אחד מהסיוטים הגדולים ביותר כשעולים על טיסה ארוכה הוא שלא נצליח להירדם. הסיוט הזה מוחשי עוד יותר לאלה שקשה להם להירדם גם כשהם לא על טיסה. המושב לא תמיד נוח, המעברים מוארים, הדיילות עוברות בין האנשים, יש מסביב רעש והמולה של הנוסעים האחרים והכי גרוע – המסך שמול עיניכם מקרין סרט, שלא ממש מתחשק לכם לצפות בו,ואין לכם אפשרות לכבות את המסך.

איך אפשר להעביר את הטיסה, שלעיתים נמשכת כמה שעות טובות, בצורה נעימה?

אם כל מה שחפצה נפשכם זה לעצום את העיניים ולשקוע בשינה עמוקה, אני ממליצה לכם בחום להתארגן מראש ולהביא אתכם לטיסה כיסוי עיניים לשינה. אני תמיד משתמשת בכיסוי העיניים כשאני רוצה פשוט להירגע ולשקוע בשינה

עמוקה מלאה בחלומות טובים. אני פשוט מחליקה את כיסוי העיניים על העיניים והעולם שמסביבי נעלם. זה כמו לכבות את האור בחדר. וכך, זה רק אני והשינה שלי.אני ממליצה לכם גם לוודא שכיסוי העיניים שאתם רוכשים הוא כיסוי עיניים המתאים לכם.היום כבר יש הרבה מאד כיסויי עיניים בשוק, ורבים מהם הם מעולים. הם לא מגרדים, הם יושבים בדיוק במקום הנכון על הפנים, הם לא פוגעים באיפור שהתאמצנו לשים על הריסים ומתחת לעיניים בדיוק לפני הנסיעה, והם גם לא מונעים מאתנו למצמץ או לפקוח את העיניים מתחת לבד הנעים והנוח של הכיסוי, כך שאפשר להרגיש איתם לגמרי משוחררים. כמובן שכיסוי העיניים הוא לא רק לטיסות, אלא גם למקומות ולמצבים אחרים. תוכלו לקחת אותו איתכם לכל מקום בעצם, בין אם זה לנסיעה באוטובוס לאילת, לנסיעה ברכבת חזרה מהעבודה או אפילו לתור ארוך בסופרפארם, כשאתם נמצאים אי שם אחרי עוד עשרות אנשים. יש אנשים שאני מכירה, שאפילו אוהבים לשים את כיסוי העיניים כשהם ישנים את שנת היופי שלהם בבית. כך, הם מצליחים להתנתק לכמה דקות או שעות מהילדים המתרוצצים ומבן הזוג, שמסתובב בחדר בחיפוש אחר משהו שהוא פשוט חייב למצוא באותו הרגע. זה ללא ספק עוזר להם להעביר כמה שעות של שקט עם עצמם.

אם גם אתם מאלה שמתקשים להירדם, כיסוי עיניים לשינה יכול להיות פתרון מושלם עבורכם. ואם אתם מפחדים שזה לא ייראה אסתטי עליכם, אז אל חשש. אתם תוכלו לבחור את הצורה ואת הצבע של כיסוי העיניים ולוודא שהוא מתאים בדיוק לפנים שלכם. תזכרו שאחד מהדברים החשובים ביותר בחיים זה לישון, לצבור כוחות לעתיד לבוא. זה כמו לשתות וכמו לאכול, אחד מהדברים הבסיסיים ביותר. לכן, חשוב מאד שתעשו כל מה שאתם יכולים לעשות כדי לוודא שהשינה שלכם תהיה חלקה וטובה ככל הניתן. כיסוי לעיניים הוא אחד מהפתרונות הטובים ביותר שקיימים היום בשוק, כך שאם עוד לא ניסיתם, כדאי לכם.

לקבלת פרטים נוספים אודות כיסוי עיינים לשינה צרו קשר עם עזרים בטלפון 0722-300-690 לנסות. חבל שתאבדו עוד כמה שעות, שיכולתם להקדיש לשינה טובה, מתוקה וערבה.

תגובות

להשאיר תגובה