הטריבונה – חדשות עסקיות

השבוע הגיע שר התקשורת הנכנס ח”כ יועז הנדל לביקור ראשון בדואר ישראל, שכלל סיור במרכז הסחר המקוון הארצי של דואר ישראל באזורי מיון החבילות והמכתבים במודיעין. התלוו לשר גם מנכ”ל משרד התקשורת נתי כהן וצוות משרדו, כאשר את הביקור מצד הדואר הובילו חזי צאיג יו”ר דירקטוריון הדואר ודני גולדשטיין מנכ”ל דואר ישראל. עוד השתתפו בביקור שמעון פרג’ון, יו”ר ארגון העובדים הארצי, וחלק מהנהלת הדואר. בביקור הוצגה בפני השר האסטרטגיה העסקית של הדואר. לדואר כ-1,300 יחידות שירות ברחבי הארץ, לרבות בפריפריה והוא משרת בממוצע מדי חודש כ-3 מיליון לקוחות. עוד הוצגה לשר הערכות הדואר לאתגרי השנים הקרובות, עם דגש על פיתוח והשקעות בטכנולוגיה ובחדשנות, לצד המשך התייעלות עסקית.

השבוע, שוק הכרמל בתל אביב היה תוסס במיוחד, עם צילומים לקמפיין חדש של בנק מזרחי טפחות לפיקדון ליצ’י, בהשתתפות הדמות הצבעונית מהשוק עבד שקרא המוכר יותר כ”ינעל העולם”. דינה נבות סמנכ”ל השיווק של הבנק הגיעה אף היא לשוק לעקוב מקרוב אחר צילומי הקמפיין ודאגה לתעד את המפגש עם עבד שקרא ודביר בנדק.

ח”כ יפעת שאשא ביטון יו”ר ועדת הקורונה של הכנסת, ביקרה השבוע במטה המרכזי של מד”א. אמרה הח”כ: “הגעתי לחזק את הצוותים, לשמוע על האתגרים איתם התמודדו ועל אלה שעומדים בפניהם בהיערכות לגל שני. אמשיך ללוות ולסייע כדי לתת מענה לסוגיות השונות שעלו בביקור”. ביחד איתה בביקור היו מתנדבים, פרמדיקים ונהגי אמבולנס מהגליל.

במעמד השר להשכלה גבוהה ומשלימה ולמשאבי מים זאב אלקין, יו”ר ות”ת פרופ’ יפה זילברשץ, פרופ’ אדו פרלמן סיו”ר מל”ג, מנהלי בתי חולים ונשיא HIT פרופ’ אדוארד יעקובוב, התקיימה השבוע הכרזה חגיגית במהלכה הוצגה התכנית הבלעדית והראשונה בעולם שתילמד ב-HIT מכון טכנולוגי. מטרת התכנית: יצירת קידמה ישראלית בינלאומית בהתמודדות עם אתגרי הרפואה. תוך מספר שנים יוכשרו מאות בוגרות ובוגרים בעלי  מערכות רפואיות חכמות. בוגרי התכנית יוכלו להשתלב מיידית בעמדות מפתח בבתי חולים, קופות חולים, חברות  פארמה, חברות ביטוח רפואי וחברות הזנק ויפתחו את התשתית הטכנולוגית של רפואת העתיד. כמו כן, הבוגרים יוכלו להמשיך ללימודי רפואה (בתכנית 4 שנתית), בהתאם לתנאי הקבלה והקריטריונים של בתי הספר לרפואה. בתמונה מימין לשמאל: נשיא HIT פרופ’ אדוארד יעקובוב, השר להשכלה גבוהה ומשלימה ולמשאבי מים זאב אלקין,

ד”ר אירנה שנדשטיין מומחית לרפואה אסתטית המטפלת בלא מעט סלבס, הופתעה ביום הולדתה השבוע כאשר לקליניקה שלה בתל אביב הגיע אחד המטופלים הותיקים שלה, השחקן איציק כהן, ובידו עציץ בגודל אדם כמעט. איציק צרף לעציץ גם בלון בצבע זהב והוסיף ברכה מחממת לב: “ברכות חמות לאישה בעלת לב זהב, עם ידי זהב ועצות זהב”.

