"אל תוותרו עליהם"

מאות הגיעו במוצ"ש לכיכר החטופים בתל אביב וזעקו את זעקת 129 החטופים שנותרו בשבי חמאס. העצרת נערכה בצל הידיעה הקשה שהתקבלה ערב קודם על כך ששלושה חטופים נורו בשוגג על ידי חיילי צה"ל מה שיצר תרעומת בקרב משפחות החטופים והמחיש להם את דחיפות עניין החזרת יקיריהם

בין הדוברים היו: דניאל אלוני ששוחררה משבי החמאס יחד עם בתה, אחותה וילדיה, וגיסה דוד עדיין שם. איתי ומיה רגב, אגם גולדשטיין אלמוג ששוחררה יחד עם אמה ואחיה, אודי גורן, בן דוד של טל חיימי ז"ל שהשבוע הודיעו על הירצחו בשבי חמאס, אורי רביץ, הבן של אלמה אברהם ששוחררה במצב קשה מאוד משבי החמאס, ונדב רודאיף הבן של ליאור רודאיף, בן ה-61, פצוע ירי שנזקק לתרופות בעקבות התקף לב שעבר.

העצרת התקיימה בסימן – "הזמן אוזל", שבה החטופים ששבו, משפחות החטופים, ורבבות אזרחים, דרשו ממקבלי ההחלטות: "הניחו מתווה ישראלי עכשיו לא משאירים חטופים בשטח".

ממטה החטופים נמסר: "החטופים ששבו ינאמו בעצרת בכיכר וידרשו מתווה ישראלי עכשיו לפני שיהיה מאוחר מידי. 129 ארונות הם לא תמונת נצחון! מותם של שלושת החטופים בעזה, מחייבים לפעול מייד בכל דרך כדי לחלץ את שאר החטופים בחיים". בנוסף, יופיעו בעצרת האמנים אריק סיני וריטה.

 

 

 

 

תגובות

להשאיר תגובה