ביום שהחזירים יעופו: האמת הקשה על הרכבת בהקלה

שלומי ירדני בהצעה לנבחרי הציבור- גז גזו מכאן.

כן, גבירותיי ורבותיי, איש בשורות אנוכי, ולא.. אני לא הולך לייסד דת חדשה, כמו האחרון שניסה להביא בשורה, וכבר אלפיים שנה תקוע בפקקים בשער הגיא בואך ירושלים. ואפילו הוא כבר יודע שהסיכוי שרוח הקודש תבוא לביקור גדול מהסיכוי שתעבור שם רכבת.

ובינתיים בתל-אביב חגיגות הרכבת הקלה החלו. ואני מניח שנוכל לראות בקרוב עוד הרבה שלטים כמו אותו שלט ,שנמצא ברחוב הרצל טיפה אחרי פינת יהודה-הלוי, וכמו לועג לבליינים היוצאים מהמועדונים בסביבה עם המילים הבאות “קשה עכשיו. כלה אחר כך”

סליחה על שגיאת הכתיב התכוונתי “קלה” אבל הסיכוי שתתחתנו בעקבות מפגש מקרי במועדון, גדול מהסיכוי של הילדים שלכם לנסוע באותה ‘רכבת קלה’. ולא רק שלטים נוכל לראות. אלא גם, עבודות ,חסימות כבישים ובעיקר פוליטיקאים מדברים כמו שהם מדברים כבר עכשיו. ישראל כץ, כבר מתמוגג, מספר לנו שמתישהו בשנת אלפיים עשרים ומשהו (אין באמת תאריך מדוייק) תהיה לנו רכבת ועד אז נוכל לפחות להיסתתר מפני הטילים של החמאס והחיזבאללה בבורות החצי חפורים באדמה שיהיו פזורים בכל מקום בעיר. בעוד שרון חולדאי כבר אמר בערך לפני עשר שנים בנוגע לרכבת הקלה ש”הגענו לנקודת האל-חזור”. ועכשיו לאחר עשר שנים הוא מבקש שאם רק נתאזר בסבלנות עוד איזה ,עשר או עשרים שנה.. יהיו לנו רכבת קלה וזיהום אוויר ממש כמו בחיפה.

אז זהו.. שאין צורך בכל התוכנית המורכבת הזאת. כמו שבאפריקה ויתרו לגמרי על הקמת תשתית קווית לטלפונים ועברו ישר לתקשורת לוויינית ושידרגו לעצמם אייפון. כך גם אנחנו נוותר על הקמת הרכבת הקלה ונשדרג לעצמנו כנפיים. כי לאחר התייעצות עם מומחים, מדענים ויודעי דבר למיניהם, הגעתי למסקנה בדוקה ומדעית שזמן רב לפני שתספיק להגיע רכבת, האבולוציה כבר תצמיח לתושבי תל-אביב כנפיים והם פשוט יעופפו ממקום למקום.כן..כן.. אל תצחקו! הכל מבוסס על: גרפים, אלגוריתמים, ואפליקציות מתוחכמות שכולן הגיעו למסקנה ,שהשלב הבא באבולוצייה, אחרי שתושבי תל-אביב יפסיקו “לעוף על עצמם”, יהיה לעוף באמת. וכך הם יוכלו לעוף: ללונדון, פריז, ובעיקר לברלין. איפה שיש, לא רק מלאכים בשמיים אלא גם, רכבת תחתית שבאמת עובדת מתחת לאדמה.

הערה קטנה לסדר

עדיין בענייני תשתיות:

מספרים על הסנטור הרומי המכובד קאטו הזקן (שלאחר שביקר בקרתגו שהייתה באותה התקופה האוייבת המושבעת אך המובסת של רומא, הגיע למסקנה שהיא מהווה סכנה לרומא) שהיה מסיים כל נאום שלו בסנאט ,ולא משנה אם הנושא שדיבר עליו היה קארתגו משהו אחר לגמרי, עם המילים “מלבד זאת סבור אני שיש להרוס את קרתגו”.

הסיבה שאני מספר לכם עליו, היא כי אני הולך לנקוט בדיוק באותה השיטה. אז תתחילו להתרגל למילים: גז! גז! ועוד פעם גז!

כי בזמן שאנחנו מדברים על, מירי רגב ,אורן חזן והרכבת הקלה, מתבצע השוד הציבורי הכי גדול שנעשה אי פעם לאזרחי מדינת ישראל.

בחסות הלוביסטים והפוליטיקאים ותחת סיסמאות חלולות כמו “שאם לא נכנע לדרישות הם לא יפתחו את המאגר וישאירו את הגז בים” או שמא “יתבעו אותנו בבית דין בינלאומי”.

לא צריך לפחד!

ולחזור כל הזמן על אותה מנטרה: “הלאמה”. בלי פחד ובלי מורא תגידו שוב אחריי “הלאמה”!!!

ולתשובה ולחבר מרעיו בנובל אנרג’י שמאיימים עלינו בתביעה בינלאומית. תגידו אתם עושים צחוק? אחרי: השטחים, הפלסטינאים,החרם הבינלאומי ,הדוחות של האו”ם ובית המשפט בהאג. אתם באמת חושבים שתביעה קטנה על גז זה מה שיפחיד אותנו?

אם עוד לא הבנתם, אנחנו גם ככה מסוכסכים עם כל העולם. למעט מקרונזיה. אז..אדון תשובה.. ונובל אנרג’י היקרים, כמו שאתם רואים עוד תביעה קטנה בנושא הגז לא באמת תזיז לנו. ואם בכל זאת תתעקשו לתבוע אני מציע שתתרגלו כבר עכשיו לעשות משהו שאזרחי ישראל עושים כבר שנים רבות מול מוסדות ממשלתיים.

אז: קחו מספר, שבו בשקט וחכו בסבלנות לתורכם. אל תדאגו. אנחנו כבר נקרא לכם שהוא יגיע.

תגובות

להשאיר תגובה