הטריבונה – רכילות עסקית

השבוע חגגה עמותת עלם, המסייעת לנוער וצעירים בסיכון, 36 שנה להקמתה. הארוע התקיים באוניברסיטת תל אביב (אולם סמולרש), במעמד נשיאת עלם נאוה ברק, יו”ר העמותה שלמה ינאי ומנכ”לית העמותה ענבל דור קרבל. בערב ההתרמה נאספו למעלה 1.5 מיליון ₪ לטובת פעילות העמותה. אות “יקירי עלם” הוענק לשלומית ואהוד אלישר, ממשפחת אנשי העסקים הירושלמית הוותיקה, שנתנו תרומה משמעותית להנצחת בנם אלון ז”ל למרכז נוער ולניידת רחוב של עלם. סרטון על חייו של אלון הוקרן על הבמה וטילטל את הקהל. את הערב הנעימו הסטנדאפיסט אלי יצפאן והזמרת ריטה שסחפה את כולם בריקודים ושירים. במהלך הופעתה, הצטרפה לריטה שירה, צעירה ב”עלם”, וביחד הן ריגשו את הקהל עד דמעות. לאירוע הגיעה צמרת הקהילה העסקית התומכת בעמותת עלם במשך שנים רבות. בין השמות: איש העסקים שלום זינגר בעלה של נאוה ברק, שלמה ואהובה ינאי, בועז דותן ממייסדי אמדוקס, חברת הוועד המנהל בעלם טליה וגד זאבי בעלה, גיל אגמון מנכ”ל ובעל השליטה בדלק רכב, חבר הוועד המנהל בעלם ואיש העסקים איציק שיינפלד, צביקה שווימר מנכ”ל אלקטרה צריכה, יעל ושבתי שביט ראש המוסד לשעבר, נתן חץ מנכ”ל אלוני חץ ועוד. בתמונה מימין: נאוה ברק, גיל אגמון ושלמה ינאי.

קבוצת BBB פועלת למען שמירה על איכות הסביבה ומצהירה על הפסקת שימוש בפלייסמטים המונחים על השולחנות, מצמצמת  את תפריטי הנייר ומפחיתה שימוש בקשיות שתיה. אהובה תורג’מן מנכ”לית ומבעלי הקבוצה מסרה: “זהו צעד ראשון  אך משמעותי של מהלך ירוק רחב אותו נקיים מסעדות הקבוצה, וזאת במטרה לסייע בצמצום הפגיעה בכדור הארץ ושמירה על איכות הסביבה”. מנהלי החברה ציינו כי זוהי יריית הפתיחה וצפויים צעדים נוספים, דוגמת צמצום תפריטי הנייר ברשת BBB ומעבר לתפריטים דיגיטליים, צימצום השימוש בקשיות שתייה מפלסטיק בכל מסעדות הקבוצה, ועוד.

כוכב הכדורגל בעבר ומאמן קבוצת בני יהודה בהווה יוסי אבוקסיס, החליט לצאת ליום שופינג ובילוי בסופ”ש, והגיע יחד עם בתו לעופר הקניון הגדול פתח תקווה בצהרי היום, ונכנסו למסעדה האיטלקית פוקצ’ריה. בתום הארוחה הצטלם אבוקסיס עם שני הטבחים של המסעדה, והודה להם מאוד על הארוחה. מיד לאחר מכן  יצאו השניים למסע שופינג בחנויות הקניון כשבראשן דיזל, ריפליי וזארה.

בכירי חברת אלוני והצוות המקצועי, פקדו את בית האח הגדול במסגרת חסות שהעניקה החברה לתוכנית.

השבוע יעלה הקמפיין הראשון עם מירה כאחלי הפרזנטורית הערבייה שנבחרה לרשת נעלי SCOOP, שהצטלמה לקמפיין המיועד למגזר הערבי. הקמפיין הינו בתקציב של 120 אלף ₪ במסגרתו בחרה כאחלי את הדגמים והמגוון שייחשפו בפרסומת.

