הטריבונה – רכילות עסקית

הדוגמנית אסתי גינזבורג פגשה את יעקב גולברי, מבעלי רשת גולברי על סט צילומים יחד עם עוד 40 אנשי צוות, לצילומי קמפיין קיץ 2019 שיעלה כבר בתחילת חודש מרץ בתקציב של 3 מיליון ₪. גינזבורג עדכנה את גולברי שמיד לאחר חגיגות הסילבסטר היא טסה ללוס אנג’לס, לחזרה גנרלית לקראת ערב גאלה אותו תנחה בפברואר, לארגון איחוד הצלה.

בכירי טיב טעם ביניהם: עדי כהן מנכ”ל  הקבוצה, ערכו השבוע אירוע חגיגי לבכירי ארגון לתת. במסגרת זו גייסה הרשת תרומות לארגון וערכה קמפיין בסניפיה למען מודעות לפעילות העמותה, התומכת במשפחות נזקקות. באירוע שנערך בסניף הדגל ברמת החייל בת”א, העניקו בכירי טיב טעם להנהלת הארגון בראשו של ערן וינטרוב מנכ”ל ארגון לתת, צ’ק תרומה על סך של 84,000 ₪.

נטע אלחימסטר, פרזנטורית רשת הטיפוח והאיפור SACARA, התייצבה השבוע לרגל חג הפורים, לצילום קמפיין פורים 2019. אלחימסטר פגשה על הסט את נטלי גולברי, מנהלת השיווק של הרשת, וסיפרה לה שבדיוק חזרה מפגישות עסקים במיאמי, שם הצליחה להגשים את אחד מחלומותיה העסקיים: לפתוח סניף ראשון של מותג בגדי הים שלה בננהוט.

שר העבודה התאילנדי אדול סנגסינקאו  ביקר לאחרונה בישראל, על מנת לבחון את התנאים בהם עובדים ומתגוררים אזרחי מדינתו בישראל. במסגרת הביקור הגיעה המשלחת למגורי העובדים התאילנדים בקיבוץ מצובה. את הביקור ליוו נציגי מילופרי מתשלובת מילואות המרכזים את הפעילות החקלאית של קיבוצי האזור. המשלחת מנתה נוסף לשר העבודה ורעייתו, גם את מנכ”ל המשרד, שגרירת תאילנד בישראל פנפראפה וונגקוביט ואנשי תקשורת מתאילנד. השר אמר שהתנאים כאן הם הטובים ביותר שהם ראו בהשוואה לארצות אחרות. הוא שוחח עם העובדים והעניק להם מתנות – מזכרות ממולדתם. תמיר פורת מנכ”ל מילופרי, הגיש לשר מתנה בשם תשלובת מילואות, סיפר על ההכשרות שעוברים העובדים והזמין את השר לסמינר לעובדי המטעים התאילנדים שהתקיים יומיים לאחר ביקורו, ואליו הגיעו כ 170 איש. הסמינר, המתקיים זו השנה ה 13 בניהולה של מנהלת האיכות של מילופרי שגית חיים, אשר יועד להעניק לעובדים ידע וכלים על חקלאות, בטיחות וגהות וחוקי העבודה במדינת ישראל.

חניכי כפר הילדים בכרמיאל, מייסודו של המפעל להכשרת ילדי ישראל, אירחו בשבוע שעבר את הכדורגלן ערן זהבי, למפגש ספורטיבי במגרש הביתי שבכפר. ההרכב המוזיקלי של ילדי הכפר הופיע, ניגן ושר ולאחריו עלה ערן זהבי לדבר עם הילדים על המסלול להצלחה. לאחר שסיים את דבריו, העניק שחר נוי חניך הכפר, לערן זהבי ציור דיוקן של זהבי שצייר, בליווי הקדשה. הטקס התקיים בנוכחות משה קונינסקי ראש עיריית כרמיאל, ילדי המשפחתונים, אנשי צוות וקהל אוהד. אורן וזאנה מנהל כפר הילדים, גם הוא הודה לזהבי על ביקורו.

