אביב ייזום מודיעה: פרויקט 'אביב בטבנקין' 34-38 בשכונת רביבים בצפון ת"א עבר את שלב הועדה המחוזית לתכנון ובניה מחוז תל אביב שדחתה את מרבית ההתנגדויות לפרויקט. אביב ייזום צפויה להקים על הקרקע ברחוב יצחק טבנקין 34-38 בתל אביב כ-120 יח"ד חדשות בשני בנייני בוטיק בני 8 קומות בהשקעה מוערכת של כ-450 מיליון ש"ח

בנייני המגורים החדשניים שייבנו בסמוך לקו המטרו M3  העתידי יכללו תמהיל מגוון של דירות בנות 2-5 חדרים, דירות קרקע ופנטהאוזים

פרויקט 'אביב בטבנקין 34-38', בייזום של חברת 'אביב ייזום' (המחזיקה 95% בפרויקט) וחברת 'אביב אורבן' (המחזיקה 5% בפרויקט), עבר את שלב הועדה המחוזית לתכנון ובניה במחוז תל אביב אשר דחתה את מרבית ההתנגדויות לפרויקט.

הפרויקט החדש ייבנה על עתודת הקרקע הפנויה האחרונה באזור המבוקש, ברחוב יצחק טבנקין שבשכונת רביבים שבצפון תל אביב. הפרויקט החדשני ייבנה בסמוך לקו המטרו העתידי M3 תחנת פנחס רוזן. הפרויקט יכלול בנייתן של כ- 120 יח"ד חדשות שייבנו בשני מגדלי בוטיק בני 8 קומות כל אחד, בתמהיל מגוון של דירות בנות 2-5 יח"ד, פנטהאוזים ודירות בקומת הקרקע. בנוסף ייבנו שטחים ציבוריים ירוקים ויישמר מעבר חופשי בין בנייני המגורים לשטחים הציבוריים. על התכנון המוקפד של פרויקט 'אביב בטבנקין' אמון משרד בר-אוריין אדריכלים, מהמשרדים המובילים בישראל.

חברת אביב ייזום יוצגה על ידי עורכי הדין ענת בירן ודורון שי ממשרד ענת בירן – עורכי דין. עו"ד ענת בירן מסרה: "התוכנית הייתה בסמכות הוועדה המקומית תל אביב מאחר והיא תואמת את תוכנית המתאר הכוללנית תא 5000, אך מכיוון שהיה עיכוב ניכר של כשנה וחצי בדיון בהתנגדויות בוועדה המקומית, , החלטנו לממש את האפשרות בחוק ולפנות לוועדה המחוזית על מנת שתדון בהתנגדויות. אנו שמחים על החלטת הוועדה לאשר את התוכנית, מדובר בתוכנית מצוינת ופרויקט שייטיב עם התושבים והאזור כולו. יש לציין כי אביב ייזום היא בבעלות קבוצת אביב ומליסרון.

דפנה הרלב, מנכ"לית אביב ייזום מסרה: "שמחה על ההחלטה למתן תוקף לפרויקט 'אביב בטבנקין', שייבנה על עתודת הקרקע הפנויה האחרונה באזור המבוקש ביותר בתל אביב. הפרויקט הזה הוא המשך ישיר להעמקת פעילות החברה באזורי הביקוש ככלל ובעיר תל אביב בפרט ומצטרף לפרויקטים רבים בעיר תל אביב, כגון 'אביב בחפץ חיים', 'אביב ברידינג' ו'אביב במעוז אביב' העתיד לצאת בקרוב לשיווק. חברת אביב ייזום תמשיך לפעול על פי אסטרטגיית החברה, להקמת פרויקטים איכותיים באזורי הביקוש, תוך הקפדה על תכנון מדויק, ירידה לפרטים וביצוע מיטבי."

תגובות

להשאיר תגובה