בנק מזרחי טפחות מחדש את פעילות “משכנתה על הבר” ויוצא לברים ברחבי הארץ (מדרום עד צפון) לפגוש צעירים שמעוניינים לשבת על כוס בירה בשיחה פתוחה עם המומחים של טפחות, ולשמוע על כל מה שחשוב לדעת לפני שלוקחים משכנתה. במפגשים הבלתי פורמליים, ידברו מומחי המשכנתאות של טפחות על המושגים החשובים, המסלולים השונים לבניית המשכנתא וסוגי הריביות. באי המפגש יקבלו כלים מעשיים שיסייעו לכם להגיע בבטחה לדירה משלהם לצד בירה ראשונה חינם.

סדרת ההרצאות נפתחה בבר-מסעדה “פטריקס” בפתח תקוה, בהשתתפות כ-50 איש ובהם דביר בנדק הפרזנטור של מזרחי טפחות. הובילה את המפגש שרון בן יהודה סגנית מנהל זרוע המשכנתאות של הבנק.

 שרון בן יהודה- סגנית מנהל זרוע משכנתאות. מזרחי טפחות: “משכנתה היא ההלוואה הגדולה ביותר שמשפחה תיקח ככל הנראה במהלך חייה. כבנק מומחה למשכנתאות, חשוב לנו להנגיש את העולם והמונחים במשכנתאות לקהל העומד לרכוש דירה ונמצא לפני לקיחת משכנתה, כדי שיקבלו את ההחלטות הנכונות בעת לקיחת המשכנתה.

מפגש “משכנתה על הבר “פוגש את הקהל באווירה משוחררת ונינוחה שבמהלכו אנו מזמינים את המשתתפים לשאול שאלות ולשתף בצרכים שלהם ולקבל מענה בזמן המפגש. הבנק, שקיים בעבר מפגשי משכנתה על הבר, חוזר לפגוש את הקהל בברים השונים ברחבי הארץ בחודשים הקרובים. מידע באתר הבנק וברשתות החברתיות.”

תגובות

להשאיר תגובה