מלונות דן משיקה מסעדה חדשה במלון THE DEN בבנגלור הודו, בניצוחו של השף הישראלי המוביל רועי סופר. מסעדת “Layla” ממוקמת בקומת הגג של המלון (קומה 23), עם נוף עוצר נשימה, משקיפה על העיר בנגלור כולה, עיר הנחשבת למרכזו של “עמק הסיליקון” ההודי. מבחינה קולינארית יצר השף הישראלי בעל המוניטין רועי סופר, מפגש קולינרי בין ארצות המקיפות את הים התיכון: דרום איטליה, דרום צרפת, יוון והאזור האגאי וצפון אפריקה. מסעדת “Layla” מציעה מטבח ים תיכוני אטרקטיבי, הן לאנשי העסקים מכל העולם המתכנסים בבנגלור, והן לאנשי המחשוב והתוכנה ההודים המתגוררים באזור. המסעדה מציעה מטבח פתוח עם טאבון אבן ענק וגריל פחמים גדול, ובר ענקי המתחלק חציו למשקאות וקוקטיילים וחלקו לטאפאס בר בסגנון ים תיכוני. כמו כן, המסעדה מציעה תפריט יינות מהעולם וגם כמה יינות מקומיים מפתיעים.

רונן ניסנבאום מנכ”ל מלונות דן, רפי בארי סמנכ”ל השיווק והמכירות של רשת מלונות דן וליאור חיימוביץ מנכ”ל מלון דן פנורמה תל אביב, אירחו כ–500 נציגים ונציגות של חברות מהמשק הישראלי באירוע השנתי של מועדון “ליידי ולורד דן”. האורחים נהנו מארוחת ערב באולם הנשפים של מלון דן פנורמה תל אביב, ולאחר מכן ממופע אקוסטי ומרגש של הזמרת שירי מיימון. באירוע השתתפו נציגי חברות, כגון: יוניליוור ישראל, קרלסברג, אלביט, אריקסון, אליאנס, נובל אנרג’י, פיליפס, מספנות ישראל, מכון הייצוא הישראלי, פררו ישראל, HP, טכניון, רפאל, ג’נרל מוטורס, 3M, לשכת המסחר ישראל גרמניה, ניו מדיקל ועוד. לאירוע הגיעה כל הנהלת רשת מלונות דן, ביניהם: איתי אליעז, מנכ”ל דן ת”א, ליאור מוצ’ניק, מנכ”ל מלון דן אילת, עדי מאור, מנכ”ל מלונות דן בחיפה וקיסריה, דובי רקיע, מנכ”ל מלון דן אכדיה, יהודה קראוס, מנכ”ל דן ירושלים, רונית רונן, מנכ”לית מלון דן קיסריה, בן ינובר, מנכ”ל מלון דן בוטיק, גלית דוהן, מנהלת מלון Link hotel&hub, יניב חיומי מנהל מלון דן פנורמה חיפה ודיצה בן משה מנהלת מועדוני הלקוחות של מלונות דן. בתמונה (מימין לשמאל): רונן ניסנבאום, מנכ”ל מלונות דן, הזמרת שירי מיימון, רפי בארי, סמנכ”ל השיווק והמכירות של רשת מלונות דן וליאור חיימוביץ, מנכ”ל מלון דן פנורמה תל אביב.