חברי דירקטוריון בנק מזרחי-טפחות, בראשותו של היו”ר משה וידמן ומנכ”ל הבנק אלדד פרשר, הגיעו השבוע לבורסת היהלומים בר”ג, לרגל המיזוג עם בנק איגוד. האירוע נערך על רקע עסקת המיזוג בין בנק מזרחי-טפחות ובנק איגוד, והאורחים והמארחים אף ציינו כי אחד האתגרים הגדולים קשור בעובדה שבנק איגוד הינו גורם מרכזי בהעמדת אשראי לענף היהלומים בישראל. יורם דבש נשיא בורסת היהלומים אירח את בכירי הבנק בלשכתו באירוע חגיגי, וסיכם את הביקור ואמר כי בנק מזרחי טפחות הינו חלק מענף היהלומים בישראל, ותרומת הבנק לענף הינה רבה.

במסגרת שת”פ של הקבוצה עם המותג, שחקני הפועל ירושלים בכדורסל הגיעו ביום חמישי האחרון לחנות המותג פולו ראלף לורן בקניון רמת אביב בתל אביב, להתחדש בבגדים של המותג האמריקאי POLO RALPH LOREN. מערכות הלבוש החדשות הותאמו להם אישית ע”י צוות קניינות החברה והוענקו ע”י יוסי אירני, מבעלי פקטורי 54, היבואנית הרשמית של פולו ראלף לורן בישראל. בתמונה מימין לשמאל: עודד קטש, גיא הראל, יוסי אירני ובר טימור.

השבוע התקיים מפגש של מפקד מחוז צפון בפיקוד העורף, אל״מ גיא ברגר עם ראש המועצה המקומית קצרין מר דימי אפרצב. במפגש נכחו גם מפקד נפת גולן, אל”מ במיל. ירון ויסוסר, נציג משרד הפנים, מנהלי המכלולים במועצה וקב”ט המועצה אבי לוגאסי. במהלך הפגישה הציג קב”ט המועצה אבי לוגסי את הערכות הרשות לחירום, ובהמשך הנוכחים דנו בקידום מוכנותה ועצמאותה של הרשות בזמן חירום, בבחינת דרכים שונות לצמצום הפערים במועצה, ובחשיבות שימור מערך המתנדבים הרשותי הקיים. בהמשך הדיון עלתה סוגיית יישומון פיקוד העורף, המספק התרעה בזמן אמת, וחשיבות הורדת היישומון בקרב התושבים.

גלריית אומנות קהילתית נפתחה לאחרונה ומופעלת ע”י עמותת יוניטי ארט, שנוסדה על ידי מריה פרייגר, במטרה לסייע ולתת במה לאומנים ישראלים, שהגיעו מחבר העמים וברית המועצות לשעבר, ולתמוך בהם במגוון תחומים. הגלריה שנקראת: UNITY ART House ממוקמת ברחוב רזיאל 6 ביפו, והיא פתוחה לקהל הרחב, ללא תשלום, ומתקיימות בה תערוכות מתחלפות באופן שוטף (תערוכות יחיד או קבוצתיות), תוך שילוב של תכנים מקוריים כמו הרצאות פסטיבלים, ירידים, סדנאות פעילות לילדים ועוד.

שלום אשכנזי מנכ”ל מלון “קיבוץ לביא”, אירח בסופ”ש במלון את ביטי דויטש, הרצה החרדית אלופת ישראל בריצת מרתון, שהתארחה במלון עם בני משפחתה. השפים במלון הכינו לביטי ארוחות מיוחדות, כדי לשמור על הכושר ולא לעלות במשקל, וביטי הרצתה בפני אורחי המלון בנושא “מהספה לריצת המרתון – כשיש אמונה, הבלתי אפשרי הופך לאפשרי”. שלום אשכנזי השתתף עם אורחי המלון בריצת שחרור של 2 ק”מ אשר רצי המרתון רצים יום לפני ריצת המרתון, על מנת לשחרר את הגוף ולהכין אותו לריצה.

