מי אני : ארז קנלו, 26, ברמן ומנהל במתחם הבר של MESSA, אוהב יין ומשקאות, אוסף חוויות והנאות החיים.

תל אביב היא: המקום האהוב עליי, המקום המאתגר, המעניין והמהנה ביותר שיכולתי לבקש כבית. מסדרון עם אין ספור דלתות פתוחות. המגוון האנושי וריבוי מקומות הבילוי הופך את תל אביב ל"עיר ללא הפסקה" , המציעה אמנות, קולינריה וספורט כמו כל אחת מבירות העולם.

 הזיכרון הכי נורא: בכל שנה מקיימים ב-MESSA אירוע חגיגי לציון השנה האזרחית החדשה וכמובן שכל הצוות נרתם ליצירת הפקה מושקעת ומרשימה. חוויה הזויה התרחשה באירוע זה לפני שנתיים, כשבסיום הערב נרדמתי בקצה הבר. בשלב מסוים התעוררתי בבהלה כשחברי הצוות מסביבי מנציחים את הרגע המביך במצלמות.

סלקציה: הדרך הנכונה והאתית לקבוע מי ייכנס למקום בילוי היא באמצעות יצירת  אווירה ספציפית וייחודית שתמשוך את הקהל הרצוי. מוסיקה טובה, סוגי אלכוהול, יחצנות מקצועית, ערבי קונספט מגוונים ועובדי המקום,  הם גורמים שמשמשים חלון ראווה של הבר ויוצרים הוויה מאוד מסוימת, החוסכת את הצורך בסלקציה.

המקום הכי טוב בעולם: Asia De Cuba  בניו יורק-  אוכל בלתי נשכח, סנגריה, קוקטיילים, מוסיקה טובה, אווירה דינאמית ואנשים יפים.

המקום הכי גרוע: כשגרתי בפירנצה חברים מהלימודים נהגו ללכת לבר בעיר, שהיה מפוצץ בסטודנטים זרים שלמדו שם. אזור הישיבה לא היה נוח והאווירה הייתה המונית. הבר היה מלא בסטודנטים אמריקאים שצעקו ללא הרף מילים באיטלקית שבורה שזה עתה למדו. התנחמתי ב"קמפרי שפריץ" שהיה זהה בכל מקומות הבילוי.  

המשקה שלי: מאוד תלוי בסיטואציה, באווירה ובשעה ביום- צהריים: כוס סוביניון בלאן. ערב: דאקירי קלאסי עם מלא אנגוסטורה. צ'ייסר: וודקה
המקום הכי טוב לראות בו את הזריחה: לא יוצא לי לראות הרבה זריחות. אני קם אחרי הזריחה ומשתדל ללכת לישון לפניה, גם בערבים המטורפים ביותר. כשגרתי באילת אהבתי לצפות בזריחה. הרקע של ההרים והים יצרו מראה מיוחד ושונה.

אם היית פותח בר במקום אחר זה היה ב: מקום על הים בהשראת מיקונוס, עם אווירה ים תיכונית, הומה אנשים שבאים לכמה ימים של הנאה צרופה. בנוסף, אשמח ביום מן הימים  להיות שותף בפרויקט באילת בבר בחוף הדרומי, גם בגלל הפוטנציאל הבלתי ממומש של האזור, גם בגלל האהבה שלי לעיר וגם כדי שתמיד יהיה לי מקום מפלט לכמה ימים מהשגרה האינטנסיבית בעיר.

עצה לרון חולדאי: במקום להשקיע במרכזים שרלוונטיים רק לאנשים מחוץ תל אביב בסופי השבוע וריקים במהלך כל השבוע שישקיע באזורים, רחובות ופארקים חברתיים של התושבים שמתגוררים בתל-אביב: שכונת פלורנטין, גינת לוינסקי ועוד. כך או כך המגיעים לתל אביב מחפשים את המקומות הטובים שבדרך כלל נמצאים באזורים אילו.

52 הערות

להשאיר תגובה