השבוע הונחה אבן היסוד בבית כנסת תפארת ישראל ברובע היהודי בירושלים, במעמד שר השיכון והבינוי יואב גלנט,  שר ירושלים ומורשת והשר לאיכות הסביבה  זאב אלקין, סגן שר הבריאות יעקב ליצמן וראש העיר ירושלים רו”ח משה ליאון. החברה לשיקום ופיתוח הרובע היהודי בירושלים אחראית על שיקום ושיחזור בית הכנסת תפארת ישראל. לפני כארבע שנים החלו במקום עבודות חפירה ארכיאולוגיות שנעשו על ידי רשות העתיקות, בראשות הארכיאולוג אורן גוטפלד. בשנה האחרונה ולאחר סיום החפירות הארכיאולוגיות, פונו על ידי החברה לשיקום ופיתוח הרובע היהודי כ- 3,500 טון חומר ואבן באופן ידני בכדי לא לפגוע במקום, וכעת מתחילות עבודות השיקום והשחזור של בית הכנסת, שצפוי, על פי התכנונים להתנשא לגובה של 25 מטר. העבודות צפויות להתפרס על פני 4 שנים. העלות הכוללת של הפרויקט נאמדות בכ-50 מיליון ₪. מוטי רינקוב, יו”ר הדירקטוריון בחברה לשיקום ופיתוח הרובע היהודי בירושלים: “זהו אחד הפרויקטים היותר חשובים ומרגשים שנטלתי בהם חלק – בניית בית הכנסת מחדש היא למעשה כהרמת דגל ישראל ברובע היהודי”.

השבוע נפתחה בגלריה ZOA ע”ש דבורה פישר ז”ל בתל אביב, התערוכה “יצירה בעין האמנות” למען עמותת “לראות”. לערב הגאלה החגיגי הגיעו ד”ר אלי פישר, סיגל בר-און וד”ר נורית הראל, יו”ר משותף ד”ר פישר, נדין הולנדר מנכ”לית עמותת “לראות” ופרופ’ אירית בכר, מנהלת מערך עיניים במרכז רפואי רבין. בתערוכה הוצגו עשרות עבודות של אמנים שהתרכזו בתחום בריאות העין, ואף שני רופאי עיניים תרמו עבודות בנושא. הציירת העיוורת בטי בן-בשט, אשר סובלת ממחלת עיניים, הציגה אף היא יצירות מקוריות שלה שהדהימו את קהל המבקרים, ובהם גם קרן פלס. פרופ’ אירית בכר נשאה דברים בערב הפתיחה ואמרה שאנו נמצאים בפתחו של עשור מאד מעניין לטיפול בראייה. מימין: סיגל ברו און, ד”ר נורית הראל, פרופ’ אירית בכר, נדין הולנדר וד”ר אלי פישר.

אות שר הכלכלה והתעשיה למעסיקים שפעלו לשילוב אנשים עם מוגבלויות בתעשיה, הוענק השבוע לאבי ברססט מנכ”ל הולנדיה, על ידי שר הכלכלה אלי לוי בטקס שנערך בוועידת התחזיות 2019 , בשל תרומתו לשילובם של מתמודדי עמותת אנוש בעבודה, במפעל החברה בשדרות. חברת הולנדיה המתמחה בהנדסת שינה ובראשה המנכ”ל אבי ברססט, אימצו כבר בשנת 2008 את סניף שדרות של עמותת אנוש, המסייעת למתמודדים עם בעיות נפש. לדברי ברססט, זוכים עובדי החברה לייצר חיבורים של אהבה עם המתמודדים בעמותת אנוש, מקיימים יחד אירועים חברתיים משותפים, מציינים את החגים במסיבות, יוצאים לטיולים, לאירועי תרבות ולפעילויות משותפות ועוד. במפעל הולנדיה בשדרות הקימו העובדים גינה קהילתית, אותה הם מתחזקים ומטפחים יחד עם מתמודדי אנוש,  ומהתנובה האיכותית של פירות וירקות – נהנים כולם.