הבחירות לנשיאות התאחדות התעשיינים תופסות תפנית מפתיעה. ד”ר נורית הראל מבעלי תשלובת ד”ר פישר, הודיעה על הצטרפותה למרוץ כמועמדת לתפקיד סגנית נשיא התאחדות התעשיינים, לצידו של שמואל דונרשטיין, וכבר נפגשו לראשונה לפגישת עבודה. בהודעה מטעמה נאמר, “צו השעה והרצון שלי לתרום לשמירה ופיתוח התעשייה הובילו אותי לשילוב כוחות משלים עם שמואל דונרשטיין. שילוב זה משקף, יכולות משלימות של שני תעשיינים עם ניסיון רב ומצטבר, נשען על בסיס היסטורי וקיים, חוצה דורות, טכנולוגיות וקטגוריות”. יו”ר רב-בריח והמועמד לנשיאות ההתאחדות שמואל דונרשטיין מסר: “זוהי אחריות וזכות גדולה לחלוק את האחריות לגורל התעשייה הישראלית עם ד”ר נורית הראל, תעשיינית מוערכת המכירה לשורשם את האתגרים העומדים בפנינו”. בתמונה: ד”ר נורית הראל ויו”ר ובעלים חברת רב בריח שמואל דונרשטיין.

אייל גולן החליט להסיר את המשקפיים, ולאחר התלבטות ובדיקה של מספר רופאים ומרפאות, גולן הגיע עם ארוסתו דניאל גרינברג, לעבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר אצל ד”ר שמואל לוינגר, במרכז הרפואי ״עיניים״ מקבוצת דנאל בירושלים. הניתוח עבר בהצלחה, גולן שוחרר לביתו וד”ר לוינגר הסביר כי הוא יוכל להחלים מהניתוח במהרה ולחזור להופיע.

אנשי בנק הפועלים בהובלת מנכ”ל בנק הפועלים דב קוטלר, הגיעו לסייר בעיר שדרות במסגרת “שביל העסקים של ישראל”. במהלכו יצאו בבנק למסע בן חודש לאורך יישובי ישראל ונתנו ייעוץ עסקי ומקצועי לעסקים אשר נמצאים בצומת דרכים, ביקרו באזור עוטף עזה ונפגשו עם בעלי עסקים מקומיים. השתתפו במפגש שהתקיים בעיר שדרות מנכ”ל בנק הפועלים דב קוטלר, משנה למנכ”ל והממונה על החטיבה הקמעונאית בבנק הפועלים דלית רביב , מנהלת האגף לבנקאות קמעונאית בבנק הפועלים שרית בן נתן, יו”ר המועצה האזורית שדות נגב תמיר עידאן, ראש עיריית שדרות אלון דוידי וחברי הנהלת בנק הפועלים שהגיעו לראות את העסקים הצומחים מקרוב.

השבוע התקיים אירוע חגיגי בהיכל הVIP של הסינמה סיטי בבאר שבע, בהשתתפות מובילי דעה בתחום הבניה והנדל”ן מרחבי הארץ, שהתכנסו לשמוע על “הבלוק האדום” מבית חסין אש ויתרונותיו. בין המכובדים נראה גם הפרזנטור של קמפיין הבלוק האדום, שעלה לאחרונה לאויר: חיים הכט יחד עם מנכ״ל חברת ערד אילן טוקר, מנכ”לית מפעל חסין אש טלי חדד שניצחה על האירוע, ויו״ר ארגון הקבלנים והבונים של באר שבע והנגב אלי אביסרור. בתמונה: אילן טוקר, טלי חדד, חיים הכט ואלי אביסרור.

לרגל 5 שנים לחנוכת היכל קבוצת שלמה בתל אביב- יפו, התכנסו בשבוע שעבר להרמת כוסית, הנהלת היכלי הספורט, עו״ד ליאור שפירא יושב ראש מועצת העיר תל אביב יפו ומחזיק תיק הספורט, נציגי קבוצת הכדורסל של הפועל ת”א, נציגי משפחת שמלצר נותני החסות להיכל, גור שלף ונציגי רשות הספורט של העיריה. מימין לשמאל: טובי ועתליה שמלצר עם קרינה גרופר ומאור בנימיני.

