דוגמן לשעבר שסבל משיער דליל לבית משפט הגיד לאחרונה תביעה לבית משפט השלום בתל אביב, בטענה שתמונות שלו לפני ואחרי עיבוי שיער פורסמו בקמפיין ברשת לא אישורו ובצורה משפילה. ביהמ”ש קיבל את טענתו וחייב את הנתבעים לפצות אותו ב-50 אלף שקל. כמו כן חוייבו הנתבעים לשלם לתובע הוצאות משפט בסך 20 אלף שקל.

הדוגמן לשעבר עבר טיפול לעיבוי שיער והסכים כי תמונות שלו לפני ואחרי הטיפול יתפרסמו רק באתר המרכז בו טופל. אלא שלאחר מספר שנים התברר לו כי רשת אחרת לטיפולי עיבוי שיער לקחה את התמונות הללו מהרשת והשתמשה בהם בקמפיין פרסומי שלה באינסטגרם ללא אישורו ובאופן מבזה ומשפיל.

בעל החברה הנתבעת טען כי מי שאחראי לקמפיין שפורסם היא חברה אחרת שבבעלותו  אשר באורך פלא היא בעלת המותג וסימן המסחר הדומה שהוחזק בידי חברה שהיא המרכז להחלקות שיער במקביל לקיומה של חברה בעלת אותו השם.

עו”ד זיו אנגל מרמת גן שייצג את התובע הצליח להוכיח כי החברות ” ערבבו בין הנכסים הרוחניים שלהם, בעיקר בשם העסק שלהם ובמותגים שלהם. השופט השתכנע כי ערבוב הנכסים נועד להטעות את הנושים של החברות הללו ולכן הורה על הרמת מסך ההתאגדות וחיוב אישי של בעלי “קליניקת כוכבים” בחובות החברה כלפי התובע.

תגובות

להשאיר תגובה