הטריבונה – חדשות עסקיות

בני הזוג הורוביץ, מנחם ותחיה, הגיעו למלון אדמונד בראש פינה, למפגש עם עם חטיבת הדוברות של משטרת ישראל ומתן הרצאה על החיים בין תקשורת למשטרה ובכלל. בני הזוג נהנו מארוחת ערב טובה, ונפגשו עם מנכ”ל המלון עומר פורת. בתמונה: בני הזוג הורוביץ ומנכ”ל מלון אדמונד עומר פורת.

היזמית דנה מידן הגיעה להשקת הצילומים ל BABE אתר האופנה לבגדי היריון שבחר בשחקנית אגם רודברג להוביל את הקולקציה החדשה לרגל השנה האזרחית 2022 ולהיות הפנים של המותג. בתמונה: אגם בחודש חמישי בהריון שני, בתמונות למותג בגדי ההיריון שמייבא את הפריטים האופנתיים מאוסטרליה, ודנה מידן שאחראית לעליית האתר בישראל, הנמצאת גם היא בהריון חודש שמיני.

מריאנו אידלמן כוכב ארץ נהדרת, הגיע עם אביו ד”ר מרטין אידלמן, רופא ילדים הנמצא כיום בפנסיה, לביקור במוזיאון הרפואה הראשון שנפתח בישראל, בטכנודע בחדרה. השניים חובבי מדע סיירו עם מנכ”ל הטכנודע גדי מדור בכל ששת התערוכות שנפתחו.

״לא ארץ נכריה לקחנו״, זה השם שהעניק השר לשעבר ח״כ צחי הנגבי לספרו האוטוביוגרפי שיצא לאור בימים אלה. הנגבי, שנערך כמו כל חבריו בצמרת הליכוד ל״יום שאחרי״ נתניהו, מעניק את ספרו עם הקדשות אישיות לחברי מרכז ליכוד רבים שהוא פוגש ברחבי הארץ.  בסוף השבוע האחרון הוא פתח שולחן בקפה ״לביא״ שבמול 7 וישב שם עם ראש מועצת נאות חובב לשעבר, אנדריי אוזן ועם מנהל והבעלים של בית הקפה אלעזר לביא.

ג’ורי ואטאנאבה מלכת היופי של יפן לשנת 2021, הידועה גם כפעילה וכיזמת חברתית ביקרה השבוע במרכז כנרת לחדשנות, הממוקם במכללת כנרת שם התוודעה למודל הייחודי של מרכז החדשנות המשלב יצירת פתרונות טכנולוגיים באגרוטק ו-ווטרטק לפיתוח אזורי. ואטאנבה התעניינה מאוד בפתרון החדשני של חברת הסטארט אפ אובביסלים למניעת סוכרת שאחד ממפתחיו הוא ד”ר רן סוצקוורין, מנהל הפקולטה להנדסת מים. הביקור נגמר במחווה טעימה ומרגשת מצידו של היסאיוקי קוריאמה (Hisayuki Kuriyama), מנכ”ל טופסידס, חברה ישראלית לפיתוח זרעים, שהוקמה על ידי מספר חקלאים שורשיים משרונה ונרכשה על ידי חברת Mitsui היפנית, שהגיש לה ארגז עגבניות שרי עסיסיות.

בעלי קבוצות הקניונים, בכירי וראשי רשתות המסחר בישראל וצמרת הענף, הגיעו השבוע לוועידת הקניונים ורשתות המסחר 2021IMC שיצאה  לדרך בפעם ה- 15, במלון רויאל ביץ’ באילת ובמלונות נוספים בעיר. הדרימו לאילת: דנה עזריאלי בעלי קבוצת עזריאלי, ליאורה עופר בעלי מליסרון אופיר שריד מנכ”ל קבוצת מליסרון, רני צים בעלי קבוצת צים, הראל ויזל בעלי קבוצת פוקס, מתן כהנא השר לענייני דת, פרופ’ אבי שמחון יו”ר המועצה הכלכלית במשרד רוה”מ לשעבר, רוני אלשיך מפכ”ל המשטרה וסגן ראש השב”כ לשעבר, רונן נמני בעלי קפה קפה, גבי ורון רוטר בעלי קבוצת קסטרו-הודיס, יאיר מלכה מבעלי קפה גרג ועוד.

