עוזרים לחברים הכי טובים שלנו: חברת הביטוח ליברה חוברת לעמותת S.O.S חיות, ובמסגרת שיתוף הפעולה ביניהן, תתארח ליברה בימי האימוץ לחיות מחמד בכפר שמריהו בהרצליה בשבועות הקרובים, החל מהשעה 10:00 ועד השעה 14:00.

במסגרת ימי האימוץ  תוקם עמדה של חברת ליברה, בה תוצע למאמצים אפשרות לרכישת ביטוחי חיות מחמד. ביטוח החיות של ליברה הוא הראשון בתחום שמונגש כולו בדיגיטל, החל משלב הרכישה ועד שלב התביעה, כולל תשלום אונליין ברגע הדיווח. בעת הצורך, המבוטח יכול לטפל בחיית המחמד שלו אצל כל וטרינר שירצה ואת התשלום על התביעה הוא יקבל ממש ברגע הדיווח.

אתי אלישקוב מייסדת ומנכ"לית ליברה חברה לביטוח:"צאו לאמץ כלב או חתול ויחד נוכל ליצור עבורם חיים טובים יותר, אני מאמינה ששיתוף הפעולה החשוב עם העמותה יתרום להעלאת המודעות הן לאימוץ ולמציאת בית חם לאוכלוסיית חיות המחמד והן לחשיבות הביטוח הרפואי עבורן. ביטוח חיות המחמד הוא מוצר שקרוב לליבי באופן אישי,  כשהכלבים או החתולים שלנו חולים, הדבר האחרון שצריך להניע אותנו הוא שיקול כלכלי" .

ריקי בצרי, מייסדת ויו"ר עמותת SOS: "אני מברכת על שיתוף הפעולה עם חברת ליברה. אין לי ספק שביטוח לכלב או לחתול שאימצתם יטמיע את היותו של בעל החיים חלק משמעותי מהמשפחה ויקל על המאמצים  בעלויות העתידיות. עמותת S.O.S חיות ממליצה מאוד על ביטוח בריאות  וצד ג' לבעל החיים בדיוק כמו שאנחנו מבטחים את עצמינו ואת שאר בני המשפחה".

ניתן למצוא את מקום האירוע גם לפי חיפוש בוויז: אס או אס חיות הרצליה (שד' מנחם בגין).

 

תגובות

להשאיר תגובה