כ- 80 עובדי car2go בחרו לחגוג את סוף השנה האזרחית, ואת תחילתה של השנה החדשה בצורה קצת שונה – בנתינה.  השנה, ביוזמתה של סמנכ”לית משאבי האנוש של car2go אפרת צלנר אקרון, בחרו העובדים לקחת את התקציב שהיה מיועד לחגיגת אירוע סוף השנה, להתנדב ולהתגייס למען הקהילה ולהגשים חלום לילדי פליטים ועובדים זרים. עובדי החברה הגיעו לבית הספר “הירדן” בשכונת התקווה, המאכלס ילדים בסיכון, ילדי פליטים ומהגרים החיים בישראל בתנאים מאתגרים במיוחד, והקימו להם חוף ים בחצר בית הספר. הפעילות נעשתה בשיתוף פעולה של מנהל בית הספר יהודה פרידמן, ובמסגרת זו הובא חול ים, צבעו גלים על משטחי הקיר, תלו שמשיות ורשת למשחק ועוד. בתמונה: גיל לייזר מנכ”ל car2go תוך כדי העבודה בבית הספר.

המותג FOX השיק את קולקציית פורטנייט, המבוססת על משחק הוידאו התלת- מימדי שכבש את לב הילדים. התייצבו ובאו ליהנות מהקולקציה החדשה: אסי ויזל מנכ”ל פוקס ישראל, קרן קורץ  זילבר סמנכ”לית שיווק של קבוצת פוקס, שלומית מלכה ותומר קאפון הפרזנטורים של FOX, והיוטיוברים המובילים של עולם הגיימרים בישראל אפק הלל ובר אובלס (זיגזגזוג). כמו כן הגיעו שלי גפני, סנדרה רינגלר, אלי פיניש, מלי לוי, מיכל אנסקי ועוד שנהנו מהקולקציה החדשה, והפכו להורי השנה כשהביאו את הילדים לפגוש את הגיימרים אפק הלל ו ובר אובלס (זיגזגזוג).

מסורת כבר בבית החולים איכילוב, ביום האחרון של השנה האזרחית, לפנק יולדות בטיפולי יופי בעזרת מתנדבות, שחלקן עושות זאת כבר שנים. הפעם הוחלט לפנק את היולדות במחלקת טרום לידה, שם הן שוהות חודשים לא מעטים בשמירת הריון. פעילות ברוכה זו הינה ביוזמתו של אבי שושן דובר איכילוב, המלווה את הפרויקט מיומו הראשון. בתמונה מימין: מור, האחות מריה, ענבל ואורלי מירון יועצת היופי שפינקה את כולן.

בוגי יעלון, איתן ברושי, איציק וקנין ומשה גפני התארחו בוועידת ישראל לחקלאות שננעלה בשבוע שעבר בירושלים. השתתפותם בוועידה קיבלה חשיבות מיוחדת לאור פיזור הכנסת והקדמת הבחירות. בוועידת ישראל לחקלאות ה-9 הביעו בכירי המשק וחברי כנסת את עמדתם בבעיות הבוערות בתחומי יוקר המחיה, יבוא ויצוא פירות וירקות, משק החלב, עידוד חקלאות צעירה, עובדים זרים בחקלאות ועוד. בוגי יעלון, אשר משך את מירב תשומת הלב עקב העיתוי של הכרזתו על הקמת מפלגה חדשה אמר: “ממשלת ישראל הנוכחית עויינת את החקלאות והחקלאים בישראל. בכהונתי כשר גיליתי את הטעויות של הממשלה הנוכחית והעומד בראשה. במציאות המשתנה במזרח התיכון כאשר גבולותינו עדיין מאויימים, ההתיישבות והחקלאות הם בעלי חשיבות קריטית לקיומו של הבית הלאומי היהודי”.

השבוע במרכז פרס לשלום ולחדשנות, במעמד מוטי אליאב מנכל eBay  ישראל, חמי פרס יו”ר מרכז פרס לשלום ולחדשנות, אפרת דובדבני מנכ”לית המרכז, יונה ברטל מייסדת חוג הידידים של מרכז פרס וגדי מיקלס ראש תחום מוצר וחדשנות בeBay, הגיעה לשיאה תחרות StartUp cup  של אייביי בשיתוף מרכז פרס לשלום ולחדשנות. מדובר בתחרות בינלאומית שהתקיימה זו השנה הראשונה בישראל ומתקיימת ב 72 מדינות בעולם. מתוך שבעת הפיינליסטים שהגיעו לגמר, נבחרה חברת Conffit  שבראשן עומדות מעיין סגיר חבר ומרב עטר, שהמציאו מחדש את החוויה של תערוכות מקצועיות בינלאומיות, באמצעות מדריך מקיף און ליין המסייעת ללקוחות לאתר בקלות את התערוכה במקצועית המתאימה לה, לפי יעדי החברה ותקציבה. בתמונה מימין: חמי פרס אפרת דובדבני מוטי אליאב ויונה ברטל.