מאיה וג’ובאני רוסו קוטפים כעת קמפיין נוצץ במיוחד: הפרזנטורים של רשת מרפאות העור והאסתטיקה של ד”ר אלמן. על הפרק טיפולי יופי שונים, הפקות צילומים, פרסומי דיגיטל ועוד.

סטפן לזר חגג את הנר האחרון של חנוכה בבית משפחת הקבלנים המורחבת והידועה יצחקי בביתם בסביון. סטפן הינו בן בית עוד מילדותו בבית המשפחה הזו, וחגים רבים הם חוגגים ביחד. בתמונה עם ד”ר גדי חסון רופא השיניים הנודע, הנשוי לבת משפחת הקבלנים יצחקי.

השרה לשוויון חברתי מירב כהן, פתחה השבוע שעבר את הכנס השנתי של איגוד היועצות לקידום מעמד האשה ברשויות המקומיות, שהתקיים במלון ליאונרדו ארט בתל אביב. השרה שמעה מיו”ר האיגוד היועצות ורד ששון, סקירה על הישגי האיגוד. בין הנואמים היו: אווה מדז’יבוז’, מנכ”לית הרשות לקידום מעמד האשה, מוטי רייף, מחזיק תיק חוסן ושוויון חברתי בעיריית תל אביב וחבר מועצת העיר, ד”ר יובל לבנת, מנכ”ל מרכז אדוה ועו”ד אפרת שהם הילדסהיימר שהנחתה סדנת רעיונאות לפיתוח יוזמות ושיתופי פעולה לקידום שוויון מגדרי. בתמונה: ורד ששון ומוטי רייף.

בשבוע שעבר התקיים האירוע השנתי של “קרן ליאור”, לזכרו של ליאור וישינסקי, בנם של השחקנים שלמה ואסנת וישינסקי, שנהרג במהלך שירותו הצבאי. מירי מסיקה, רועי בר נתן, גברי, אורי ובועז בנאי, איציק כהן ועוד רבים הופיעו בהתנדבות באירוע, אותו הנחו אודיה קורן ונתן דטנר, ושהכנסותיו נתרמו לטובת מלגות לימודי אמנות לחיילים משוחררים. אמרי ביטון שקיבל מלגה מ”קרן ליאור” בשנת 2012, חילק השנה את המלגות לחיילים המשוחררים. בין האורחים: רון חולדאי, אבי נאור, זיווה פתיר, אלעזר שטרן, ליזיקה ועמי שגיא.

פגישה נערכה בין ראשי המכביה ה-21: רואי הסינג מנכ”ל המכביה ואריק זאבי יו”ר המכביה, עם שר תיירות יואל רזבוזוב בנושא ההכנות למכביה ה-21 שישתפתח ב-21 ליולי 2022 באצטדיון טדי ירושלים, ואליה צפויים להגיע כ-25,000 יהודים מ-85 מדינות ברחבי העולם, מתוכם כ-10,000 ספורטאים. בתמונה: בתמונה מימן לשמאל : רואי הסינג מנכ”ל המכביה ה-21, שר תיירות יואל רזבוזוב ואריק זאבי יו”ר המכביה.

יעל גולדמן אשת התקשורת והמשפיענית נבחרה להיות הפרזנטורית והפנים החדשות של קבוצת לאונרדו קוסמטיקה, החברה הבין לאומית המומחית בייצור ויצוא של מכשור קוסמטי מהמובילים והחדשניים בעולם. יעל גולדמן חתמה עם לאנורדו קוסמטיקה לשנתיים הקרובות, ואת המהלך התקשורתי והפרסומי מוביל איש התקשורת והפרסום המוביל גולן נהרדעא.

