מיה תעשיות מזון לעזרת ענף המסעדנות

ענף המסעדנות הינו אחד הענפים שנפגעו קשות בתקופת הקורונה. אחרי הסגר הראשון חזרו המסעדות לפעול, והנה הגיע הסגר השני, גרוע מקודמו עבור המסעדות ובלי כל תאריך של חזרה לעבודה, לשפיות ולחיים הקולינריים של פעם. מתוך הכרה במצב והבנת החשיבות של קולינריה מגוונת וצעירה, יצאה חברת מיה תעשיות מזון במהלך שיווקי שעיקרו מתבצע בפייסבוק, הקורא לטבחים צעירים לספר את סיפורם האישי והמקצועי, החלום הקולינרי שלהם, וההתמודדות שלהם עם המצב הנוכחי. שאפו על היוזמה !!!

חברת מיה בחרה במספר טבחים מתוך הפונים, ונתנה לכל אחד מהם במה בעמוד הפייסבוק של החברה, לפרסם מתכון פרי ידיהם, ולהגיע לחשיפה של מעל ל-500,000 גולשים רלבנטיים.

וכך כל טבח וטבחית יצרו מתכון מקורי לכבוד החגים, תוך שימוש במוצרי מיה שאותם קיבלו במארז ענקי ומפנק. הפוסטים המקודמים של מתכוני הטבחים קיבלו אלפי לייקים ברשת החברתית, מאות שיתופים ותגובות נלהבות שקידמו את עסקיהם, פתחו להם דלתות חדשות וחשפו אותם לקהל חובבי קולינריה רלבנטי.

טל שגיא, מנהל השיווק והמכירות של מיה תעשיות מזון: ״חברת מיה תעשיות מזון קשורה קשר הדוק לחווית היצירה הקולינרית, במטבחם של מאות אלפי אנשים בישראל. מהלך התמיכה בטבחים הצעירים מאפשר לנו, להחזיר אהבה לקהילת המטבח הישראלי”.

על מיה תעשיות מזון:

מיה תעשיות מזון הינה יצרנית, יבואנית ומשווקת של מגוון גדול של מוצרי מזון. רוב המוצרים מיוצרים ונארזים במפעל מיה במישור אדומים בקווי הייצור השונים: קו השוקולד, קו התמציות, קו האבקות, קו ריבות החלב. מיה מאפשרת לכל צרכן: שומרי משקל, הנמנעים מגלוטן, הטבעונים, הסוכרתיים ועוד, ליהנות ממוצרים המסייעים לשמירה על אורח חיים בריא. החברה משווקת מגוון רחב של למעלה מ-400 מוצרים (כ-850 פריטים), בשלל קטגוריות: מוצרי עזר לאפייה, קטניות, אורז ודגנים, תבלינים, פיצוחים, פירות יבשים, חטיפים, סוכריות וממתקים ועוד.

תגובות

להשאיר תגובה