באה במיני

2018 - Renault ZOE - Série Limitée ICONIC

RENAULT מציגה את רנו R110  ZOE: סופר מיני 100% חשמלית עם טווח נסיעה רחב של 300 ק"מ ובמחיר השקה של 124,990 שקל. לראשונה בישראל, מכונית 100% חשמלית במחיר נגיש לקהל רחב, הנמוך ביותר בישראל

ה- ZOE הינה הצלחה גדולה באירופה ובשנים האחרונות היא מחזיקה בתואר הרכב החשמלי הנמכר ביותר ביבשת. הZOE- נושאת הדגל בכל הקשור לעולם הרכבים החשמליים המתפתח, אשר מציעים נהיגה חסכונית וידידותית לסביבה.

RENAULT ZOE 100% חשמלית, מגיעה לארץ עם סוללה חזקה מאי פעם, בעלת טווח נסיעה מורחב של 300 קילומטרים לפי תקן WLTP וטעינה בזמן קצר. לזואי מנוע חשמלי בעל 109 כ"ס, מאיצה מ- ס ל- 100 קמ"ש ב- 11.4 שניות. ל- ZOE 3 שנות אחריות מלאה על הרכב ועוד 8 שנות אחריות על הסוללה ויחידת ההנעה החשמלית.

ZOE מציגה לנהג חווית נהיגה חלקה שקטה ובטוחה עם ציון של 5 כוכבים במבחן הבטיחות .EURO NCAP הדגם מגיע עם אבזור הכולל: כרטיס מפתח חכם לפתיחת הרכב והנעה Hands free, בקרת שיוט, מצלמת רוורס ומערכת מולטימדיה R-Link 2.0  הכוללת מסך מגע 7.0", שליטה מלאה על שמע, מערכת ניווט וחיבורי SD, AUX, ו- USB.

עוד ב Zoe – כיוון מוקדם של מיזוג האוויר לפני ההגעה לרכב, מערכת בלימה רגרטיבית המספקת חשמל לרכב ומאריכה את טווח הנסיעה, תא מטען גדול בנפח 338 ליטר ונוחות נסיעה מרבית.

מעבר לחוויית הנהיגה, מובטח חיסכון משמעותי בעלויות. עלות החשמל נמוכה משמעותית מעלות דלק ועלויות תחזוקת הרכב נמוכות יותר. בנוסף, ישנן הטבות מס לרוכשי רכב חשמלי כרכב חברה.

הודות לחדשנות הטכנולוגית, העיצוב המהפנט, האבזור העשיר של ה-ZOE,  מובטחת חווית נהיגה מתקדמת, שקטה וחסכונית. מחיר:  124,990 ₪

תגובות

להשאיר תגובה