מחליקי נבחרת ישראל יבגני קרסנופלסקי והיילי קופס, הגיעו בשלישי האחרון להיכל הקרח שבסינמה סיטי באר שבע, כדי להפגש עם הילדים המשתתפים בחוגי ההחלקה במקום. יבגני והיילי הציגו את  התרגילים שזיכו אותם בקריטריון להשתתפות באולימפיאדת החורף הקרובה בבייג’ינג 2022 הצטלמו ודברו עם המחליקים הצעירים. לאחרונה נפתח בבאר שבע מועדון החלקה אמנותית בהיכל הקרח אייס סיטי באר שבע, המיועד לילדים נוער ומבוגרים. ice peaks חולון ובאר שבע הינם נותני החסות לנבחרת ישראל לאולימפיאדת ביג’ין פברואר 2022.

השחקן טל פרידמן ריגש את בכירי “לאומית שירותי בריאות”  בהרצאתו ” מה למדתי מהבת שלי?”, שאומצה ואובחנה כסובלת מאוטיזם ופיגור כשהייתה תינוקת. ההרצאה הייתה חלק מכנס של מחוז מרכז של הקופה לקראת סוף השנה. משתתפי הכנס ובהם חיים פרננדס, מנכ”ל “לאומית שירותי בריאות” ועודד שטמר, מנהל מחוז מרכז התרגשו. מימין לשמאל: עודד שטמר מנהל מחוז מרכז, טל פרידמן וחיים פרננדס המנכ”ל.

יעל דרומי מונתה לסמנכ״ל שיווק ושירות במרכז הרפואי איכילוב – ת״א (מ״מ). בתפקידה האחרון כיהנה דרומי כמנהלת תחום התוכן בקבוצת מקאן-אריקסון. לפני כן שימשה כמשנה למנכ”ל בנק הפועלים ומנהלת חטיבת מחזיקי עניין, הקימה וניהלה את חברת התוכן Storiez ועבדה 15 שנה בקבוצת “ידיעות אחרונות”, מתוכן 7 שנים כעורכת המוסף הכלכלי “ממון”.

עשרות אנשי ספרות, מוזיקאים, עורכי דין ושופטים הגיעו השבוע לאירוע ההשקה החגיגי לספרה החדש “מועמדת יקרה”, של עורכת הדין המגשרת והמוזיקאית טלי שפירא שחטר. את הערב, שנערך בבית היוצר בתל אביב, הנחתה אשת התקשורת ליאת רון, והוא נפתח במופע של שפירא שחטר עם הרכב הג’אז בו היא מנגנת על פסנתר. בין האורחים שהגיעו נצפו השופטת בדימוס נורית אחיטוב, הח”כית לשעבר רויטל סויד-דהאן, עורך הדין המרצה והסופר ד”ר גל לברטוב, הסופר ועורך הדין ישי שריד, סגן ראש לשכת עורכי הדין ויו”ר התאחדות עולי אמריקה הלטינית, ספרד ופרטוגל בישראל עו”ד ליאון איראס, עו”ד ציון אמיר, כתב הפלילים לשעבר בוקי נאה והזמרת אילנה אביטל.

יומיים לפני שמיכל ינאי הייתה אמורה לעלות על טיסה לישראל מיוון הכתומה, ולאור מצב הקורונה המתפשטת והחשש מבידוד מתמשך  שלא לומר הדבקה, היא החליטה לדחות את הביקור בארץ, בשלב זה ובכך גם את ביקורה במשרדי חברת JEUNESSE GLOBAL ופגישתה שם עם דני פלד מנכ”ל החברה, להם היא משמשת כפרזנטורית. במקום מיכל, התייצב אביה במשרדי החברה ודאג לאסוף עבורה מוצרי טיפוח שיישלחו אליה ליוון, שם תצטלם איתם לפעילות ברשתות החברתיות שלה עם צוות מקצועי מקומי. בתמונה: מיכל ינאי ודני פלד מנכ”ל JEUNESSE GLOBAL אי שם באוגוסט, בצילומים לקמפיין הראשון.