ראש עירית רמלה מיכאל וידל ועיריית רמלה, בשיתוף הגלריה לאמנות במוזיאון רמלה, משיקים בימים אלו תערוכת צילומים חדשה ומיוחדת, בה מציגים חברי קבוצת Jdocu שצילמו ברחבי העיר רמלה במשך שנתיים, רגעים משמעותיים ומרגשים בחיי הקהילות השונות שקיימות ברמלה, ומגלים פנים לא מוכרות של העיר על כל גווניה. חברי הקבוצה רואים בפעילות אתגר משמעותי שתפקידו לגשר ולחבר בין הקבוצות השונות של החברה הישראלית. האמנים המשתתפים בתערוכה הינם שמות מוכרים ולאו דווקא כאמנים ביניהם: בני לוין ממייסדי NICE, עו”ד אמיר הלוי, שותף בכיר במשרד עו”ד GHK, יואל כץ, יו”ר בית פרוטיאה, שי ביליס מייסד פורמולה ונצ’רס, יצחק גורן יו”ר פלטפורמה, תלי עידן לשעבר סמנכ”ל כספים ב Ceragon, כיום דירקטור ב Lumenis, עתליה כ”ץ ואליעזר יערי איש תקשורת. התערוכה, מביאה את סיפורה של העיר רמלה על אלפי שנות היסטוריה המלוות אותה, מארץ ישראל ההיסטורית לתקומת המדינה ולחיים המתקיימים בה יהודים, נוצרים ומוסלמים חיים יחדיו במארג אנושי קוסמופוליטי מיוחד. אוצר התערוכה הינו צלם “ידיעות אחרונות” אלי אטיאס. מימין: אלי אטיאס, נפתלי עידן, אמיר הלוי, ישי בייליס, יואל כץ, בני לוין, ראש העיר רמלה מיכאל וידל ויצחק גורן.

אירוע סופשנה שהתקיים ב- BE ALL, רשת מתחמי העבודה המשותפים הגדולה בישראל, בבעלותו של איש העסקים והיזם נס שובל, נפתח בהרצאה מרתקת של אורח הכבוד אמיר שבט, סמנכ”ל חווית המפתחים והמחלקה הטכנולוגית ב-Twitch ואחד השמות הבולטים בחברות הייטק גדולות Google, מייקרוסופט ו- Twitch, Slack, אודות פיתוחים ושירותים טכנולוגיים המוערכים במיליארדי דולרים. במהלך האירוע זכו 30 סטארטאפים מרשת BE ALL לפגישה אישית עם מר שבט, כחלק מחזון הרשת לקדם שיתופי פעולה עסקיים בינלאומיים, בין חברות וסטארטאפים בגדלים שונים.

אשת העסקים ויחסי הציבור ציפי רומנו חגגה 40 ב”קמילו” – בית בוטיק לאירועים (הבית הירוק) ברמת אביב. על האירוע ניצחה חברת ההפקות FINE בבעלותה של סינגה. הגיעו לחגוג החברים הטובים: נטלי דדון, אירית רחמים ועמוס לוזון, פולה, טיטי איינאו, אלכס קליינשטיין ג’ני צרוואני, סנדרה רינגלר ושגב, שלי גפני, קורין גדעון, עדן פינס ועומרי בן נתן, רוסלנה רודינה, טילטיל, גילי אלגבי, שגית רביבו, נועם פרוסט וארוסה מורן מזור, אירה דולפין, קסניה טרנטול, סיגל שחמון, קרין עליה, ישראל אור, מירית ועקנין, מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה, ארבל קינן, דין מרישניקוב, אלכסה דול, מוטי רייף, שרון דוראני, יוליה פלוטקין, משה אשכנזי, שי אביטל, שירלי בוגנים, ג’קי אזולאי, אבישג נגר, ירדן ויזל ואן זיוי, שני גולדשטיין ועומר גורדון, תומר רוטשילד ועוד.

