חברת “חמת” מציגה את המותג TWIST – קונספט ייחודי וחדשני לעיצוב ברזים בבחירה אישית דרך אתר ייעודי המאפשר לצרכן את היכולת לתת חותם אישי לברז האמבטיה והמטבח לצד מכירה ישיר לביתו – מותאמת לתקופה.

חברת חמת מציגה את המותג TWIST  הכולל אתר מכירתי שמעניק לצרכן חווית קנייה וירטואלית בו הוא יכול לעצב ברז על פי טעמו האישי מתוך מעל ל- 50  אלף אופציות עיצוב שונות ובכך מעניקה לו את היכולת להפוך את חדר האמבטיה והמטבח למקום מלא בסטייל עם חותמו האישי!

TWIST הינו קונספט חדשני ומהפכני בעולם העיצוב לבית המעניקה את האפשרות לצרכן לעצב דרך אתר ייעודי ברז בהתאם לטעמו האישי וחיבור לעיצוב הכולל של חדר האמבטיה או המטבח לבחירה מתוך למעלה מ- 50 אלף אפשרויות עיצוב שונות.

האתר מעניק לראשונה לצרכן חווית קנייה שלמה מתחילתה – החל משלב בחירת דגם הברז, דרך בחירת הצבעים ועד לסופה – קבלת המוצר והרכבתו בבית הלקוח – מותאם לרוח התקופה.

את העיצוב של הברז הלקוח יוכל לעצב ולראות דרך תמונת הדמיה איכותית של המוצר לאורך כל הדרך וכן לקבל השראות מעיצובים ייחודיים של מעצבים שיוצגו באתר.

לראשונה בישראל TWIST  תשדרג כל מטבח ואמבטיה ממוצר בסיסי למוצר עיצובי , איכותי ויוקרתי בדרך חדשנית ומהפכנית בעולם העיצוב.

TWIST – לינק לאתר

מחיר: בין 600 ₪ ל 2300 ₪

 

תגובות

להשאיר תגובה