ליאור רז, השחקן הראשי בסדרת הטלוויזיה המצליחה “פאודה”, הגיע עם משפחתו לסופ”ש רגוע במלון נוף גנוסר על שפת הכנרת, ואף נהנה מחברתו של אלירן ברדוגו מפיק האירועים התל אביבי. בתמונה: רז נפגש גם עם רוני מנור מנכ”ל מלון נוף גנוסר.

התיאטרון הקאמרי חזר השבוע לפעילות, ופתח את אולמות התיאטרון לחזרות לשחקנים ולצוותי ההפקה. 2 הצגות חזרו בתחילת השבוע לחזרות: “הבן” ו”גדר חיה”. בתחילת חודש יולי יחזרו הצגות הקאמרי לבמות, עם 2 הצגות חדשות שהחזרות להן הופסקו בחודש מרץ עם סגירת התיאטרון, ו-7 הצגות נוספות מרפרטואר התיאטרון. ב- 5 ביולי יעלו באולמות התיאטרון הקאמרי 2 ההצגות הראשונות: “גדר חיה” החדשה, והמחזמר “החיים הם קברט” שעלה שבועות ספורים לפני סגירת התיאטרון. “גדר חיה” מבוססת על ספרה השנוי במחלוקת של דורית רביניאן עליו זכתה בפרס ברנשטיין לספרות. במרכז העלילה סיפור אהבה בין ישראלית יהודיה (אביגיל הררי) לפלסטיני יליד חברון (אמיר חורי). במאי: אילן רונן. “החיים הם קברט” הוא מחזמר מצליח בהשתתפות איציק כהן, דנה פרידר, גל פופולר ועוד רבים. במאי: עוז מורג. עוד לפני כן, ב 2 ביולי ולאורך החודש כולו, יעלו 7 הצגות ‘ממשיכות’ באולמות תרבות ברחבי הארץ, בהן “מחוברים לחיים” עם שמואל וילוז’ני, “הריון” עם מיה דגן, “לא לריב” עם דביר בנדק ואחרות. בהמשך החודש תעלה “הבן”, דרמה מטלטלת בבימויו של גלעד קמחי, מנהלו האומנותי של התיאטרון, ובהשתתפות דרור קרן, נטע גרטי, שרה פון-שוורצה ואלון סנדלר. מנכ”ל הקאמרי רן גואטה מסר: “אנו שמחים להניע את הגלגלים מחדש ויוצאים לדרך. אנו נערכים בקפידה כדי לשמור על כללי משרד הבריאות, ומצפים לקהל שלנו אוהב התיאטרון”.

כ- 100 מוזמנים,  ביניהם אנשי עסקים, בכירי המשק, חובבי טיולי שטח  ובכירי ענף הרכב, הגיעו  לאירוע יוקרתי וייחודי,  לרגל השקת רכב השטח האגדי  הדיפנדר, אשר נחשף בימים אלה לראשונה ברחבי העולם ויככב בסרט החדש של ג’יימס בונד, שעומד לצאת לאקרנים בנובמבר 2020.  גלית עיני, שקיבלה את האורחים  באירוע, נכנסת לתפקידה החדש כמנכ”לית “חברת המזרח לשיווק מכוניות”, לאחר פרישתם המתוכננת של דני ויורם עיני מהתפקיד, וזה לאחר ששימשה שנים רבות  במגוון תפקידים בחברת UMI  ומשנה למנכ”ל החברה. עיני, הינה ראשונת הנשים המכהנת כמנכ”לית יבואנית רכב בישראל. בתמונה מימין: דוד גלית ודני עיני.

השחקנית ומנחת הטלוויזיה אילנית לוי, הפרזנטורית של בית האופנה  GOLBARY תעלה בקמפיין רחב בתקציב של 1 מיליון ₪ , לרגל השקת קולקציית בגדי ערב ואירעים. הקמפיין יכלול בין היתר: סרטוני טלוויזיה, שלטי חוצות, דיגיטל, פעילות ברשתות החברתיות ושילוט בכל סניפי הרשת.

קניוני עופר יוצאת בקמפיין חדש בכיכובה של השחקנית יובל שרף, לרגל השקת מבצע ייחודי וחסר תקדים, במסגרתו מחלקים ללקוחות שוברים בסך 150 ₪ במגוון רחב של חנויות ומותגים מובילים, בכל קניוני עופר ברחבי הארץ.