איציק אברכהן הודיע השבוע על מינויו של אורי קילשטיין לתפקיד משנה למנכ”ל שופרסל, החל מיום 1.1.2019. אורי קילשטיין משמש כסמנכ”ל הסחר והשיווק בשופרסל משנת 2013. קילשטיין, בן 46, נשוי + 4, בוגר תואר ראשון בכלכלה (BA) ומשפטים (LL.B) ותואר שני במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בשיווק. שני התארים מאוניברסיטת תל אביב. אורי מוביל את אגף הסחר והשיווק בשופרסל בחמש השנים האחרונות. בטרם מינויו לתפקיד סמנכ”ל סחר ושיווק, שימש קילשטיין כראש מטה האגף וקודם לכן כיהן בתפקידים שונים בחברות מקינזי, אוסם ואמדוקס.

ברק כהן מנהל חטיבת ב.מ.וו בדלק מוטורס, ארח את השקת מכונית הספורט קופה היוקרתית ביותר של ב.מ.וו סדרה 8, בקומה ה – 15 של המגדל שבבנייה, מעל אולמות דלק מוטורס. אתר בנייה שהפך ליום אחד לאולם ארועים יוקרתי ונוצץ. המכונית שמחירה יתחיל ב 1.250 מיליון ₪, הועלתה בעזרת מנוף שהובא במיוחד לצומת לה גרדיה לגובה של 80 מטר מעל לגגות תל אביב, שם נערכה השקתה, בין הפיגומים של המגדל שבבנייה. את האורחים המופתעים שהגיעו לארוע, העלו חבושים בקסדות במעלית משא ייעודית. עוד שחר שמש מנכ״ל דלק מוטורס, יורם מזרחי משנה למנכ״ל ועוד חובבי במוו שאינם סובלים מפחד גבהים. בתמונה מימין: ברק כהן, יורם מזרחי ושחר שמש.

השבוע נערך ארוע ההתרמה שנתי של עמותת ‘ילדים בסיכוי’, עם בכירי המשק הישראלי, שפתחו את הלב ותמכו באהבה בילדי הפנימיות בישראל, בהשתתפותם של אדיר מילר ואברהם טל, באולם סמולרש באוניברסיטת תל אביב. מנכ”ל העמותה ירון בראון בירך את האורחים, ויו”ר חוג הידידים גב’ אירית איזקסון כיבדה בנוכחותה ונשאה דברים. חברי חוג הידידים שבאו לתמוך: רוני חזקיהו, רמי ויהודית נוסבאום מקבוצת אשטרום, פנחס בוכריס ועוד, וכן חברי הועד המנהל: מוטי וינטר, יפה קרינדל, פרופ’ שמעון שפירו, קלמן שחם, ברק דותן, עו”ד קרי רכטר וליאורה פרופר. בין האורחים הרבים היו גם: סמדר ברבר-צדיק, ד”ר אלי פישר, הילה ורני רהב, דן פרופר, יאיר המבורגר, עירית קולבר ועוד. אברהם טל התרגש מהמעמד, ושמח לצרף אליו לשיר אחד בביצוע מקסים את צליל דיין, זמרת צעירה ומבטיחה, שהוציאה לאחרונה אלבום חדש.

בפעם הראשונה בישראל, קניון עזריאלי גבעתיים משיק חנויות פופ-אפ של כוכבי רשת, במתחם החדשני BOXULAR ומציעים למכירה ביגוד ואקססוריז. אילן ג’רבי, מנכ”ל עזריאלי גבעתיים ויניב ויצמן מנכ”ל  teenk קפצו לברך ולאחר בהצלחה.בתמונה: אילן גרבי מנכ”ל עזריאלי גבעתיים ויניב ויצמן מנכ”ל teenk.

