ראש הממשלה הודיע כי במסגרת ההנחיות החדשות גם חדרי הכושר ומרכזי הספורט יסגרו לפעילות אז מה עושה מי שרוצה להמשיך לשמור על הגזרה גם בימי קורונה והסגר ביתי? מתאמן מהבית.אפליקציית FitMama   היחידה בעולם הנותנת ליווי אישי ליותר מ2000 נשים ישראליות בכל העולם ומציעה מאות תפריטים, מתכונים ואימוני כושר אישיים שניתן לעשות מהבית

FitMama שיסדה מאמנת הכושר והדיאטנית שירלי קורן היא תכנית הרזיה המתנהלת אך ורק דרך הנייד ומאפשרת להתאמן בבידוד, בחל”ת ובכל סיטואציה שנכפתה כרגע עלינו לקבל ליווי אישי בתהליך הירידה במשקל

מדינות באירופה (שוויץ, גרמניה, הולנד, איטליה), ברחבי ארה”ב, קנדה וישראל- נשים מכל המדינות האלו ועוד נחשפו וכבר משתמשות בFitMama (פיטמאמא), אפליקציה ראשונה מסוגה המשלבת כושר, הרזייה וליווי אישי צמוד של מאמנת מכל מקום בעולם. האפליקציה מציעה סדנאות כושר און ליין בהתאם לצרכים של מתאמנות המבקשות להתאמן מהבית בזמן הפרטי שלהן ולהיות חלק מקהילת נשים בכל העולם בו זמנית. מדי יום עולה באפליקציה סרטון כושר חדש של פחות מ-20 דקות ביום הנועד לעזור לנשים להתאמן, להתחטב ולרדת במשקל ולשמור על השפיות בבית. בנוסף, פתחה שירלי את האפליקציה והפייסבוק לקהל הרחב וכל מי ששוהה בביתו ומדי יום בשעה 17:15 וב – 20:00 יעלו אימונים נוספים כדי לשמור על השגרה, נשים, זוגות והורים וילדים. בשבועיים בלבד חלה עלייה של 25 אחוז בהורדות האפליקציה בכל העולם והצורך להתחבר לכושר און ליין.  

בפיטמאמא בתוכניות הליווי האישי, מקבלות המתאמנות ליווי אישי צמוד ויומי, מעקב אחרי יומני אכילה, עזרה בהכנת מנות בבית ותמיכה יומיומית ומעקב שבועי אחרי שקילה, היקפים והתקדמות על ידי המאמנת האישית המלווה את האישה וכן אתגרי כושר שונים. 

מי שיסדה את האפליקציה היא שירלי קורן, דיאטנית קלינית ומדריכת כושר לאחר שטיפלה במאות נשים בארץ ובעולם והבינה את הצורך של נשים לקבל ליווי בתהליך ירידה במשקל מבלי להתחייב לתכנית שדורשת מהם התחייבות המצריכה מהם זמן, אנרגיה והתארגנות מיוחדת לצאת מהבית ולהגיע לפגישות עם הדיאטנית או אימונים ארוכים בחדרי הכושר. בימים אלו, האפליקציה משמעותית אף יותר בשמירה על השגרה והכושר, בטח כשנשים רבות נמצאים עם הילדים בבית לחודש הקרוב ויש צורך מהותי בלשמור על הבריאות, כושר ותזונה. 

קישור להורדת האפליקציה- כאן

קישור לאימון לייב בפייסבוק- https://www.facebook.com/events/848508358989088

 

תגובות

להשאיר תגובה