אורני פטרושקה יו”ר ומייסד עיגול לטובה ושלומי צדקי מנכ”ל עיגול לטובה ציינו 200,000 כרטיסי אשראי שהצטרפו לעיגול לטובה בהרמת כוסית חגיגית עם מנכ”ל הקבוצה רון וקסלר והגר בן עזרא סמנכ”ל בכירה לשירות ומכירות. הסכום שעיגלו לקוחות ישראכרט מתחילת השת”פ הוא 40 מיליון שקלים. שלומי צדקי, מנכ”ל עיגול לטובה אמר: “אנחנו מודים לכל אחת ואחד מ-200,000 לקוחות ישראכרט, שתרמו את האגורות שלהם אשר הצטברו לסך של 41,000,000 ₪ למען החברה בישראל.” מימין: הגר עזרא, סמנכ”ל שירות בישראכרט, אורני פטרושקה יו”ר ומייסד עיגול לטובה, רון וקסלר מנכ”ל ישראכרט ושלומי צדקי מנכ”ל עיגול לטובה.

דנה זרמון הצטלמה השבוע לקמפיין בגדי הים לשנת 2020 של רשת “אינטימה”. הצילומים התחילו בשעות הבוקר המוקדמות ביאכטה מפוארת שעגנה במרינה בהרצליה. זרמון הציגה גזרה מדוגמת למדי ואמרה שרזתה בתקופה הקורונה, בזמן שכולם העלו במשקל.

קבוצת COBRA השיקה השבוע מנעול ופעמון חכם לבית, הניתנים לשליטה מרחוק ומכל מקום בעולם, באירוע מושקע שהתקיים במסעדת התרנגול הכחול. הטכנולוגיה המתקדמת סקרנה מאוד את הנוכחים, וביניהם גם את השף שאול בן אדרת, אשר ידוע כחובב טכנולוגיה מושבע. בן אדרת הבין את הפוטנציאל בשיפור סגנון החיים ללא מפתחות, ויהיה בין הראשונים בארץ אשר יזכו להתקנת מערכת מתקדמת זו. בתמונה מימין: ארז לוי אחראי על פיתוח המערכת, השף שאול בן-אדרת ואורי סוקולוב מנהל הפעילות בישראל.

חברת DIFFERENT, היבואנית הרשמית של רשת  HAVAIANAS בישראל, משיקה 3 דוכני מכירה חדשים בקניון עזריאלי בתל אביב, קניון עיר ימים בנתניה וקניון הנגב בבאר שבע בהשקעה כוללת של חצי מיליון ₪. שלושת הדוכנים החדשים של המותג מצטרפים ל-12 חנויות המותג ולעוד כ- 3,000 נקודות המכירה בהן המותג נמכר בפריסה ארצית. הדוכנים החדשים יציעו קולקציית קיץ חדשה לנשים, גברים וילדים שכולה צבע, פרחים ואופטימיות המשדרת את ערכי המותג. בתמונה מימין: מני מורנו סמנכ”ל חברת “DIFFERENT” היבואנית הרשמית של חברת ‘HAVAIANAS וארנון תורן מנכ”ל קבוצת קניוני עזריאלי.

עמותת Vegan-Friendly וחברת סוגת יצאו בשיתוף פעולה עם הגסטרונומית ושופטת מסטר שף , מיכל אנסקי, לצילומי סדרת היוטיוב החדשה בה היא תארח חברים לבישול טבעוני. ביום הצילומים הראשון השתתפו כוכבי הרשת בן זיני וליאל אלי, יחד עם מעיין אדם שהגיעה לצילומים עם בן זוגה אסיף אלקיים (האח הגדול). השלושה למדו מאנסקי להכין מתכונים טבעוניים קלים להכנה ביתית, את התוצאות ניתן לראות בקרוב בערוץ היוטיוב של אנסקי ובאתר סוגת. בתמונות מימין: יעל פודולסקי מנהלת שיווק סוגת, עם מיכל אנסקי וליאל אלי.