השבוע חגגה אשת יחסי הציבור והעסקים ציפי רומנו, בסטודיו של האמן והמעצב הרב תחומי שמעון בוזגלו בדרום תל אביב, את מסיבת ההשקה של סדרת הרשת דוקו ריאליטי AFTER, בכיכובה והעתידה לעלות לאוויר ביוטיוב בשבת הקרובה ה-11.1. במהלך האירוע, ציפי עלתה לבמה והציגה את הטיזר הראשון, את התוכנית ואת תוכנה שעוסק בסיפורה האישי, החשוף והעמוק אל מול תהליך של בניה פיזית ופנימית. בסדרה, ציפי עתידה לעבור תהליך רוחני לבניה מחודשת של הנפש והנשמה, בליווי צמוד של המנטורית אירית עובדיה, למול צעדים לבניה ועיצוב של ביתה החיצוני החדש, ב ליווי צמוד של איילת שבו מעצבת הפנים. הסדרה תצולם ב LIVE וישתתפו בו מגוון אושיות מפורסמות, שעברו תהליכי שינוי מואצים בחייהן. בין הנוכחים נצפו: סנדרה רינגלר, האדריכל אילן פיבקו, קסניה טרנטול, גילי אלגבי, יוליה פלוטקין, מלכת היופי סלע שרלין, ועוד. בין מעניקי החסות לסדרה שהגיעו נצפו: ענת פרץ דוידי מנהלת השיווק, וענת אגסי מנהלת תחום אדריכלים בחברת “אלוני”, אורי סגרה מנכ”ל “ריביירה ארונות” ועוד.  ג’פניקה הייתה על הקייטרינג והיא גם נותנת החסות הראשית בסדרה. בתמונה מימין: ציפי רומנו, אילן פיבקו ואיילת שבו.

“טוליפ אנטרטיינמנט”, המפיצה הבלעדית של סרטי וורנר ויוניברסל בישראל, קיימה השבוע הקרנת בכורה לסרט החדש “ריצ’רד ג’ול”, אשר ייצא לבתי הקולנוע ב-16.1.2020. זהו סרטו ה-38 של קלינט איסטווד, המבוסס על סיפור אמיתי, על פיגוע הטרור באולימפיאדת אטלנטה,1996, עם קתי בייטס המועמדת לגלובוס הזהב כשחקנית המשנה הטובה ביותר, על תפקידה המרגש בסרט זה. הגיעו ליהנות מהסרט: עמי פדרמן, סגן יו”ר מלונות דן, רויטל לוי, מייסדת ומבעלי ללין, מירב כהן, מייסדת ומבעלי ללין, רועי צוובנר, מנכ”ל פארק גב-ים נגב, נילי צור, מנכ”לית ויסוצקי, השופטת בדימוס דר’ דפנה אבניאלי, מייסדת וראש המכון לאמנויות המשפט, אופיר גוטמן, מנכ”ל פרוקטר אנד גמבל ישראל ועוד. בתמונה: מירב כהן ורויטל לוי.

יוסי רובין אלוף ישראל במשחק הפיפא, זכה בתואר שלוש פעמים, יזם שת”פ עם חברת PIPL בה הוא עובד, ויחד הם תרמו לילדי עמותת גדולים מהחיים, המתמודדים עם מחלת הסרטן, מכשירי פלייסטיישן חדשים ומגוון מוצרים נלווים, שישמחו אותם ויעבירו להם את הזמן במהלך הטיפולים בבתי החולים. בתמונה: יוסי רובין עם ילדי עמותת גדולים מהחיים.

