בתל אביב אין שום חדש: חולדאי ממשיך לקדנציה נוספת: "יש לשמור על מה שיש כרגע כי אנחנו נלחמים בממשלה" סיכם אחד הבוחרים

ביום הבחירות המקומיות בתל אביב יצאו רבים לקלפיות אך רבים יותר ניצלו את היום לחופש וקניות. בקלפי במעוז אביב פגשנו את המתמודדת אורנה ברביבאי שהפסידה לחולדאי שממשיך לקדנציה שישית. "תודה לתשובי תל אביב יפו שנתתם בי את המאון להמשיך ולשרת אתכם" כתב חולדאי בחשבון שלו וצירף תמונה משותפת עם אסף זמיר".
אורנה ברביבאי הודתה בהפסד וכתבה בחשבון הפייסבוק שלה: "בהצלחה לרון חולדאי שימשיך לכהונה נוספת בתל אביב-יפו. תודה לציבור הגדול שתמך בי ולכל השותפים לדרך"

אפילו ההצטרפות של אורנה ברביבאי למערכת הבחירות בתל אביב לא הצליחה להזיז את התל אביבים מעיסוקיהם ורק 40 אחוז מבעלי זכות ההצבעה טרחו לשלשל מעטפה לקלפי. חולדאי כצפוי לקח ואת נאום הניצחון כתב בטויטר :

תודה לתושבי ותושבות תל אביב-יפו שנתתם בי את האמון להמשיך ולשרת אתכם. תל אביב-יפו היא משימת חיי והיא חשובה לעתידה של מדינת ישראל. יחד נמשיך לשמור עליה כמעוז דמוקרטי וסובלני, כמרכז לתרבות ולאומנות, בית לכל מיעוט, שבו כל אחד בעיר מרגיש בבית, וכעיר בינלאומית פתוחה לעולם, שהיא המרכז הכלכלי והיצירתי של מדינת ישראל. היום הוא יום חשוב אבל משהו בלב חסר. ליבנו עם משפחות השכול, שיגונן עדיין מהדהד ועם החטופים שעדיין נמצאים בעזה. נמשיך להיות הבית של משפחותיהם עד שכולם ישובו הביתה, והלוואי שזה יהיה במהרה.

במהלך יום ההצבעה עוד ניסתה ברביבאי לזרז את המצביעים שלה וכנראה שהיא למדה טריק אחד או שניים מביבי וכתבה את הגרסה שלה ל"הערבים נוהרים לקלפי.." : "אחוזי ההצבעה נמוכים מאוד. אנחנו רואים איך עוצמה יהודית מוציאה מצביעים לקלפיות. אם אנחנו רוצים לשמור על תל אביב-יפו ליברלית – אנחנו חייבים לצאת להצביע. אני המועמדת היחידה שאמרתי שלא אשב עם עוצמה יהודית. צאו להצביע, רק ככה נשמור על תל אביב".

 

 

תגובות

להשאיר תגובה