קומפלקס האופנה ”T&E” משפרעם הכולל מגוון של למעלה מ-10,000 שמלות של מעצבים מכל רחבי העולם ומישראל, מציג בימים אלו קולקציה חדשה של שמלות נשף לבנות שחוגגות את נשף סיום התיכון ומסיבות ה Prom. קולקציית Prom” 2020″ כוללת למעלה מ-600 שמלות מבדים איכותיים וצבעוניים בגזרות צעירות , מוצגות בו זמנית גם בחנויות בפריז, לונדון, סן פרנסיסקו, וסידני. זאיד זאיד מנכ”ל קומפלקס האופנה ”T&E” מציין, שלמרות משבר הקורונה והקטנת מסיבות ה- Prom, הבנות הצעירות לא מוכנות לוותר על שמלות הנשף, גם אם הנשפים קטנים וצנועים יותר.

ב”מכבי”  הקימו  את תכנית ‘נפגשים’, במסגרתה כ 1700 מתנדבים מקיימים קשר ממושך ורציף של ביקורי בית אצל חברי מכבי, הזקוקים לקשר חברתי ותמיכה. מאז החלה התפשטות נגיף הקורונה, הפכה התוכנית ליותר ויותר רלוונטית עבור אוכלוסיית הגיל השלישי וחולים מבודדים, ובמכבי מדווחים על עלייה של כ-40% במספר המטופלים ששובץ להם מתנדב. כך למשל, בחודשים האחרונים מלווה דניאל לייבל (58) תושב חיפה ומתנדב בתכנית, את מקס רייבר (87) עולה חדש שעלה לבדו לפני שלוש שנים מברזיל. עם התפשטות הקורונה, מצבו של מקס החל להתדרדר, ודניאל המתנדב מצא עבורו דירה חדשה בעיר. כשהוא ממוגן במסכה וכפפות, הוא הגיע לביתו הישן, ובמשך שעות ארוכות ארז את כל תכולת הבית, דאג להובלה ואף לסידור הדירה החדשה.

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות אירח השבוע אנשי עסקים, בכירי משק, מובילי דעה, אקדמאים ואמנים, באירוע פתיחת תערוכה קבוצתית המציגה עבודות של שש אומניות ישראליות, המציגות ציור נשי חצוף, בועט ועכשווי. בקבלת הפנים אמרה אוצרת התערוכה ומנהלת המוזיאון מוניקה לביא: “בתום תקופה מאתגרת וחסרת תקדים במציאות המקומית והבינלאומית, אנחנו שמחים לפתוח מחדש את המוזיאון, עם תערוכה נשית חצופה ועוצמתית”. בין הנוכחים באירוע: יגאל וד”ר ציפי לנדאו, חמי גוטמן ורעייתו רותי, חנה פרי-זן, שלמה גרוס, לימור שופמן גוטמן, אורלי אשכנזי, אירמה מיכאלי, רוני דיסנצ’יק ורעייתו נאוה, מיקי רוזנטל, עירונה טייק, ד”ר דוד וינפלד ובנו האמן יואב וינפלד ועוד ועוד.

 

חברת האופנה הבינלאומית המקוונת Boohoo . com נכנסת לשוק הישראלי ומשיקה אתר סחר ייעודי לישראל, הכולל  שיתופי הפעולה הייחודיים שלה עם משפיענים וכוכבים בינלאומיים, כמו אריאנה גרנדה, פריס הילטון, מונטנהQUAVO , ZENDAYA ועוד. לחברה שנוסדה במנצ’סטר בשנת 2006 יש 7 מיליון הצרכנים. היא מתמקדת בבגדי נשים וגברים בגילאי 16-24 ובמגוון רחב של קולקציות שיופיעו באתר הישראלי במחיר מקומי ונוח. הקטגוריות שלה כוללות החל מהנעלה, אקססוריז, ספורט, ביוטי, מידות גדולות, ובגדי הריון. עם עליית האתר החדש הישראלי, המותג משיק גם את קולקציית קיץ לשנת 2020 בשיתוף פעולה עם הראפר QUAVO. הקולקציה שואבת את השראתה מאופנת הפופ, ומשלבת בין ספורט לאופנת רחוב ואורח חיים אורבני.