השבוע  חברת חמת השיקה באירוע חגיגי את המותג החדש TWIST  שתציע לראשונה אתר מכירתי, שיעניק לצרכן חווית קנייה וירטואלית בו יוכל לעצב ברז על פי טעמו האישי. האירוע התקיים בחנות ה- POP UP  שנפתחה במיוחד עבור ההשקה, בדן דיזיין סנטר בבני ברק ותהיה פתוחה לאורך כל חודש ינואר כאשר בחנות יוכלו המבקרים ליהנות מחוויה וירטואלית יוצאת דופן, בה ישתמשו במסכי ענק בכדי לחוות את עיצוב הברז לבד. בחנות יחכו אנשי מקצוע ומעצבים מטעם חברת חמת  שיעזרו לכל לקוח לחוות את החוויה במלואה, עד יצירת ברז פרסונלי עם חותם אישי. אל האירוע הגיעו בכירי חברת חמת ביניהם : רועי רגרמן מנכ”ל קבוצת חמת וגלי אורון בן חיים סמנכ”ל השיווק והמכירות של חברת חמת לצידם של עוד עשרות אנשי החברה, וכן בכירים מטעם דן דיזיין סנטר ביניהם ליליאנה מור, מנכ”לית דן דיזיין סנטר. בתמונה: רועי רגרמן מנכ”ל קבוצת חמת, גלי אורון בן חיים סמנכ”ל השיווק והמכירות של חמת, וליליאנה מור סמנכ”לית דן דיזיין סנטר.

יונה ברטל מייסדת ומנהלת חוג הידידים של מרכז פרס, הפתיעה את בתה שירי לכבוד יום הולדתה, במפגש אישי מרגש עם חברתה הסטייליסטית הידועה סנדרה רינגלר, ושרון טל מעצבת של בית האופנה משכית. שרון המעצבת התאימה לכל הנוכחות מעילי משכית תואמים מהקולקציה העכשווית. בתמונה מימין: שירי ברטל בן עזרא, סנדרה רינגלר, שרון טל ויונה ברטל.

פטריקס PATRICK’S פתח תקוה יוזמת ערב בלתי נשכח עם פרשן הספורט המוביל בישראל אבי מלר. זהו ערב ראשון בסדרת מפגשים, המחברים בין האהבות הגדולות: כדורגל – בירה – אוכל טוב – חברים. אבי מלר העיתונאי, השדרן ופרשן הספורט, תוכלו לצפות במשחקים החשובים והמרגשים, לשאול את כל השאלות ולנתח את המשחק על כוס בירה. במפגש הקרוב, שייערך ביום ראשון, 19.01.2020 בשעה 18:30 יצפו הנוכחים יחד במשחק ליברפול-מנצ’סטר יונייטד. עלות הרשמה: 50 ש”ח בלבד, כולל שליש בירה מהחבית ו- 10% הנחה על כל התפריט למשתתפי המפגש.

בעיצומו של שיא חורפי כאן בישראל, לא מעט סלבס בוחרים לצאת דווקא לחוויה לבנה במיוחד – חופשת סקי ובילויים. בין היוצאים: אנה ארונוב ובן זוגה אייל יבגני, אורי פפר ויעל גולדמן, הדוגמנית בר זומר ובן זוגה אביב כהן, שירלי לוי, שרונה מרלין, גיא הוכמן, ושרון ליברמן ובן זוגה עדי גבילי, מיכל שפירא, שירה ברזילי, עידו בן ארצי, רועי צברי, טל צוקר, עמית חסון, מאי נועה, יקטרינה קוריאקין, נטלי גרנין והחזאי הותיק דני רופ, שיטוסו לגלוש ולבלות בסופ”ש סקי ומסיבות אשר מפיקה חברת סקי דיל, באתר הסקי בסוצ’י בסוף השבוע הקרוב (10-11 בינואר). הם וגולשי סקי ישראליים רבים, יזכו לבלות בהופעה של הזמר אמיר דדון, ומסיבה שבה יתקלט הדי.ג’יי איתי גלו. בתמונה: אנה ארונוב בחופשת סקי.

