הוא בכלל מבאר שבע אבל דן לייבל אחראי על אחד המועדונים המובילים ביותר בארץ.  מועדון הפורום מוכר לכולם כמועדון הדרומי הבולט ביותר בסצנת חיי הלילה, אבל לא הרבה יודעים שאומנים רבים צמחו שם ושמדובר במועדון הוותיק ביותר בישראל. מי שעומד בראש מועדון הפורום הוא דן לייבל שהתחיל את דרכו בתור יחצ"ן כבר בגיל 16 וכיום מנהל את מעצמת חיי הלילה של הדרום.

"הגעתי לפורום לראשונה  בגיל 16, הייתי פריק מחשבים ולא אהבתי מסיבות, המפגש הראשון שלי עם הפורום היה בהופעה של אביב גפן ומשם הכל התחיל,  למעשה זה מרגיש כאילו נולדתי בפורום, עוד מעט 19 שנים  במצטבר עם האות פ' מקועקעת על רגל ימין שלי." מספר לייבל  "כל החיים שלי סובבים לילה, זה מצחיק אבל לא עבדתי בשום דבר אחר בחיי. גדלתי לתוך הסצנה כשלאורך כל הדרך תמיד הייתי  יותר צעיר מכולם. חקרתי את העולם הזה, קראתי על דמויות מובילות, על מהפכות מוזיקליות, נסעתי לראות מקומות וצורות בילוי שונות בעולם ועברתי כל תפקיד שיש כיום בפורום עד לראש הפירמידה".

מועדון הפורום באר שבעי הוקם בשנת 1988 ומאז  עבר  מספר גלגולים. כיום המועדון נחשב לאחד המועדונים המובילים והמדוברים בארץ ונמצא לא מעט בדירוגים עולמיים בתחומי הסאונד, העיצוב והחלל במקום. המועדון  מכיל 4 אולמות שונים  כאשר לכל אחד  יש אופי אחר ומאופיין באווירה  שונה. הפורום החל את דרכו כמועדון דרומי  אך עם השנים הפך ל"קבוצת הפורום" המאגדת בתוכה  חברות שונות בניהם מסעדות וחברת הפקות שאחראית בין היתר על הבאת אומנים שונים מחו"ל והפקת פסטיבל התמר, פסטיבל הג'אז ועוד. לצידו של דן עובדים בצד הבטחוני שלמה בוימסטר ובצד התפעולי והלוגיסטי יהודה זנו שביחד יוצרים משולש קטלני.

"לפורום יש חטיבת הפקות שעשתה לאורך השנים אירועים  חסרי תקדים בארץ לדוגמת פסטיבל בומבמלה שנחשב לפסטיבל הישראלי הגדול ביותר  בכל הזמנים.  פסטיבל מינוס 424 במצדה עם דיויד גואטה, פסטיבל התמר בים המלח, מייג'ור לייזר, אביצ'י ועוד רבים." מוסיף דן  " הפורום מאז ומתמיד לקח חלק  במאות אירועים שונים בניהם עשרות אירועים שממש השפיעו על תעשיית המוזיקה ותעשיית חיי הלילה בארץ"

לייבל נחשב לדמות מוכרת בחיי הלילה,  הוא פעיל וותיק וכיום כשחושבים על מועדון הפורום הוא כנראה הדמות הראשונה שעולה בראשו של בליין ממוצע. אך מאחורי דמות כוכב הרוק  הדרומי  שיצר לעצמו, יש פעילות ענפה שלרוב נסתרת מהעין.  לייבל שותף פעיל בתרומות גדולות ופעילויות למען הקהילה אותם יוזמים בעלי המועדון, מתנדב בתנועה הגאה "איגי" ופעיל אקטיבי לשוויון זכויות.

6 דברים שלא ידעתם על מועדון הפורום ועל דן לייבל.

בשנת 1998 הגיע DJ טיאסטו לנגן לראשונה בפורום הוא השתכר בשכר של 700 דולר כיום הוא גובה יותר מ-300 אלך יורו.

DJ יהל הכיר את אשתו בלילה בו ניגן במועדון הפורום. אשתו אגב, הגיעה מתל אביב לבאר שבע במיוחד בשבילו.

דן לייבל הוא בליין נצחי אבל לא הרבה יודעים שהוא לא מעשן, לא שותה אלכוהול ולא צורך סמים.

מידי שבוע מגיעים למועדון הפורום 1700 מבלים מאזור תל אביב והמרכז בממוצע.

דן לייבל מתנדב פעיל בארגון הנוער הגאה "איגי" ובגופים נוספים העוסקים בשוויון זכויות

והעבודה החשובה מכל כוס של וודקה+ משקה אנרגיה במועדון נמכרת במחיר של 18 ₪ בלבד!

לייבל ומועדון הפורום מתכננים עונת חורף שתכלול בתוכה אומנים מחו"ל ושיתופי פעולה בין לאומיים והכי חשוב להמשיך לרגש כל ערב מחדש בפעילות הקבועה בסופשי"ם במסיבות הענקיות. ולבליינים התל אביבים. ולקראת החגים הפורום מציע חבילת VIP הכוללת לינה במלון המקומי ואירוח VIP במועדון למבלים מאזור המרכז.
לפרטים :   0523122120

 

 

 

 

9 הערות

להשאיר תגובה