כמדי שנה בחודש יוני, מציג המותג ליווייס קולקציה מיוחדת, המלווה את אירועי הגאווה מסביב לעולם.  מאז הקמתה ב-1853, דוגלת ענקית הדנים האמריקאית בערכים של קדמה ושוויון זכויות באמצעות פעילויות חברתיות, תמיכה פומבית וקמפיינים להעלאת המודעות. קולקציית הגאווה מושקת השנה תחת הסלוגן “USE YOUR VOICE” ומעודדת אנשים להשתמש בקולם וליצור שינוי חיובי. הקו כולל שלוש חולצות יוניסקס עם לוגו וכיתוב בצבעי הגאווה. במסגרת ציון חודש הגאווה ביום שישי ה 12.6 חנויות הדגל של Levi’s מרימות עם שמחה ופינוקים, פופוקרן, מדבקות גאווה מיוחדות לבדי ג’ינס ולייקרה, ופאוץ’ שחור או אדום של levi’s בשווי 142 ₪ מתנה בכל קניה מעל 450 ש”ח. המבצע תקף ברכישה באתר ובחנויות. הפריטים יהיו זמינים לרכישה החל מיום חמישי 11.6 בחנויות הדגל של ליווייס: קניון TLV (גינדי), מתחם שרונה, נמל תל אביב, קניון ים המלח, קניון הזהב ראשון לציון וביג פאשן אשדוד.

עובדות הבנק מקבוצת הבנק הבינלאומי, שהן חלק מקבוצת הכדורשת היצוגית של הבנק, בחרו בדרך מקורית לגיבוש חברתי ולנתינה התנדבותית קהילתית. במסגרת זו, הן השתתפו בסוף השבוע האחרון בקטיף חקלאי שנערך עם עמותת “לקט ישראל”, עבור מזון למשפחות נזקקות. הפעילות כללה גם עבודה פיזית בקטיף וגם עבודת צוות ושיתוף פעולה קבוצתי. בתמונה מימין: עובדות הבנק רחל בן דב, לירון טל, רוני אביגד, מירי וסרמן וריקי נגר.

התרגשות רבה  שררה בקייקי כפר בלום, כאשר הגברת מרים פרץ, האישה שנכנסה לליבו של כל אדם במדינה בעקבות סיפור חייה ואופייה המיוחד, הגיעה עם קבוצת מפקחי מינהל חברה ונוער לשייט קייקים בירדן. מרים יצאה לשייט קייקים ונהנתה מכל רגע במסלול. בתמונה: מרים פרץ עם חן מנהלת האופרציה בקייקי כפר בלום.

האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה מוציאה קול קורא לתחרות פרסי אופיר ה – 30 לשנת 2020. ההרשמה לתחרות תמשך עד יום חמישי, ה – 11 ביוני בשעה 12:00. השנה תחרות פרסי אופיר לקולנוע של האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה חוגגת 30 שנים. למרות משבר הקורונה, האקדמיה פועלת כעת לקיום תחרות פרסי אופיר לשנה זו במתכונת רגילה עד כמה שניתן. עם זאת, לאור המצב בארץ ובעולם, האקדמיה עומדת בקשר עם מקבילותיה האירופאיות ועם האקדמיה האמריקאית לקולנוע ובמידת הצורך יעודכנו תנאי התחרות, לוחות הזמנים והקריטריונים. הסרטים המתחרים יוקרנו גם באתר VOD ייעודי שיוקם למטרת התחרות וגם בסינמטק תל אביב במידת האפשר. בתמונה: אסף אמיר יו”ר האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה.

אלי זוגלובק הודיע היום על מינוי רן אקרמן לתפקיד מנכ”ל חברת זוגלובק. אלי זוגלובק ימשיך לשמש בתפקיד היו”ר הפעיל של החברה. המהלכים נועדו לתמוך בתהליכי צמיחה ופיתוח עסקי של זוגלובק בארץ ובחו”ל. רן אקרמן (55), הצטרף לזוגלובק ב-2011 בתפקיד סמנכ”ל כספים ומערכות מידע, והוביל מהלכים משמעותיים אשר תרמו רבות ליציבות החברה. ב-2016 קיבל לידיו גם את תחום שרשרת האספקה והתפעול, וקודם לתפקיד משנה למנכ”ל. הוא גם הוביל בהצלחה את כל פרוייקט איחוד האתרים. רן אקרמן יכנס בפועל לתפקידו כמנכ”ל זוגלובק בתחילת חודש בספטמבר 2020.