לייה גיל, מעצבת פנים ובעלת סטודיו לתכנון ועיצוב פנים, בימים אלה מככבת בריאליטי “הישרדות “VIP, משתפת פעולה עם חברת טאיו מטבחים מזה תקופה ואף אמונה על עיצוב אולם התצוגה החדש של החברה שיפתח בקרוב. טאיו מטבחים הודיעו כי בחרו בלייה גיל להיות הפרזנטורית הרשמית של החברה וחתמו עימה חוזה לשנה הקרובה+ לשנתיים נוספות בעלות של מאות אלפי שקלים. במסגרת ההסכם תופיע לייה גיל בקמפיין טלוויזיה, על שלטי חוצות, במודעות בעיתונים, באתרים ובכלי התקשורת השונים בנוסף תקדם לייה סדנאות למעצבי פנים ואדריכלים באולמות התצוגה של החברה. משרד הפרסום מגורה מדיה בבעלות רועי מגורה הינו משרד הפרסום שנבחר להוביל את הקמפיין.

השבוע יעלה קמפיין גיוס המונים לפרויקט “ממגנים את העוטף”, למען תושבי הדרום הנמצאים לאורך ק”מ אחד, הנמצא בטווח שבין  7-8 ק”מ מהרצועה, להשגת מימון להקמת מרחב מוגן (מיגוניות ובניית ממ”דים), לתושבים המתגוררים בקו העוטף ולאלו שאין ביכולתם למגן את עצמם. הפרויקט יעלה לאוויר במהלך חודש דצמבר בזירה הדיגיטלית, אתרי תוכן וברשתות החברתיות. בכספי הגיוס שיתרמו יירכשו מיגוניות וממ”דים עבור התושבים העומדים בקריטריונים שנקבעו ע”י יוזמי הפרויקט להשגת המיגון. איסוף התרומות להקמת מרחב מיגון לתושבים מבוצע בפלטפורמה של גיוס המונים לקהל הרחב וישירות לעמותה לקידום תושבי חבל אשכול. בתמונה: יאיר שלו, יוזם פרויקט “ממגנים את העוטף”.

יובל אברמוביץ’, מחבר הספר “הרשימה – חלומות צריך לצעוק”, מרצה ועיתונאי, הגיע השבוע למרכז לאודר לתעסוקה בנגב, להרצות למאות בעלי עסקים קטנים מהנגב. לאחר שהעביר לנוכחים את תורתו, ציין יובל כי השלב הבא בקריירה המרשימה שלו הוא קורס כתיבה שייערך בגג ביתו בתל אביב, כאשר הראשונים לקבל הזמנה הם תושבי הנגב והסביבה.

במפעלי חב”ד “יד ביד” בלוד של הרב יעקב גלויברמן., לא נחים על זרי הדפנה, וכבר החלו במבצע חלוקת 10.000 שמיכות, לחמם את הילדים הנזקקים והקשישים שורדי השואה, ברחבי הארץ. להשקת הפרוייקט הגיעו נציב שירות המדינה פרופ’ דניאל הרשקוביץ, עופר פלג סגן החשב הכללי באוצר ועוד.

שגרירי האו”ם של ארגנטינה, אלבניה, בולגריה, קרואטיה, הונגריה, אקוודור, נאורו, קוראיה הדרומית, פלאו, סמואה, אורוגאווי וזמביה, אורחיו של השגריר גלעד ארדן מבקרים בימים אלה בישראל, סיירו השבוע ב”אנו – מוזיאון העם היהודי” – המוזיאון היהודי הגדול בעולם והיחיד המספר את סיפורו של העם היהודי על כל גווניו ורבדיו. ארחה את הבאים עדי אקוניס מנכ”לית אגודת ידידים של המוזיאון.

