"מרגישה שהתפקיד שלי הוא לעזור לאנשים להרגיש טוב יותר עם עצמם ולהתאהב בעצמם מחדש"

טלי אשכנזי , היא לא רק קומסטיקאית, היא  גם יודעת להקשיב,  ולהתאים לכל מטופל את הדברים שהוא צרי באמת. היא מזה 12 שנה קוסמטיקאית מדקרת , COsmetic acupuncture מטפלת מ"בפנים החוצה" ואם זה לא מספיק, היא גם בעלת חברת קוסמטיקה.

אשכנזי, מאמינה שתהליכים נפשיים/פנימיים שלנו משפיעים על הנראות שלנו וכחלק מההתפתחות המקצועית שלה היא תמיד רצתה לתת מענה ללקוחות שלה. אחרי בדיקות קפדניות ובשיתוף פעולה הדוק עם מעבדות הקוסמטיקה הגדולות בארץ, היא פיתחה ליין מוצרים משלה המאושר על ידי משרד הבריאות, וכל מוצר שלה, עושה את העבודה. בניגוד לחברות הגדולות שיוצרות מוצרי מדף שמתאימות לחתך רחב של אוכלוסיה אצל אשכנזי כל מוצר מותרם למטופל, לגוון העור, למרקם לסוג וסוג הפעילות אותו הוא צריך.

המוצרים שלה מורכבים מפורמולות מיוחדות ופעילות שנוסו ואובחנו לאורך זמן ומשלימים את הטיפול הביתי. טלי סבורה שאבחון נכון של עור הפנים בשילוב של מוצרים להמשך טיפול ביתי יביאו תוצאות טובות לנראות עור הפנים וכי היכולת לשמור על עור פנים בריא,קורן ומוצק מתחילה בשכבה שנמצאת מתחת לפני העור.

במהלך עבודתה, הבינה טלי שגוף ונפש קשורים אחד בשני ומשפיעים זה על זו ולכן פיתחה שיטת טיפול ייחודית שבה היא משלבת פרוטוקול טיפול אישי שמתאים לכל אחת באופן אישי.הטיפול משלב עיסוי שגורם לסירקולציה של הדם למיצוק והרמה של העור.

בטיפול עצמו טלי משלבת שיטה מיוחדת של לחיצות בקרקפת, תהליך אנרגטי תודעתי שמשאיר את המטופל/ת עם תחושת שלווה ורוגע.

הטיפולים המוצעים בקליניקה: טיפול אנטי איגינג, מיצוק, הבהרה, אקנה, מזותרפיה, דיקור קוסמטי בשילוב כוסות רוח. הטיפולים משולבים עם מכשירים שונים וחדישים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"מרגישה שהתפקיד שלי הוא לעזור לאנשים להרגיש טוב יותר עם עצמם ולהתאהב בעצמם מחדש, ואני עושה זאת באהבה ומרגישה שזו גם השליחות שלי". 

למידע נוסף אודות הטיפולים ורכישת מוצרים ניתן להשיג ב 052-3060936

Skin care & health  בעמוד הפייסבוק טלי אשכנזי –

באינסטגרם 

ובאתר

תגובות

להשאיר תגובה