הזמרת דנה לפידות שהתחתנה בשבוע שעבר עם בחיר ליבה יוסי ברנס, הגיעה למדידות בבית האופנה של המעצבת שלומית אזרד . דנה, שנמצאת בחודש רביעי להריונה מדדה מספר דגמים מהקולקציה החדשה של המעצבת שלומית אזרד, שהותאמו לה במיוחד. בין לקוחותיה המוכרות של המעצבת שלומית אזרד: עדן בן זקן ,רוסלנה רודינה, נועה פפושדו, שירי מיימון, ירדן גוזלן רעייתו של הזמר משה פרץ, הזמרת נסרין, שיר אלמליח , ליאן פישביין, ניקול רזניקוב מלכת היופי בעבר,דניאלה אלטר ועוד.

מועדון רוטרי הוד הכרמל בראשות נשיאו חיים גרשון, תרם מכונת הנשמה לבי”ח רמב”ם בחיפה. מנהל בית החולים  ד”ר מיכאל הלברטל וד”ר אסתי גולן מנהלת קשרי חוץ, גיוס משאבים ופיתוח אסטרטגי, אירחו את נציגי המועדון, ביניהם גם עוזר הנגיד חיים בר-אל. מנהל בית החולים נתן סקירה נרחבת על נושא הקורונה והתמודדות בי”ח עם המגיפה, הודה למועדון הוד הכרמל והעניק לנשיא המועדון חיים גרשון תעודת הוקרה על התרומה הנדיבה. לסיום נערך סיור מקיף במחלקות החירום, שהוקמו בחניון התת-קרקעי.

חלי פרידמן (57) נשואה אם ל 2 מיהוד מונוסון, מונתה כדירקטורית כבוד בארגון “בית ישראל” בגיאורגיה, הנבחר ע”י משרד התרבות לעשייה בתחום הדיפלומטיה הציבורית, ההסברה הישראלית, קשרי חינוך והמורשת היהודית. הארגון חבר ב AEPJ וחבר בברית האירופית לישראל (EAI)  מוכר ע”י מועצת אירופה ומאגד 100 פרלמנטרים באירופה ו- 23 עמותות לאומיות ידידות ישראל. בביקורה בגיאורגיה בנובמבר אשתקד, במשלחת בראשותה מטעם עמותת “פני”ם חדשות”, נוצרו קשרי ידידות מגדריים לאומיים ואקדמיים, ותשתית להקמת תוכנית לימודים מגדרית עם אוניברסיטת גיאורגיה. חלי פרידמן הינה מרצה לניהול מנכ”לית “יהל” – קתדרה ללימודי נשים והכשרת דירקטוריות, מייסדת ויו”ר עמותת “פני”ם חדשות”, ונשיאת המשמר המגדרי בכנסת.

גם הקורונה לא עצרה את היזם ואיש הנדל”ן חסן ג’בארין ושותפו איש העסקים חמודי אלשי’ח, אשר עמלים לילות כימים ביזמות בתחום הנדל”ן, ופותחים בקרוב מלון בוטיק אקסקלוסיבי על חוף ימה של בת גלים בחיפה. קבוצת הבנייה אלשי’ח-ג’בארין האחראית על מספר מלונות בוטיק ברחבי הארץ, קיבלה בימים אלה את המלון “סי פלאזה” לבעלותה, ונכנסת לפרויקט שדרוג ושיפוץ הצפוי להסתיים בעוד כחודשיים, והוא כולל החלפת הריהוט ושיפוץ כל החדרים וכל החללים הציבוריים, לניצול מקסימלי של מיקום המלון, והנוף הנשקף בחדר האוכל. במלון קיימים 40 חדרים מפנקים, ובמקביל שוקד בימים אלו צוות הפרויקט על תכנון מבנה המלון החדש, אשר יכלול 120 חדרים, בנוסף לשירותי ספא, בריכה ומסעדת שף. בתמונה: איש הנדל”ן חסן ג’בארין.

ביום שישי האחרון התקיים יום הראייה בישראל, ע”י עמותת לראות. אל המתחם המרכזי באושילנד בכפר סבא הגיעו מאות מבוגרים וילדים לבדיקת עיניים, ע”י אופטומטריסטים מתנדבים, כאשר הבדיקות לילדים נערכו ע”י מצלמה ללא מגע.

תגובות

להשאיר תגובה