רשת ההנעלה WESHOES, היבואנית הרשמית של מותג הנעליים Blundstone בבעלות עמוס הורוביץ, חוגגת 150 שנה למותג האוסטרלי, ותשים את ישראל על המפה כמדינה הראשונה בעולם שתחל את החגיגות הבינלאומיות. מגפי Blundstone הוכיחו כי הם שרדו את ציר הזמן מהקולוניות בטסמניה, טיפוס האוורסט, חפירת מכרות ועד עבודת אדמה בכפר ואורבניות עירונית. ישראל נחשבת המדינה השנייה בעולם אחרי אוסטרליה שמוכרת הכי הרבה זוגות Blundstone ומיצבה את עצמה כמדינה השנייה בעולם שמוכרת הכי הרבה זוגות נעליים פר נפש בארץ. WESHOES בעזרתו של המפיק עומרי וקנין, קיימו את האירוע באולם “שבע” עם קייטרינג של השף עומר מילר, ומייצגים ייחודיים. לאירוע הגיע במיוחד אורח מאוסטרליה מר אדם בלייק מנהל המותג העולמי, ונוכחו גם: רן אשכנזי משנה למנכ”ל WESHOES, מיכאל הורביץ דירקטור, זוהר בן זינו מנהלת השיווק בחברת WESHOES, ארנון תורן מנכ”ל קבוצת קניוני עזריאלי, עופר ירום מנכ”ל עזריאלי קום, רן גורן סמנכ”ל שיווק ואסטגטרגיה קניוני עזריאלי, גולן איפרגן מנהל פיתוח עסקי בקניוני ביג, אילן דביר מנכ”ל ביג פאשן ועוד. בתמונה מימין: אדם בלייק מנהל המותג העולמי של Blundstone ונטלי דדון.

מלון נוף גנוסר ידוע כנקודת ביקור חשובה לקהל נוצרי מרחבי העולם. השבוע התארחה במלון משלחת ייחודית ביותר: “משלחת הסנטות” – 47 איש ואישה כאשר לכולם תואר נוסף וחשוב: “סנטה קלאוס”. את המשלחת אירח בישראל משרד התיירות. בין חברי המשלחת, הגיעו 37 מארה”ב, 6 מדנמרק, 2  מגרמניה ו-2 מרומניה. עבור רובם היה זה ביקור ראשון בישראל, כאשר כל משתתפי המשלחת הם בוגרי ביה”ס הבינלאומי והגדול הוותיק ביותר לסנטות במישיגן, C.W Howard. המשלחת ביקרה באתרים נבחרים וקיימה 3 תהלוכות בירושלים, נצרת ובית לחם. חג המולד לא הסתיים בישראל, שכן השבוע חוגגים האורתודוקסים וב-18.1 הארמנים. בתמונה: משלחת הסנטות במלון נוף גנוסר

חברת קלין ביט – Clean Bit פתרונות סביבתיים, חנכה בשבוע שעבר את משרדיה ברמת ישי. בטקס השתתפו הרב יעקב ישראל איפרגן (הרנטגן), נשיא החברה עו”ד משה אשר, מנכ”ל החברה יקי אגם, ראש המועצה המקומית רמת ישי עפר בן אליעזר ואורחים רבים נוספים. הרב איפרגן קבע את המזוזה, ואיחל לעובדי החברה ולאורחים הצלחה והמשך עשייה ברוכה בהצלת אנשים. יקי אגם מנכ”ל קלין ביט איחל שהחברה תמשיך להוביל את המהפכה הטכנולוגית, בתחום החיטוי והטיהור של חיידקים עמידים, כפי שהיא עושה זאת כבר היום. בתמונה מימין: מנכ”ל קלין ביט יקי אגם, הרב איפרגן, נשיא קלין ביט עו”ד משה אשר.

‘טאף מאדר למען גדולים מהחיים’ הינה קבוצת ריצה שהקים אלון כהן מנכ”ל ‘פרינטר סנטר’ הכוללת מנכ”לים, מנהלי מערכות מידע ומנהלים בכירים מחברות ישראליות מובילות. הקבוצה החלה בסוף השבוע את האימונים לקראת אתגר הטאף מאדר- מסלול מכשולים שיתקיים השנה בסקוטלנד. כהכנה למרוץ המאתגר, 40 חברי הקבוצה ישתתפו במרוץ מכשולים במדבר החודש, במועצת הערבה התיכונה. המשתתפים ינסו לסיים 100 ק”מ של מרוץ למען המטרה הנעלה: גיוס כסף לבניית גן חלומות לילדים חולי סרטן בבאר שבע, שיוקם בסמוך לבית החולים סורוקה.

