בעקבות האיטלקים גם אלינו הגיע טרנד מסיבות המרפסות שפרח מאז הוראות הריחוק החברתי. כך קבוצת שכנים במספר רבי קומות בגני תקווה הזמינה את כולם הערב למסיבה להפגת הלחץ. בתפריט: דיגי’ מקומי, שופרות ושכנים שרוקדים עם אורות ניאון 

בתוך משבר הקורונה יש גם מי שמנסים קצת לעשות טוב הלב כדי להפיג את המתח והשעמום. כך ראינו כיצד באיטליה אזרחים שהיו בהסגר החלו לשיר מתוך המרפסות. אז הנה גם אלינו זה הגיע. בערב שני בערב תושבים משכונת גנים בגני תקווה ארגנה לטובת דיירי רבי הקומות מסיבה עם דיג’י ומתופף שהתנחלו בקומה ה 12 בדירה של רביב הדר “זו מסיבה שאף אחד לא מוזמן אליה כי כולם יושבים בבתיהם. מסיבה שכולם יושבים במרפסות שלהם וכולם יצאו החוצה ויחגגו איתנו את המצב המאוד מוזר שנקלענו אליו”. 

מאחורי היוזמה עומדת עו”ד לילך קפלן “כעו”ד שמייצגת עובדים בהסתדרות, סיימתי אתמול את יום העבודה לתוך הלילה, מותשת עם המון עצב ודאגה, שלחה לי חברה מהממת בלילה סרטון של חברה אחרת שהשתתפה במסיבת מרפסות, וחשבתי לעצמי יאללה למה שלא נעשה גם אנחנו, כולם מותשים חרדים מהמצב, יכול אולי לעלות את המורל, אולי גם את שלי פרסמתי הודעה בבניין שלי בחשש. לשמחתי זרמו בכיף, ואז הודעה לוועד של הבניין הסמוך, לדורון פרי שידוע כמארגן הפקות בבניין שלו.מפה לשם אמרנו למה לא לשתף את כל השכונה, הוועד של הבריכה שלנו זרם גם הוא ופירסם לכולם. והתוצאה לפניכם, לשעה אחת בערב אחד, הילדים שמחו השכנים נהנו ביחד, לא צפינו בחדשות של השעה 20:00, הכל הרגיש נורמאלי !! 

אבל, הלוואי שלא נדע יותר מסיבות מרפסות והלוואי והכל יחזור לשגרה והבריאות של כולנו תהיה איתנה, וכל אנשי הרפואה שעושים עבודת קודש, יעבדו עדין קשה אבל לא במסגרת מצב חירום, והמשק יחלים וכולם יתפרנסו בכבוד. ימים לא פשוטים לפנינו אבל שומרים על האופטימיות”

תגובות

להשאיר תגובה