העיקר הבריאות- מיומנו של חוקר פרטי

דוד גבר באמצע שנות ה – 60 לחייו, בעל עסק מצליח ממרכז הארץ, נשוי לברכה קוסמטיקאית בני הזוג הורים ל 3 ילדים בוגרים. החיים של דוד התנהלו על מי מנוחות, לאחרונה חש דוד כי אישתו לא כתמול שלשום, בשיחה שערך עמה על כוס יין התשובות שסיפקה לו "אהבת חייו" מזה 40 שנה לא תאמו את הברכה שהכיר.

דוד בחור "מתוחזק" מבחינה גופנית לגילו, נעים הליכות הגיע למשרדי ולאחר שיחה קצרה סיכמנו על מספר ימי עבודה, החלטתנו להתחיל ביום הראשון בשעות הערב בגמר העבודה של ברכה.

האמת, שאחרי כל השנים בתחום גם אני הופתעתי מהתוצאות המהירות, ברכה יצאה מהעסק שלה שעה לפני השעה שמפורסמת על הדלת, "אהבת חייו" של דוד נכנסה למרצדס מפוארת שבתוכו ישב גבר מבוגר שער מלבין עם זקן ספרדי. לאחר 45 דק הגיעו השניים לבית יוקרתי בקיסריה, בכניסה לבית עוד הספקנו לצלם את השניים מתנשקים מבלי ל"דפוק" הרבה חשבון לסביבה. דבר נוסף שעורר את חשדי ברכה ידעה את קוד הכניסה דבר שבהחלט מצביע על קשר מתמשך ולאחר שעתיים יצאו זוג הנאהבים בדרכם לכיוון העסק של ברכה.

איך לעזאזל אני הולך לספר לדוד על הממצאים? ברכה היא אהבת חייו הדבר עלול ליפול עליו כרעם ביום בהיר.

למחרת במשרדי דוד היה בהלם מוחלט, דקות ארוכות הוא לא הצליח להוציא מילה מפיו. ואז אמר "תשמע, 40 שנה להיות נשוי לאותה אישה, מה עושים מאיפה מתחילים? או יותר נכון מאיפה מסיימים? אתה מבין כל השנים חיכיתי להגיע לפנסיה איתה ולהנות מהפירות של כל העבודה הקשה בחיינו, יש פה ממון רב שיושב ביננו אין לי מושג מה לעשות אני לא מצליח לחושב בבהירות". 

פרשתי בפניו כמה אופציות לפעול בנושא, החלטנו פה אחד לגלות כמה שיותר פרטים בטרם יחליט דוד לפעול בפן המשפטי וכבר למחרת פעלנו לקבל פרטים אודות הגבר עימו ברכה יצאה, הבחור המדובר הינו עו"ד אלמן שיצא לפנסיה מוקדמת. משיחות שערכנו עם שכנים במקום התברר כי "בני הזוג" מתחזקים קשר של למעלה משנה ביחד. דוד קיבל את הממצאים בהלם, "איך מתחילים את החיים מכאן? היא כל עולמי" אמר ספק לי וספק לעצמו.

"אני חייב לצאת לכמה ימי חופשה בשביל לעקל את הבשורה" אמר לי דוד למחרת בשיחת טלפון, "אכנס אליך שבוע הבא לאסוף את הממצאים ולשלם לך את יתרת התשלום".

קח את הזמן אמרתי לו שמור על עצמך.

לאחר 10 ימים ניסיתי להשיג את דוד בפלאפון אך ללא הועיל, החלטתי לנסוע לבית העסק שלו ולשאול בשלומו. בהגיעי לבית העסק שלו חשכו עיניי, על דלת העסק שלו נתלתה מודעה כי צוות המשרד משתתף בצער המשפחה על מותו הפתאומי של דוד.

החלטתי עוד באותו יום לעשות לעצמי חצי יום חופש, החיים לא תמיד הוגנים אמרתי לעצמי, "העיקר הבריאות" זאת לא סתם קלישאה..

 

קובי אלטרס- חוקר פרטי

הכותב הינו בעליו של משרד החקירות Under cover  מודיעין עסקי וחקירות פרטיות. הסיפורים מבוססים על מקרים אמיתיים השמות והזהויות ופרטים מזהים אחרים שונו על מנת לא לחשוף את לקוחותיי.

 

תגובות

להשאיר תגובה