רשת “עד 120”- דיור מוגן לגיל השלישי, בחרה לפתוח את העשור החדש בדרך אופנתית עם חיבור לנוסטלגיה והצדעה לפאשניסטות. הנהלת הרשת בשיתוף הדיירות מכל הבתים, הפיקו תערוכת בגדים העונה לשם: “סיפור בגדים” שאצרה גילי סיוון כהן. עשרות הפריטים המוצגים בתערוכה, חלקם בני למעלה מ-100 שנים, נאספו על ידי הדיירות מארונות הבגדים האישיים שלהן. בין הפריטים המוצגים בתערוכה: פריטים ייחודיים מבית האופנה המיתולוגי “משכית”, שמלות ערב ושמלות כלולות, צעיפים, כובעים ואביזרי אופנה כשלכל פריט סיפור אישי, מרתק ומרגש. בתמונה מימין לשמאל: איריס פרידמן שדה מנהלת השיווק של “עד 120”, אבי קלפה מנכ”ל “עד 120” ואוצרת התערוכה גילי סיון כהן.

בשבוע שעבר נערך בסביון אירוע TEDx הראשון לשנת 2020 אותו יזמה וארגנה ליאת רבינוביץ. מאות אנשים הגיעו לשמוע מבחר מרתק של הרצאות אישיות תחת הכותרת ” UnlimiTED future – עתיד ללא גבולות”. רפי סוויד מנכ”ל ובעלי חברת האבטחה “מוקד אמון” מנותני החסות לאירוע, הדגיש בדברי הברכה שלו את ערכי החברה שהקים, הרואה בחדשנות ובטכנולוגיה חלק בלתי נפרד מעולמות האבטחה והביטחון. מבין המרצים התבלט תמיר גילת, יו”ר הקרן לחקר הסרטן בישראל, שריגש את הקהל בסיפורו האישי. בין המאזינים: אריק יוגב מנכ”ל חברת הביטוח איילון, דרור גורלניק מנכ”ל לקסוס ושי באב”ד מנכ”ל משרד האוצר. בתמונהמימין: גילת, סוויד, יוגב, גורלניק, באב”ד

 

שי פלדמן מנכ”ל קבוצת סמלת, הודיע על מינויו של רונן לביא לתפקיד סמנכ”ל החטיבה העסקית של סמלת, האחראית על שיווק מותגי המסחריות והמשאיות של פיאט, איווקו וראם.  לביא יחליף את יוני אביטוב אשר החליט לפרוש לאחר כעשור. לביא הינו בעל ניסיון עשיר בענף הרכב ושימש בתפקידו האחרון כסמנכ”ל המכירות של קבוצת לובינסקי. כמו כן, שימש לביא כמנהל חטיבת משאיות ומסחריות בקרסו מוטורס וכן כמנהל המכירות הארצי של מרצדס מסחריות בקבוצת כלמוביל.

עמית גבע סמנכ”ל בכיר ומנהל אגף מערכות מידע באיילון חברה לביטוח, עומד לפרוש, ואת גבע צפוי להחליף שלמה שמאי, אחד המנמ”רים הוותיקים בתעשייה, אשר בעשור האחרון הוביל את אגף המחשוב של הפניקס. קודם לכן במשך כ- 25 שנה כיהן שמאי בשורה של תפקידים בכירים בבנק הפועלים, ביניהם מנמ”ר הבנק בניו-יורק ואחר כך מנהל אגף הפיתוח בישראל.

עו”ד דנה הירשברג ועו”ד אריקה סולומון מנכ”ליות חב’ “כארדיל”, המתמחה בפיתוח עסקי יעוץ אסטרטגי וחדשות בתחום מערכת הבריאות הציבורית, מונו בימים אלו ע”י מערכת הבריאות של אוקראינה, לתפקיד יועצות פיתוח עסקי למערכת הבריאות הציבורית, שבימים אלו עוברת אישור חוקתי בפרלמנט האוקראיני. חב’ “כארדיל” משמשת גם כיועצת לפיתוח עסקי של מערכת הבריאות ובניית פלטפורמה חדשה של מע’ הבריאות הציבורית במדינת בשקריה שבפדרציה הרוסית. בתמונה: דנה הירשברג ואריקה סולומון.

תגובות

להשאיר תגובה