חברת הקלינטק הישראלית Kenaf Ventures מקיבוץ כפר עזה, המפתחת פטנט פורץ דרך להפחתת פליטות גזי החממה העולמיים, שנפגעה כתוצאה מהאירועים הטרגיים שהתרחשו בישראל ובקיבוץ בפרט, נחושה מתמיד להשלמת הייצור המסחרי שנקטע במפעל שהושק לאחרונה. כעת, היא מגייסת כסף להמשך פעילותה הגלובלית, לאחר שגם חלק מעמיתיה וממשקיעיה נפגעו בהתקפה הברוטלית.

מהנהלת קינף ונצ'רס, נמסר, "אנו כואבים את האסון ואת לכתם בטרם עת של רבים משותפינו לעשייה- פסיפס נדיר של אנשים יקרים שהפכו מזמן למשפחה. ביומיים שקדמו לאסון עוד רקמנו תוכניות בשלווה הפסטורלית של הקיבוץ, על הבשורה העולמית שתפחית את זיהום האוויר ותעודד מעבר משימוש בחומרי גלם מזהמים בתעשייה, לחומרי גלם בעלי טביעת רגל פחמנית שלילית. עוד מוקדם לאמוד את מימדי האסון, אך דבר אחד ברור- נמשיך במפעל החיים שלנו שנקשר בשותפות אמיצה עם תושבי "חבל התקומה", ולא ניתן לאף אחד לרפות את ידינו. לצערנו, האסון פגע בגוף, בנפש ובממון של רבים משותפינו, עובדינו ומשקיעים אסטרטגיים של החברה, כך שאנו נדרשים לסבב גיוס נוסף. לא רק בכדי להתרומם ולחזור לשגרה, אלא להמשיך את הדרך שסללנו למלחמה בפליטות הפחמן והפחתת נזקי תיעוש היתר בעולם עם פתרון נגיש, חסכוני, קל ומהיר להטמעה על מערכות קיימות. פיתוח זה מציע לתעשיות הכי מזהמות להפוך ליצרניות פחות מזהמות ויותר רווחיות בפתרון ממשי שאף מסייע בהשבחת המוצר. נוסף לערך החברתי והסביבתי הנלווים, יצרנים יקנסו פחות על נזקי סביבה וייהנו מתדמית ציבורית משופרת, אשר בהכרח ישפיעו על הביצועים בטווח הקצר והארוך. אנו נחושים להפיץ את הבשורה שתסייע לאנושות בהפחתת מאות מיליוני טונות של Co2 ומזהמים מהסביבה".

עוד הוסיפו מהחברה, "כבר בתחילת דרכנו היה לנו ברור שהפיתוחים שלנו לקידום דה-קרבוניזציה בתעשייה, חייבים להיות כאלו שייצרו אימפקט אמיתי במחיר תחרותי ובסדרי גודל משמעותיים. אירועי האקלים הקיצוניים מאיצים את קצב הרגולציה העולמי ושווקים עולמיים נדרשים לאמץ מיידית פתרונות ברי קיימא כך שהתשתיות שלנו מוכנות לחדירה בשווקים כמו ארצות הברית, אירופה ואסיה".

לאתר הבית: www.kenafventures.com

תגובות

להשאיר תגובה