ברשת ה"Black Burger" משיקים את המוגזמים, יצאנו לטעום ולהבין במה מדובר, והתוצאה" בטן מפוצצת והמון טעים בלב. ביקורת. 

יום חמישי בערב זה הזמן הכי טוב לביקורת, למה? סתם כי ביום שאחרי בדרך כלל לא עובדים ואם אכלת יתר על המידה אתה יכול לנום במשך שעות ביום שלמחרת בלי להתנצל. חמישי בערב זה הזמן הכי טוב לטעום את ה"מוגזמים" של הבלאק בורגר בדיוק מאותן סיבות.

אז הגענו לסניף של הרשת ברמת החייל, שעת ערב מוקדמת, בחוץ מסך ענק שמשדר את משחקי היורו בפנים קצת יותר רגוע ובעיקר הרבה יותר שקט, כזה אני, אל תפריעו לי בבליסה ולא אפריע לכם בגולים. מלצרית חיננית ניגשה אלינו להסביר על פשר החדשים ואחרי שיקולים של עירוב טעמים החלטתי בהמלצתה ללכת על "אמריקה"- מגדל של 3 Black Burger 220 גרם, עם 3 מנות גאודה נמסה, בצל מקורמל, חמאת בוטנים, קורנביף חם, חסה והמון המון צ'יפס וצ'יפס בטטה. 

את הלחמניה הרגילה המרתי בלחמניה בלי גלוטן מטעמי שמירת המשקל וכשתהיתי איך בדיוק יעבוד הקטע של החמאת בוטנים במנעד הטעמים הובטח לי שזה יוצא מעולה. מילא, החלטתי לנסות.

אחרי 10 דק' הזה הגיע, מגדל ענק של בשר, באמצע שכבות של גאודה שנוזלת ונוזלת, חמאת בוטנים ומלא קורנביף, לשחיתות מתווספת חסה , עגבניה ומלפפון חמוץ ומעל זה לחמניה. הטעמים מדוייקים מאוד, הגבינה שגם ככה נחשבת לאחת כבדה במיוחד עושה את המלאכה נהדר, היא אמנם נוזלת על ההמבורגר והופכת לכביכול קלילה יותר אבל במנעד הטעמים היא טעימה להפליא, מיצי ההמבורגר שניגרים מעל ומתחת הופכים את החוויה הקולינרית הזו לטעימה ביותר אבל עם זאת, לאחת כזו שאי אפשר לסיים באמת אלא אם מדובר בקבוצה. אל תשכחו שעל צלחת ההגשה הענקית יש גם צ'יפס בטטה וצ'יפס רגיל וכל זה ביחד גורם לך להבין שמישהו במסעדה באמת חשוב שזה אפשר לסיים את זה לבד.

אחרי נסיון ארוך ומתיש הרמתי ידיים, המזלג נחת בצד אחד הסכין בשני והמלצרית נקראה לאחר כבוד לאסוף את שנשאר, המדד, רבע מכל מה שהיה על המגש נאכל. השאר נשלח לאחר כבוד למטבח, טעים טעים אבל בהחלט מוגזם, אבל הרעיון – מצויין והמחיר (139 שקלים) בהחלט הופכים את החוויה לטעימה עוד יותר.

ממש ממש מוגזמים- פיזה

תגובות

להשאיר תגובה