כשהם חמושים במיטב המוחות ובהשקעה כלכלית אדירה ושיווק אגרסיבי המכוון לקהל הכי נאמן, נערות צעירות, להקת הבנים "בויבנד" ממשיכים לעבוד קשה כדי להפוך להחיות את תרבות הפופ הישראלית וכמובן לעשות הכל כדי לעמוד בראשה.

להקת "בויבנד"  לא עוצרים בדרכם להיות הדבר הבא בתרבות הפופ הישראלית. עודד סבג, צחי מוסא ושחף אקסלרוד, הם השלישיה שמרכיבה את להקת הבנים, הם אתנו כבר עוד מעט שלוש שנים ואם לא יצא לכם לשמוע עליהם, כדאי שתעשו סיבוב קטן בחדר של האחים שלכם, שם בטח תוכלו למצוא  פוסטרים, כובעים ושלל פריטים ממותגים של שלישיית הבנים שכובשת בצעדי ענק את לב הטינייג'רז .

בקול תרועה ובהשקעה כלכלית גדולה במיוחד, הוקמה בשנת 2013 להקת הבנים "בויבנד"  כשמאחוריהם עומד מייקל הרפז, איש שיודע דבר או שניים על להקות בנים, אחרי סיבוב הופעות ברחבי הארץ וקמפיינים ויראליים שכוללים פרגונים ברשתות החברתיות ממיטב הסלבס, אתר אינטרנט אינטראקטיבי ופעילויות שטח עם מעריצים, ה"בויבנד" ממשיכים לעשות הכל כדי להוכיח שהם פה כדי להחיות את תרבות הפופ הישראלית. הם הספיקו לשחרר קליפים מושקעים, לחלק עשרות אלפי כובעים למעריצות מושבעות ואולי אפילו יצא לכם להיחשף לסטיקרים אותם תלו כדי שהמותג המשומן הזה לא יצא לכם מהראש אפילו לא לרגע.

הטריו הכי יפה ונכון בביצה המקומית קובץ בקיץ של שנת 2013, אחרי אודישנים ומיונים ארוכים שנמשכו חודשים ארוכים ובסופם לוהקה השלישייה מתוך 500 צעירים, כשהמטרה היא ליצור קבוצה צעירה מלאה בכריזמה, בסטייל ובכישרון. המלהקים שבחנו אותם חיפשו את להקת הבנים שתעורר מחדש את תרבות הפופ בישראל וכיוונו באופן ישיר לקהל הנוער הצעיר. עם הפקה בה הושקעו סכומי כסף גבוהים במיוחד, ההרכב המבטיח עתיד להביא  את הבשורה החדשה לז'אנר  המוזיקלי שלא הצליח להתרומם מאז ימי "היי פייב"  הם נשלחו ללימודי תאטרון, ריקוד, אימונים בחדר כושר וכמובן פיתוח קול וכיום שנתיים אחרי הם מוסיפים לחרוש את הבמות, לסחוף נערות צעירות במפגשי מעריצים ולשחרר  סינגלים מוקפדים המשווקים בצורה מדויקת לקהל היעד.  

"עברנו דרך ארוכה מאוד בשנה האחרונה, דרך עם המון חוויות" מספר צחי מוסא. " מכל דבר  קטן שאנחנו עוברים אנחנו לומדים ומתפתחים והעובדה שאנחנו מופיעים הרבה, נמצאים בחזרות בלי הפסקה ועובדים קשה מחזקת אותנו כלהקה.  החברות שלנו וההומור שלנו גורמים לכל זה להפוך למדהים אפילו יותר."  

על הקהל הם מספרים בהתרגשות רבה.  " הקהל המדהים שלנו מחזק אותנו אוהב ומפרגן ועוזר להעצים את כל החוויה הזאת." מספר עודד סבג.   זאת גם ההזדמנות להודות לקהל הבנות המדהימות שלנו, על הפרגון, על המתנות, על האהבה ועל זה שהן אתנו לאורך כל הדרך, זה אף פעם לא מובן מאליו."

את הדרך הם החלו בנפרד במסגרת ליהוק שנמשך המון זמן.  "אלי פנו דרך עמוד היוטיוב שלי, אליו העליתי מספר סרטונים עם קאברים שביצעתי ויום אחד פשוט קיבלתי זימון לאודישן ללהקת בנים. מיד  נעניתי ונרשמתי לאודישן." מספר שחף  אקסלרוד. " את צחי איתרו במסגרת עבודתו כמלצר מזמר, חלק מהמפיקים הגיעו לשם לחפש זמרים, הם ביקשו ממנו את מספר הטלפון וכך התחילה ההיסטריה.  במקרה של עודד הסיפור היה קצת יותר ארוך, הוא הגיע לאודישן ראשון יחד עם עוד 60 זמרים. אחרי המון שלבים הוא הגיע  לחמישייה הראשונה, נמסר לו לבסוף שהוא לא התקבל אבל אחרי חודש הוא קיבל טלפון נוסף מההפקה וביקשו ממנו להגיע לניסיון נוסף כי החליטו לא לוותר עליו כל כך מהר. אחרי נסיון נוסף הוא הוחתם מיד והצטרף ללהקה."

הלהקה ממשיכה לדהור  קדימה הישר לליבו של הקהל הצעיר ובימים אלו הם עובדים על אלבום הבכורה.  האלבום צפוי להיות מיקס מעניין ומפתיע של ז'אנרים מוזיקליים, זאת לצד הופעות רבות ברחבי הארץ שמטרתם העיקרית היא  לצבור  קהל נוסף ובעוד מספר חודשים צפויה לעלות סדרה חדשה בהשתתפותם. כאשר  לאורך כל הדרך הם מבקשים לציין שכל פועלם הוא בעיקר לשמח ולרגש תוך כדי שהם מגשימים את חלומם. עד כה נראה שהלהקה הצעירה כובשת כל מטרה שנקראת בדרכם. כשהחלום הגדול הוא  להביא את תרבות הפופ מחו"ל לבמות הגדולות ביותר בישראל.

תגובות

להשאיר תגובה