הטייטל ‘סבתא’ לא עוצר את אביבה תבורי, שהגיעה אתמול לשואו רום של מותג האופנה SEVENTY SEVEN, לאחר שהתאהבה במותג. תבורי הביטה מקרוב במיוחד בקולקציית הסטריט פאשן היוקרתית, וביקשה להכיר באופן אישי את המעצב שמוליק בן שושן, שהכין לה מספר פריטי אופנה אישיים.

8 ראשי רשויות פורשים, אשר כיהנו בתפקיד 25 שנה ויותר, קיבלו השבוע את אות ‘יקיר השלטון המקומי’ מידיהם של שר הפנים,אריה דרעי ומנכ”ל משרד הפנים מרדכי כהן. האות ניתן לראשי הרשויות, כהערכה לתקופת כהונתם המשמעותית, ובשל תרומתם לקידום השלטון המקומי במהלך עשרות שנים. חלוקת האותות נערכה במהלך ועידת משרד הפנים 2018, אשר עמדה בסימן “מעצבים יחד את עתיד השלטון המקומי”, והתקיימה במעמד נשיא המדינה ראובן ריבלין, שר הפנים אריה דרעי, באולמי האווניו, בקרית שדה התעופה.  ראשי הרשויות שקיבלו את ‘אות השלטון המקומי’ הינם: עדי אלדר, ראש העיר כרמיאל לשעבר, שלמה בוחבוט ראש העיר מעלות-תרשיחא, ג’קי סבג ראש העיר נהרייה לשעבר, יוסי שבו ראש העיר נס ציונה לשעבר, אפי דרעי ראש העיר כפר יונה לשעבר, יוסי דולה ראש המועצה האזורית כפר תבור לשעבר, מוטי דלג’ו ראש מועצת דרום השרון לשעבר, ופטר וייס ראש המועצה האזורית גזר לשעבר.

לרגל יום ההתרמה השנתי לילדים ולבוגרים עם אוטיזם שחל בשבוע שעבר, אלו”ט קיימה פרויקט יוצא דופן בשם “הפאזל החברתי הראשון”, בכיכר רבין בתל-אביב. במהלך יומיים הורכבו אלפי פאזלים חדשים ומשומשים בכיכר רבין בתל-אביב, על ידי ילדים עם אוטיזם בשילוב מאות ילדי חינוך רגיל, בהם תלמידי בתי ספר, תנועות נוער ובסיוע הציבור הרחב. התוצר הסופי הוא פאזל ענק משותף בגודל 300 מ”ר. אל מאות התלמידים ועוברי האורח הצטרפו גם נציגי המגזר העסקי בהם: גיא בסר מנכ”ל בלוסטון לייב ניישן שהפיקה את האירוע בהתנדבות, עמוס שפירא יו”ר אלו”ט והמנכ”לית ענת גורן, מאיר שני (לשעבר יו”ר אלו”ט), נורית כהן נציבת תלונות הציבור בויזה כאל, שחף ויצמן מנהל רשת פאזלנד שתרמה מאות פאזלים לאירוע, שאבי מזרחי סגן ראש אגף תרבות ואמנויות בעיריית ת”א, השחקנית עידית טפרסון וליהיא לפיד. הפאזל נועד להעביר את המסר לשילוב ילדים ובוגרים על רצף האוטיזם בקהילה ובחברה, ולהציף את הכמיהה הגדולה שלהם: להיות גם הם חלק מהפאזל האנושי ולתרום לו את הצורה ואת הצבע הייחודיים להם. הרעיון לפרויקט הגיע לאלו”ט מילד בן 13 על הרצף, תלמיד חטיבת ביניים בת”א. בהרכבת הפאזל סייע שיאן גינס הישראלי ירון שרפשטיין, איש עסקים וחובב פאזלים מושבע ששבר שיא עולמי בהרכבת פאזל של 32,356 חלקים.

