פסטיבל הקומדיה וההומור ע"ש ספי ריבלין , מציין עשור וראשון לציון מכבדת את בן העיר שהיה מגדולי השחקנים והקומיקאים הישראליים. בהפקה שכוללת תכנים ומופעים בהשתתפות מיטב אמני ישראל במגוון תרבותי לרבות הפקת מקור בלעדית , אירוחים ושילובים ייחודיים לפסטיבל:

הפקת המקור השנה -"מלך ליום אחד" מחווה לגבי עמרני שחוגג 90 .

הפסטיבל יצדיע לגבי עמרני לרגל יומהולדת 90! הפקת מקור מיוחדת בהשתתפות אלי יצפאן, בעז שרעבי, דרור קרן, חנן יובל, טוביה צפיר, ליבי רן, מיקי קם, מירי אלוני, עידו מוסרי, קובי אוז, נעם סמל. קשה לחשוב על סרט ישראלי, הצגת תיאטרון ועולם הבידור הישראלי בלי גבי עמרני, הוא תמיד כאן עבר – הווה – עתיד.  הכי אמיתי,  הכי ישראלי שיש!  איש 4 האומנויות ,קולנוע תיאטרון בידור טלוויזיה. שזור בתרבות הישראלית מאז ועד היום כמעט בכל סוגה תרבותית מקומדיות בקולנוע ועד חנוך לוין מדרמה בתיאטרון ועד  רחוב סומסום. אירוע נוסטלגי עם הרגעים הגדולים של השחקן והתקופה , מלהקת הנח"ל , בצל ירוק , משפ' צנעני, הצילו את המציל, מלך ליום אחד לתיאטרון הרפרטוארי בתפקידים בלתי נשכחים.

עוד בפסטיבל :ישראל קטורזה, מהקומיקאים האהובים והמצחיקים ביותר בישראל במופע בידור מצחיק, מותאם ומרגש!

להקת הגבעטרון, כלת פרס ישראל, בניהולו ובניצוחו המוזיקלי של אילן גלבוע, במופע מיוחד לפסטיבל ההומור בו תארח את טוביה צפיר! יחד יבצעו קטעים משותפים מפתיעים. ערב שכולו ישראליות, נוסטלגיה מתובל בהומור. בין השירים במופע: "ים השיבולים", "אילו כל האוהבים", "הממטרה", "עמק שלי", "מה אומרות עיניך", "בת שישים" ועוד

ליאור סושרד, אמן החושים המוכר והאהוב בישראל ומבכירי המנטליסטים בעולם, במופע מהפנט , מבדר במיוחד לפסטיבל עם אורחים מפתיעים ובשיתוף הקהל

מירית גליצקי, או כמו שרובנו מכירים אותה ה"מוגזמת", מגיעה לפסטיבל להרים לכולנו את המורל כמו שרק היא יודעת! מופע סטנדאפ קורע מצחוק של אחת הקומיקאיות הכי מצחיקות שיש שמתעסק במה שבועט לכולנו בבטן.

ראשון לציון מעניקה מלגת כשרון ע"ש ספי ריבלין :

גם השנה תתקיים, כמיטב המסורת, תחרות המונולוג הקומי בה ישתתפו תלמידי מגמות התיאטרון מבתי הספר "רביבים" ו"אמירים" בעיר לצד סטודנטים מבתי הספר למשחק ברחבי הארץ אשר יציגו בפני צוות שופטים מקצועי בראשות הבמאי והמנהל האומנותי של התיאטרון הלאומי "הבימה", משה קפטן.לזוכה יוענק פרס כספי על שמו של ספי ריבלין לטובת מלגת לימודים הפרס יוענק ע"י ראש העירייה, מר רז קינסטליך ונציגי משפחת ריבלין.כמו כן יוענק פרס לתלמיד מגמת תיאטרון מבית הספר בראשון לציון.

רז קינסטליך, ראש עיריית ראשל"צ: "ראשון לציון שמה לה למטרה לשמור על ניצחון הרוח וממשיכה במסורת שחולקת כבוד לספי ריבלין, מגדולי הקומיקאים בישראל ואחד מיקיריי העיר.הפסטיבל יתקיים השנה לצד המלחמה ובהתאמה למצב ויציג מגוון של מופעים שיצרו יחד את האתנחתא הדרושה לנו כדי לעבור את הימים הקשים הללו."

23-20 מרץ  2024

טלפון להזמנות כרטיסים 3701*

אתר היכל התרבות להזמנת כרטיסים: www.htrl.co.il

מפיקים: החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש, ראשל"צ

ניהול ותוכן: רמי בז'ה-מפיק

תגובות

להשאיר תגובה