בחדרה נחנך אמש מיצג "רחבת התקווה״ ברחבת בניין העירייה בהשתתפות תושבים רבים, אותו יזמו תומכות החינוך לגיל הרך בחדרה ולהן סייעו באהבה ילדי הגנים. ראש העיר, ניר בן חיים: "הלוואי ולא היינו צריכים להכריז על רחבת העירייה כרחבת התקווה, והלוואי וצוותי החינוך וילדינו יכלו ללמוד דברים שגרתיים, שירי ילדים, חגים ומועדים"

משתתפים רבים בהם משפחות, ילדים, צוותי חינוך מנהלים ועובדי עירייה התכנסו הערב ברחבת העירייה בחדרה כדי להשתתף בחנוכת מיצג חינוכי קהילתי  ייחודי הקורא לשובם של החטופים בעזה.  את המיצג האומנותי יזמו נשות החינוך בגני הילדים בחדרה ולהן סייעו באהבה ילדי הגנים בחדרה. במסגרת התערוכה שתוצג עד סוף החודש, הוקמו מיצגים אומנותיים, מעשה ידיהם של ילדי הגנים כאמור, המשקפים את הקריאה והתקווה לשובם המיידי של החטופים ושמה של רחבת העירייה יוסב להרחבת התקוה". כל אחד מהמיצגים נצבע בצהוב ומבטא בדרכו את הרצון לשלום, תקווה, אחדות ותמיכה בחטופים ובמשפחותיהם. באירוע שהתקיים במעמד ראש עיריית חדרה, ניר בן חיים וצוותי החינוך לגיל הרך.

"המיצגים השונים שנוצרו על ידי ילדי הגנים, בני משפחותיהם והצוותים החינוכיים מציגים פסיפס עשיר של תקווה, אחדות ותמיכה קהילתית. כל גן הביע בדרכו הייחודית את שאיפותיו ורצונו לתמוך בחטופים ובמשפחותיהם ועל הילדים המיוחדים הללו גאוותנו הגדולה.", מציינת קרנית זעירי, תומכת חינוך בגן ילדים בחדרה, ויוזמת התערוכה.

ניר בן חיים, ראש עיריית חדרה: "הלוואי ולא היינו צריכים להכריז על רחבת העירייה כרחבת התקווה. תודה ליוזמים על מיצג שמחבר את הדור הצעיר למיזם משמעותי וערכי, שמגדיר את הלכידות שלנו כעם."

סתיו לוי, בת זוגו של עידן שתיוי, החטוף בעזה: "המחיר כבד מדי. אנחנו לא נוכל להשתקם כחברה עד שכל 120 האחים והאחיות שלנו יחזרו הביתה. בואו נהיה יחד באמת ונחזיר אותם כבר הביתה"."

המיצג פתוח לציבור עד ה 26.6

תגובות

להשאיר תגובה