רוני מוסיפה כי, ההחלטה לפתוח את החנות החדשה בנמל תל אביב נובעת מהסיבה שהנמל מרכז אליו ערב רב של קהלים אשר יוכלו להיחשף אל המותג בכלל והפריטים בפרט, זאת כחלק מאסטרטגיית החברה לחיזוק המותג בקרב מקצועני וחובבי ספורט בישראל. כמו כן, פתיחת חנות דגל מאפשרת לחברה להציג קולקציה רחבה יותר ומגוונת של נעליים וביגוד ספורט שעד כה לא ניתן היה לספק במלואה.

כחלק מהשקת חנות הדגל ורצון לעידוד ספורט, הוקמה קבוצת ריצה ייחודית שהתאמנה במשך 40 יום לריצה של 4 ק”מ, כשביום הפתיחה הקבוצה שמונה כ- 20 משתתפים הוזנקה מהחנות החדשה לתחרות הריצה . חברת UA  מאמינה כי כל אחד יכול. סלוגן החברה I WILL  הוא נקודת הבסיס להבין את תורת המותג. מוצרי ספורט איכותיים בעלי טכנולוגיות חדישות אינם רק נחלת הספורט המקצועי. החברה בארץ תמשיך לעודד את העסוקים בספורט ולתמוך באירועי ספורט וחינוך דור העתיד לאורח חיים בריא וספורטיבי.

 

47 הערות

להשאיר תגובה