הצלם הנודע סמי פרג’ ז”ל תעד לאורך 60 שנה את נופיה של ארץ ישראל, אירועים היסטוריים חשובים של המדינה ועוד. תערוכת צילומים ייחודית יזם ואצר בנו הצלם סיון פרג’, לרגל הקמת ארכיון הצילומים של סמי וסיון פרג’, ובו אלפי תצלומים שנבחרו מתוך אלפי נגטיבים, אשר יוצגו חלקם בחשיפה ראשונה של ארכיון הצילומים המגוון של סמי פרג’ ז”ל. התערוכה מוצגת בגלרייה של הספרייה המרכזית ע”ש סוראסקי באוניברסיטת תל אביב . ענת אשתו של סיון מנהלת לצידו מזה 30 שנה את החברה ואת ארכיון הצילומים, וגם ילדיהם לי וסאן הינם חלק מצוות החברה. בתמונה: סיון וענת פרג’ עם הדור השלישי לי וסאן.

בנק מרכנתיל העניק זו השנה ה-13 מלגות ל”פרויקט החונכים” של עמותת “יד אליעזר”, המאפשר עשרות אלפי שעות חונכות למאות ילדים בכל רחבי הארץ. באירוע השתתפו מנכ”ל הבנק מר שוקי בורשטיין ונציגי הנהלת הבנק: מר דודי מימון, סמנכ”ל ומנהל החטיבה הקמעונאית; ציון בקר, סמנכ”ל וראש חטיבה לבנקאות מסחרית; ליאת פרידמן, סמנכ”ל ומנהלת חטיבת משאבי אנוש ומינהל; שאול בביש, ע. מנכ”ל ומנהל אזור תל אביב והמרכז; ר’ חיים הולצברג, ע. מנכ”ל ומנהל המרכז למוסדות וארגונים במגזר החרדי; גב’ יעל קלמנוביץ’, מנהלת אזור ירושלים וחברי נציגות העובדים. מטעם יד אליעזר השתתפו מנהל הפרויקטים החינוכיים הרב אליהו יעקבי ונציגים נוספים מטעם העמותה.

איש יחסי הציבור והצלם אור גפן חגג בחמישי האחרון את יום הולדתו ה-29 ב- MAD בתל אביב באירוע חגיגי שכלל הדלקת חנוכיה וחגיגות עד אור הבוקר. הגיעו לחגוג: יובל המבולבל, דרור קונטנטו, איציק זוהר ולאורה לנטינו, מעיין אשכנזי, ליהיא גרינר ובעלה יוסי, אסי בוזגלו, אוהד בוזגלו, יעקב וחני בוזגלו, לינור סביניק, טילטיל, שייע פייגנבוים, דודו אוואט ובת הזוג אביגיל עייש, קובי מאור ואשתו דנה, יהודית ושימי תבורי, ליטל סמדג’ה, סילבי ז’אן ויפעת אורלב, רוית אסף, תמיר ורדי, נאווה בוקר ועוד.

אגודת ידידי תיאטרון בית ליסין ע”ש ברוך איבצ’ר חגגה פרמיירה להצגה “הנאהבים והנעימים”, בכיכובם של ידידיה ויטל, ניב נסים, יורם טולדנו, יניב ביטון ועוד. במאי: עידו רוזנברג. ההצגה מביאה את סיפור אהבתם של שני בחורי ישיבה (ויטל ונסים), שנאלצים לברוח על מנת לחיות ביחד בסתר. לא נבהלו ממזג האוויר הסוער והגיעו: מנהלת התיאטרון ציפי פינס, יו”ר אגודת הידידים הילה רהב ובעלה רני רהב, ליזיקה ועמי שגיא, עידן וולס, ארז מלצר, איל ולדמן, ענת ואודי אנג’ל, ענת ובני פדני, ורדה וחיים סאמט, מיכל ודוד פורר, לינדה וסמי סגול, עמוס שפירא וחלי הלוי, אלי ליאון, מיקה בשן, הראל סקעת, איציק כהן, אוולין הגואל, יעל אלקנה ותומר מכלוף, שירה וילנסקי, דני לשמן, הילי ילון, יונתן צ’רצ’י, שמעון שירזי ועוד.

