57% ממשתמשי ב-Bumble מחפשים יעדים רומנטיים לבילוי בקיץ הקרוב, בעזרת מצב הנסיעה של Bumble, הם יוכלו להכיר ולשוחח עם אנשים כבר לפני נסיעתם.

הקיץ בעיצומו, ונראה שרוב הרווקים והרווקות מעוניינים בהיכרויות רומנטיות גם תוך כדי טיולים ונסיעות, או כפי שBumble קוראת לזה: ! Wanderlove 33% מהאנשים ב-Bumble פתוחים להיכרויות עם אנשים המתגוררים בערים אחרות.

הנתונים מראים כי 48% מרגישים יותר בנוח עם הגוף שלהם בקיץ מאשר בשנים קודמות, כאשר הרוב (72%) לא נותנים למראה שלהם להפריע להם ליהנות מתוכניות הקיץ.

כדי לעזור לאלו המעוניינים לטייל ולצאת לדייט בקיץ הקרוב, מומחית המין ומערכות היחסים של Bumble, ד"ר קרוליין ווסט נותנת את טיפים להיכרויות בחו"ל:

  1. שמרו על ראש פתוח – הדרך הטובה ביותר לחוות מדינה חדשה היא לאמץ אותה ולשמור על ראש פתוח. כנ"ל לגבי היכרויות בחו"ל, נצלו את ההזדמנות להינות מסביבה חדשה ונסו את הטרנד של Bumble – "open casting"ותתנסו בדייט שונה מה"טיפוס" הקבוע שלכם.
  2. תהיו מעורבים בסצנה המקומית – כשאתם מטיילים בחו"ל ייתכן שהנכם מוגבלים בזמן. אם אתם מתכננים לצאת לחופשה, תבקרו בנקודת ציון תרבותית או בפעילות שרציתם לחקור.
  3. הישענו על ספונטניות – הנתונים של Bumble מראים ש-3 מתוך 4 אנשים נוטים להיות ספונטניים יותר בחופשה. מערכות יחסים ספונטניות יכולות להוות הזדמנות ליהנות ולחקור חלקים בעצמכם שאולי לא יצא לכם לחקור בבית.

bumble המציאה פיצ'ר בשם "מצב נסיעה" שמאפשר לשנות את המיקום שלך לפני או במהלך הטיול. לאחר שינוי המיקום שלכם, המשתמשים יכולים להכיר ולשוחח עם אנשים המתגוררים במקום אליו מתוכננת הנסיעה.

ואם כל זה לא מספיק, באמבל חקרה מה הם היעדים המובילים להיכרויות רומנטיות בכל העולם? כעת היא חושפת אותם:

  1. האיים הבלאריים, ספרד (מיורקה, מנורקה, איביזה, פורמנטרה)
  2. פריז, צרפת
  3. איי יוון (כגון הידרה, סנטוריני, רודוס)
  4. ליסבון, פורטוגל
  5. ניו יורק, ארה"ב

תגובות

להשאיר תגובה