סורגים שקופים – לא מה שחשבתם

אתם אולי יודעים שסורגים שקופים הם מוצר אסטטי וגם בטוח בפני נפילות ופריצות. אבל האם ידעתם שהם עמידים בפני הדף וטרור?

מסתבר שהסורגים השקופים של אל סורג לא רק יפים ומונעים נפילות, אלא הם גם מוצר בטיחות מתקדם המסוגל לעמוד בפני הדפי פיצוץ חזקים ביותר. אז תפסיקו לחיות מאחורי סורגים והתקדמו לסורגים שקופים שלא יפגעו בנוף שנשקף מהחלונות שלכם, וגם יספקו רמה גבוהה ביותר של בטיחות וביטחון.

עמידה בתקנים מחמירים ביותר

הסורג השקוף פותח בשנת 2004 באופן בלעדי על ידי חברת אל סורג הישראלית כפתרון אסטטי ובטוח בפני נפילות ופריצות. מדובר במוצר איכותי העומד בהצלחה מול שורה ארוכה של תקנים מחמירים, מקומיים ובינלאומיים. בין היתר הסורג עומד בדרישות תקן 6250 של מכון התקנים הישראלי והארגון לבטיחות ילדים “בטרם”. כמו כן הוא עומד בדרישות התקן האמריקאי ASTM F2006. ואם לא די בכך, כראייה לאיכות ובטיחות הסורגים השקופים של אל סורג, הם גם זכו במכרז יוקרתי למיגון בנייני ממשל מאובטחים בגבעת הקפיטול שבוושינגטון בירת ארה”ב.

סורג ישראלי בגבעת הקפיטול

אם עוד יש לכם ספקות לגבי איכות הסורגים השקופים של חברת אל סורג בע”מ, הבחירה בהם לאבטחת חלונות בנייני הממשל בגבעת הקפיטול בוושינגטון בוודאי תעזור לכם להחליט. מדובר בשני מבנים ישנים ונטושים לשימור, שהממשל החליט לשפצם ולחדשם תוך עמידה בדרישות אסטטיות ובטיחות גבוהות ביותר, לרבות עמידות בפני מפגעי טרור, הדף ורסס. בהיותם מבנים לשימור נאסר על החלפת המסגרות הישנות של החלונות. חברות האדריכלות והמיגון שהיו אחראיות על הפרויקט חיפשו במשך שנה וחצי פתרון מיגון הולם לחלונות המבנה, מה שהוביל לחברת אל סורג שאיכות סורגיה השקופים ועמידתם בתנאי הממשל נבחנו ונבדקו במשך יותר משנה ונמצאו מתאימים מכל בחינה.

מה שטוב לקפיטול טוב גם לנו

הבחירה בסורגים השקופים של אל סורג על ידי הממשל האמריקאי, נובעת מהיותם מוצר איכות ובטיחות מהשורה הראשונה. המוצר מורכב מרצועות פולי קרבונט עם רמה גבוהה ביותר של קשיחות וחוזק, הדומה לזו של מתכות, אך ללא חסרונות של החלדה, דהייה וצרכי תחזוקה. כמו כן הסורג מכיל מנגנון בלעדי וייחודי של ™POWER FRAME השומר על חוזקו ועמידותו למשך שנים רבות. עבור המנגנון תקבלו אחריות לכל החיים לצד אחריות של עשר שנים על המוצר בכללותו. שקיפותו של הסורג מושגת בזכות מולקולות של פחמן המרכיבות את הפולימר ממנו הוא מיוצר. השקיפות שומרת על חזות הבניין ומעניקה לו מראה עכשווי, פתוח ומאוורר. ואם אין זה מספיק, הסורגים השקופים של אל סורג מספקים הגנה בפני קרינת UV המונעת בין היתר את הצהבתם, והם גם עמידים בתנאי אקלים קיצוניים וקשים במיוחד.

לעוד מידע אודות איכותם ותפקידם של סורגים שקופים, צרו קשר עם חברת אל סורג בטלפון 1-700-501-701.

 

תגובות

להשאיר תגובה