הרופא שמתמחה בהצערת עור הפנים, הצוואר והגוף

ד"ר לאון ספיבק, רופא מומחה בעל ותק של 20 שנה בתחום האסתטיקה, מתמחה בהצערת עור הפנים, הצוואר והגוף, מיישם שיטות טיפול מתקדמות ומשיג תוצאות מעולות, לשביעות רצונם הרבה של לקוחותיו.

על מנת להביא ללקוחות המרפאה את מיטב חידושי התחום, צוות המרפאה מקפיד להישאר מעודכן בחזית הטכנולוגיה ומשתתף באופן קבוע בכנסים מקצועיים בארץ ובחו"ל. ד"ר ספיבק הוא חבר בחברה הישראלית לכירורגיה דרמטולוגית, חבר ההתאחדות האמריקאית לרפואה אסתטית  וגם מדריך מקצועי בינלאומי להכשרת הרופאים בטיפול מתיחת פנים וצוואר באמצעות חוטי Aptos.

ד"ר ספיבק לוקח חלק פעיל בכנסים ומחקרים מדעיים, בשיתוף פעולה עם רופאים מובילים בארץ ובעולם, למטרות פיתוח שיטות טיפוליות חדשות בתחום. במרפאתו, שנמצאת בראשון לציון, מעניק ד"ר ספיבק טיפולי יופי שונים ביניהם הזרקות בוטוקס וחומצה היאלורונית, פילינג לשיפור מרקם העור, שימוש בביוסטימולטורים וחומרים מתקדמים אחרים שנועדו לעזור לכולנו להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמנו.

בקוקטייל לכבוד השנה האזרחית החדשה, יציג ד"ר ספיבק את מיטב הטרנדים ברפואה האסתטית ויבצע הדגמה של הזרקת חומר חדש בשם Karisma Rh Collagen הלהיט החדש מאיטליה!

Karisma Rh Collagen הוא טיפול בהזרקה, להתחדשות ואנטי אייג'ינג שמטרתו לעורר את ייצור הקולגן העצמוני שלנו. מדובר בביו-סטימולטור חדשני בשילוב חומר מילוי עדין שנועד להפחית קמטים, להרים רקמות פנים ולתקן צלקות קטנות תוך גירוי העור להתחדשות טבעית. עוד תכונה יוצאת דופן שיש למוצר היא היכולת שלו לעכב את פעילות הרדיקלים החופשיים ואת ההיאלורונידז האחראי לפירוק של חומצה היאלורונית ברקמות.

מהן התוצאות של קולגן קריסמה?

התכשיר פועל על ידי גירוי ביולוגי של העור, כלומר תמיכה ביכולות ההתחדשות הטבעיות שלו. מיד לאחר הטיפול נרגיש שאנחנו ממש חוזרים אחורה בזמן – העור מהודק יותר, זוהר ומלא חיות וגם רואים שיפור בסוגי נזקי עור שונים כולל קמטים וקמטוטים.

הטיפול עבר את אישורי משרד הבריאות הישראלי ואת מכון התקנים האירופאי CE

למידע נוסף ותיאום טיפולים בקליניקה של ד"ר ספיבק: 03-600-6088

 

תגובות

להשאיר תגובה