קבוצת הבירבאזאר הפלטפורמה של בירת קרפט ישראלית, מינתה את היזם ואיש העסקים, גל אלון למנכ״ל הקבוצה לקראת הרחבת פעילות הקבוצה להקמת מבשלה בינלאומית, בהשקעה של למעלה מ-6 מליון שקלים, וכניסה לרשתות שווק ולהרחבת מגוון המוצרים שברשותה. גל אלון שימש בעברו כמנכ״ל קבוצת טאיזו, מנכ״ל כפר השעשועים ומחזיק בשותפות בחברת עלה הביתה, רשת טיפוס הבולדרינג פרפורמנס רוק, בירה קלוצמן. הבירבאזאר מחזיקה בחמישה ברים בתל אביב ובירושלים ובמותג ארועים בשם ג׳יפסי והגאווה הגדולה היא המבשלה.

מעבדת החדשנות בישראל של התאגיד היפני NTT אירחה את מיס יפן ג’ורי ווטנבה (Juri Watanabe), אשר השתתפה וייצגה את יפן בתחרות מיס יוניברס שהתקיימה בישראל, באירוע מצומצם לנשות עסקים, הנערך בשיתוף עם New IJ,ארגון נשים ישראל-יפן. באירוע הציגו למיס יפן את זירת ההי-טק בישראל ואת חשיבות שיתוף הפעולה העסקי שמתקיים עם מדינתה ומתחזק משנה לשנה. הנשים שהשתתפו באירוע נהנו משיחת פאנל עסקי ואף ניסו את קעקועי הריח של חברת Amkiri. בין המשתתפות: נועה אשר מנכ”לית מעבדת החדשנות NTT Innovation Laboratory Israel, הילה שביב מנכ”לית חברת טוליפון אנג’לה רבינוביץ VP פיתוח עיסקי באינוביטק, יפעת פלידרמן סמנכ”לית תפעול חברת אמקירי, כנרת מילר דירקטורית ומנהלת פיתוח עסקי במעבדת החדשנות של NTT בישראל ועוד. בתמונה (מימין): אנג’לה רבינוביץ, מיס יפן ג’ורי ווטנבה ונועה אשר.

רשת מרפאות האסתטיקה המובילה “פרופורציה”  מתרחבת ופותחת סניף חדש בחיפה במתחם כיכר האודיטוריום ברחוב שדרות הנשיא, המתפרס על 240 מ”ר מעוצבים לרווחת המטופלים ותושבי העיר והסביבה, בהשקעה כוללת של כ- 1.5 מיליון ₪. בתמונה: אבי שלום המנכ”ל והבעלים.

רשת תחנות הדלק ‘מיקה’ מצטרפת לפארק עתידים תל אביב. מדובר על הסניף ה-31 של הרשת והראשון בתל אביב, והוא נפתח בהשקעה כוללת של כמיליון ₪. תחנת הדלק ‘מיקה עתידים’ ממוקמת בדבורה הנביאה 121, פתוחה 24 שעות ועובדת בשירות מלא עם מתדלק. לרגל הפתיחה מעניקה הרשת הטבות בחנות הנוחות במתחם. בתמונה: שגיא ניב מנכ”ל פארק עתידים