חברת “דיקסון”, המתמחה בפתרונות פרזול מתקדמים, לוקחת צעד אחד קדימה את שתוף הפעולה עם הנגרים המובילים בתחומם, ומעמידה אותם בחזית עם התוכנית האינטרנטית החדשה “מדברים בידיים”. עוז חיימוביץ ממושב ברגותה, סמנכ”ל המכירות של חברת “אלפנט” המתמחה בייצור ריהוט בהזמנה אישית, השתתף ביום הצילומים של תכנית האינטרנט “מדברים בידיים”, שם נפגש עם גיא תמיר,משנה למנכ”ל קבוצת “ריינוס”, בעלת המותג “דיקסון”.

השבוע התקיים טקס חתימת מתן החסות בין רשת האופטיקה הבינלאומית אופטיקל סנטר, לבין הג’ודוקא הישראלי פיטר פלצ’יק, המדורג במקום השני בעולם למשקלו, מחזיק מדליית זהב בגראנד סלאם אבו דאבי 2018 וגראנד פרי טביליסי  והאג 2018 . במעמד החתימה שנערכה בין הבעלים של הרשת לורן לוי לבין פיטר פלצ’יק, העניק פלצ’יק ללורן את החגורה איתה ניצח בגראנד סלאם באבו דאבי. במסגרת החסות, המוערכת בסכום של מאות אלפי דולרים בשנה, פיטר פלצ’יק יהיה הפרזנטור של אופטיקל סנטר בארץ ובעולם, ישתתף בתצוגות אופנה של הרשת ובפתיחות חגיגיות, וכמובן יופיע בכל התחרויות עם חליפת הג’ודו עליה יותבע הלוגו של אופטיקל סנטר.

את אירוע השיא של חודש העסקים הקטנים והבינוניים, בחר בנק הפועלים לקיים בבירת הנגב באר שבע. היום נפתח  במרכז הלוגיסטי ובמפעל “פיצוחי ציון” באירוע מכובד במעמד מנכ”ל בנק הפועלים אריק פינטו, ראש העיר רוביק דנילוביץ’, הנהלת בנק הפועלים, אסף גרניט, נטע ריבקין, אורחים מכובדים ובעלי עסקים רבים. בהמשך התקיים סיור בעסקים נוספים באזור התעשייה, המפגש עם מנכ”ל הבנק היה אישי ובלתי אמצעי, תוך הקשבה והבנת צורכי העסקים. מנכ”ל הבנק אריק פינטו בדבריו ציין שבנק הפועלים ימשיך בעשייה המרובה שלו למען העסקים, ולמען הקהילה בה הוא פועל. בתמונה: מנכ”ל בנק הפועלים במפעל “הארזים” בבאר שבע עם אבי המשפחה מיכאל ובניו תמיר ואריאל.

משרד יחסי הציבור goodnews בבעלותה של רותם שדה, סוגר את שנת 2018 עם תקציבים חדשים ואטרקטיביים. בין התקציבים החדשים, זכה המשרד בתקציב יחסי הציבור של בנייני האומה בירושלים, מרכז הקונגרסים הבינלאומי שנחשב למרכז הכנסים הגדול והמוביל בישראל. בנוסף קיבל המשרד לידיו את הטיפול ביקב היוצר (ארזה), פריניב  חברה ישראלית העוסקת בייצור מיצים סחוטים, תרו תעשיות, חברת תרופות ישראלית, המכון הדמוקרטי ועוד היד נטויה. בין לקוחות goodnews : שוק צפון, חברת הזרע, רשת בייבי סטאר, חוות תקוע, אילנית יבואנית ומשווקת LEGO ליטל טומי ומותגים נוספיםקבוצת סגל בייבי יבואני סטוקי, סובינקס וטף טויס ועוד.

תגובות

להשאיר תגובה