Masicka מאמני הדאנסהול המובילים – מגיע לישראל

מאסיקה Masicka אחד מאמני הדאנסהול המובילים בעולם, יעשה את כל הדרך מקינגסטון ג’מייקה להופעתו הראשונה בישראל, ביום חמישי 23/1/2020 החל מחצות, במועדון הבארבי בתל אביב, אשר תפתח את סיבוב ההופעות האירופאי שלו. הופעתו תהיה חלק מלילה שלם של הופעות ותקלוטים, עם נבחרת האמסיז והסאונדים המקומיים על הבמה.

מאסיקה חתום על אינספור להיטים עם מיליוני צפיות והשמעות, ונחשב לאחד האנשים העסוקים בתעשייה, עם לייבל עצמאי משלו ושיתופי פעולה עם האמנים הגדולים מעולם הדאנסהול ומחוצה לו, ביניהם וייבז קרטל, קונשנס, קראניום ו-וולשי פייאה (מייג’ור לייזר).

מאסיקה מככב על במות הפסטיבלים המרכזיים ברחבי העולם (סאמפסט, רוטוטם, אאוטלוק, בומטאון), לצד אמנים כמו בוג’ו בנטון, סטפלון דון, שון פול ועוד. אל ישראל הוא יגיע בשיא הקריירה שלו, חמוש בקולקציה עשירה של להיטים טריים שלא מפסיקים להתנגן בכל אירוע דאנסהול ברחבי הארץ ובעולם.

מאסיקה או בשמו המקורי ג’אוואן פירון, גדל בפורטמור ג’מייקה, והחל את הקריירה בתוכניות רדיו ותחרויות מקומיות כדיג’יי צעיר (Dee jay) עם ליריקה משוגעת, פלואו ומלודיות שהשאירו את כולם פעורי פה. כילד מתבגר למשפחה חד הורית, למד מהר מאוד את תפקיד ה”גבר” בבית, ודאג למשפחתו. ניסיון החיים הזה תרם הרבה לבגרות שלו, וכבר בגיל 19 יצא עם שירים בהם מסרים על החיים והחברה.

את לימודי התיכון עשה ב’קאלאבר’ הממוקם בקינגסטון, ונחשב לתיכון שהצמיח לא מעט דמויות מפתח באי הקטן, ביניהם גם ג’ון הולט ו-וייבז קרטל. בזמן לימודיו ולאחר שהתחיל לקבל הכרה על כישוריו מכל הסובבים אותו, הוא פגש את לאון “קאבה” בראון שגם למד באותו תיכון.

קאבה כבר “שחה” בסצינת הדאנסהול, כשהוא כותב ומפיק לאמנים כמו באונטי קילר, מובאדו וחבריהם לגאנג. ובמהרה הפך למפיק המרכזי של האמן הצעיר, וזה נתן למאסיקה קרקע פורייה לבסס את כשרונו. בהמשך גם אדיס פבלו (בנו של יוצר הדאב האגדי- אגוסטוס פבלו) נכנס לתמונה, וביחד עם קאבה החלו לעבוד תחת השם – “One Motion Music” ולשחרר עם מאסיקה טיונים, פריסטיילים וקטעים לרשת.

עם השנים צבר תאוצה והושמע גם מחוץ לאי, בתכניות רגאיי ודאנסהול פופולריות בארה”ב ובריטניה, ועבד ועובד עד היום עם הלייבלים והמפיקים הגדולים ביותר, ביניהם: Dunwell”, Yellowmoon” “CrushRoad” “CrashDummy” , “TJ Records”

ברזומה של מאסיקה, לא מעט שיתופי פעולה עם אמנים מהשורה הראשונה ביניהם אידוניה, וייבז קרטל, קונשנס, באונטי קילר, קראניום, וולשי פייאה (מייג’ור לייזר) ועוד רבים. ממש לאחרונה שיחרר ביחד עם דקסטה דאפס שיר שהפך בין לילה ללהיט

בשנת 2017 מאסיקה מקים לייבל עצמאי משלו העונה לשם GENAHSYDE ומתחיל דרך חדשה, אותה דרך שהביאה אותו לאן שהוא היום:  אמן דאנסהול מוכשר שקטף מקום של כבוד בצמרת של הסצינה, עם אינספור טיונים שרבים מהם הפכו להימנונים, מתנגנים בכל דאנס בעולם וגורפים מיליוני צפיות והשמעות ברשתות השונות. וכל זה מבלי להתפשר על הסטייל וההגשה הייחודיים שלו

כיום הוא מככב במצעדי הפזמונים בג’מייקה, עם להיטים שנחרטו לכולם בראש, מופיע בכל העולם, ממועדונים ועד לפסטיבלים עצומים כמו סאמפסט, רוטוטום וסאמר ג’אם, כשהוא חולק במה לצד כל השמות הענקיים, ואפילו הספיק להופיע לצד בוג’ו בנטון מאז שיחרורו.

את האירוע מפיקות חברות ההפקה המובילות לייב ניישן ישראל ויה, המתמחים דאנסהול ורגאיי.

כרטיסים לפסטיבל ניתן למצוא באתר הרשמי:   https://www.tmisrael.co.il/homepage/ALL/iw

מחירי כרטיסים:

100 כרטיסים ראשונים:  ב-100 ₪ בלבד

סבב שני – 130 ₪

סבב שלישי – 160 ₪

מחיר בקופה 180 ₪

הכניסה לאירוע מגיל 18 – יום חמישי, 23/1/2020 החל מחצות, במועדון הבארבי, תל אביב.

תגובות

להשאיר תגובה