המסעדה וגלריית האמנות Pop&Pope תארח את האמנית מאי גלבוע שתיצור ותציג בגלריה נעליים מעוצבות, כזכרון לאירועי 7.10 ולהעלאת המודעות למאבק להחזרת החטופים.

החל מה-25 בדצמבר תתארח בגלריית Pop&Pope האמנית והציירת מאי גלבוע שתיצור אומנות על נעליים לטובת הזיכרון לטבח של השבעה באוקטובר. כל נעל תעוצב בצורה ייחודית (One Piece) ותימחר במחיר של 899 ש״ח, כשחלק מההכנסות ייתרמו למאמצי ההנצחה וההבראה של מתחם נובה.

חלק מהנעליים ישלבו שרוכים צהובים כהזדהות עם משפחות החטופים ולהעלאת המודעות להחזרתם, וחלקן ישלבו שרוכים כתומים לחיזוק המסר הספציפי של החזרת משפחת ביבס וילדיה הקטנים ששבו את ליבו של כל עם ישראל.

מאי גלבוע, אומנית בת 23 מתל אביב.

בשנים האחרונות יוצרת גלבוע בעיקר Artwear (אומנות לבישה), בה היא מציירת על פרטי לבוש כמו סניקרס, ג׳קטים, תיקים וסקייטבורדים. כאומנית, מאי אוהבת לשלב בין עולם הפופ ארט לריאליזם יומיומי. היא השתתפה בתערוכות שונות, ביניהן ״POP UP MUSEUM TLV” ועבדה עם מגוון לקוחות עסקיים ופרטיים. בימים אלה ובמקביל ליצירתה האמנותית, היא משלימה את שנתם הלימודים הרביעית שלה במגמת האדריכלות באוניברסיטת תל אביב.

Pop&Pope

מסעדת השף בקומה ה-14 של מגדלי הארבעה, בבעלות קבוצת חג'ג' שנפתחה בהשקעה גדולה מאוד ושמה דגש על האווירה וההרגשה שכל לקוח שעולה במעלית ומגיע לשערי המסעדה יחווה את העוצמה של המקום, ובנוסף יעבור חוויה כוללת של קולינריה ואומנות. המסעדה גם מהווה פלטפורמה לאומנים ויוצרים מכל הסוגים, ציירים, רקדנים ונגנים. הדגש שמנחה את צוות המסעדה ואת שף שחף שבתאי במיוחד הוא ששום ארוחה לא תהיה דומה לקודמתה. 

Pop&Pope Art שואפת לקיים דיאלוג מתמיד בין אמנות רב גונית לקולינריה עילית. החיבור נעשה באופן אינטגרלי בשילוב היצירות לאורך חלל המסעדה. הגלריה משמשת עבור המציגים כמעבדה להתנסויות אמנותיות ומגישה חוויה אומנותית נגישה וחד פעמית ללקוחות.  פופ אנד פופ היא מסעדה אסייתית מעוצבת בסגנון מערבי, שלוקחת את המטבח האסייתי ומכניסה אליו טכניקות וחומרי גלם מקולוניות אירופאיות. חומרי הגלם האותנטיים מיובאים באופן בלעדי מהמזרח הרחוק – אינדונזיה, מלזיה, סינגפור, סין ותאילנד שמאפשרים להביא לצלחת את הגרסאות המשובחות ביותר של הקולינריה האסייתית. 

 

Pop & Pope 

כתובת: מגדלי הארבעה, בניין דרומי קומה 14, הארבעה 28, תל אביב.

טלפון: 03-759-5000

תגובות

להשאיר תגובה