בתחילת העשור הקודם עלתה לראשונה לישראל רשת האופנה המהירה FOREVER21  אשר שילבה בין אופנה טרנדית ועכשווית, היצע מורחב ומחירים זולים. מספר שנים אח”כ סגרה את סניפיה בישראל בעקבות משבר בינלאומי שעבר המותג. כעת, רשת האופנה חוזרת לישראל ונוחתת באתר One project  האהוב על חובבות הסטייל הישראליות. הרשת מציעה את הטרנדים העדכניים ביותר לכולם תוך השראה וסגנון ייחודי ובמחירים נוחים. One project קיבלו זיכיון בלעדי לשיווק FOREVER21  בישראל באתר כאשר בשנתיים הראשונות מכירת המותג תתרכז באונליין בלבד. לאחר שנתיים יפתחו 15 סניפי אופליין וזאת תוך 5 שנים. המותג מציע מגוון רחב של פריטי לבוש, הנעלה ואקססוריז בעיצובים טרנדים ובמחירים אטרקטיביים , בטווח המידות שנע מ-XS ועד 3XL, מחלקת פלאס סייז במידות XL0- 3XL ומחלקה לנערות וילדות בגילאי 4-15. בנוסף, ולראשונה בישראל, תפתח גם מחלקת ליבינג עם אביזרים לעיצוב הבית.

עופר גבאי, הבעלים של חברת חברת OIG העוסקת בייבוא ושיווק של מוצרי חשמל ביתיים, סגר שיתוף פעולה עם השף מאיר דנון ובית הספר שלו לקונדיטוריה ובישול “דנון”. במסגרת שיתוף הפעולה, המיקסר היוקרתי והנחשב של  OIG –  DAVO PROיוביל את הדור הבא של הקונדיטורים. בתמונה: עופר גבאי בעלים OIG והשף מאיר דנון בעל בית הספר למצויינות קולינרית “דנון”.

חברת קליל רכשה 51% (שליטה) של חברת “פתח דלת וחלון” על פי שווי פעילות חברה של 28 מיליון ₪. חב’ “פתח דלת וחלון” הינה יצרנית חלונות ומוצרי הצללה בתחום הסופר פרימיום והיוקרתי בישראל ובעלת זיכיון בלעדי להפצת מערכות יוקרה של חברת “פנורמה” העולמית. בתמונה מימין לשמאל: פרדי אבוקרט מנכ”ל חב’ קליל, צורי דבוש יו”ר חב’ קליל.

חברת RapidAPI, הדור הבא של פלטפורמת APIs, המאפשרת למתכנתים למצוא, להתחבר ולנהל אלפי ממשקי API, הודיעה על מינויה של הילה רייך למנהלת הפעילות של החברה בישראל. להילה רייך ניסיון רב במגוון תפקידים בניהול אופרציות בחברות בינלאומית, והובלה של אסטרטגיות וחדשנות. לפני הצטרפותה ל-RapidAPI, שימשה במגוון תפקידים אסטרטגיים בחברת Waze/Google.

פלייטיקה, ענקית הגיימינג הישראלית ממשיכה בשיתוף הפעולה עם עמותת. Make-A-Wish. לקראת חג המולד תקיים החברה אירוע תרומה ייחודי בתוך אחד המשחקים המרכזיים שלה, שיכלול פעילות ייעודית שתיקרא Dishes for Wishes בו משחקים שחקנים מכל העולם. Bingo Blitz הוא משחק הבינגו המוביל בעולם והוא מעניק חווית משחק בינגו ייחודית ומרגשת, עם שחקנים מכל העולם ומגוון רחב של פי’צרים נוספים. בפיצ’ר מיוחד שפותח ויושק לכבוד הפעילות,  יתבקשו השחקנים לשחק בינגו ולצבור רכיבים שישמשו אותם לבישול מנות וירטואוליות במשחק. על השחקנים לבשל כמה שיותר מנות ולהגיע ליעד משותף של 300,000 מנות. עם ההגעה ליעד תתרום החברה מאה אלף דולר לעמותה, ואלה יוקדשו להגשמת כמה שיותר משאלות לילדים החולים במחלות מסכנות חיים. בתמונה: רוברט אנטוקול מנכ”ל ומייסד פלייטיקה.

תגובות

להשאיר תגובה