באמת כבר הגיע הזמן שתוציא קבלות דיגיטליות

High angle view of a young designer using a pen tablet and a desktop computer for work

 עדיין משתמש בפנקסי קבלות? אולי אתה גם נוסע בכרכה לעבודה? אם עוד לא עברת לקבלות וחשבוניות דיגיטליות כנראה שאתה עדיין תקוע אי שם במאה העשרים.

 בסוף העשור השני של שנות האלפיים יותר ויותר עסקים עצמאים ופרילנסרים בארץ ובעולם בוחרים להוציא ולשלוח קבלות וחשבוניות דיגיטליות באימייל דרך הרשת, בין היתר כי זהו כלי מתבקש, מתקדם ומשתלם בהרבה. הנה רשימת יתרונות שתשכנע גם אותך לעלות על הגל ולהתחיל להוציא קבלות וחשבוניות דיגיטליות.

הקץ לבלגן ולטעויות

תודה שנמאס לך מבלגן הניירת ומשגיאות מעצבנות בחישובי הנהלת חשבונות. שלא כמו ברישום ידני המלווה באופן טבעי בטעויות אנוש, אפליקציה לחשבוניות וקבלות דיגיטליות מאוד מדויקת וכוללת התראות על חסרים ובעיות בהנפקת הקבלות והחשבוניות. בנוסף, תקבל גיבוי של הנתונים בענן וכך תמנע מאיבוד מידע מהותי לגבי חשבונאות העסק, וכמובן תחסוך במשרד מקום, עומס ובלגן.

הרבה זמן וכסף

הוצאת חשבוניות וקבלות דיגיטליות און ליין הרבה יותר חסכונית מאשר הפקתן בדרך המסורתית. כך תחסוך בעלויות הדפסת פנקסי חשבוניות וקבלות וגם בעלות שליחתן בדואר (בדרך כלל כשלושה שקלים למשלוח יחיד), וכן בזמן ובכוח אדם הדרוש להגעה פיזית לדואר. אולי אתה חושב שמדובר בכסף קטן אך במצטבר, ויתור על שירותים חוסך לעסק מאות ולפעמים אלפי שקלים בשנה. אם אתה לא מאמין עשה את החישוב בעצמך.

ירוק זה הכתום החדש

בתקופה בה אנו חיים איכות הסביבה משחקת תפקיד מרכזי בתודעה הציבורית, ומי שלא ירוק נמצא בצד הלא נכון של קשת הצבעים. את הגוון אפשר לשנות בקלות ולהוסיף לרזומה על ידי הפקת קבלות וחשבוניות דיגיטליות, השופעות בניחוח ירוק. מקורו בחיסכון בכריתת עצים לתעשיית הנייר, הנדרשים גם להפקת פנקסי קבלות וחשבוניות.

זה בכלל לא מסובך

נוטה להירתע מטכנולוגיות חדישות? חושב שלא כדאי להסתבך עם שירות חדש כשיש לך כבר אמצעי מוכר ולא מורכב לשליחת קבלת? אתה טועה. הרבה יותר פשוט להוציא קבלות וחשבוניות דיגיטליות באינטרנט מאשר בשיטה המסורתית, באותה המידה שפשוט יותר למצוא מקום בווייז מאשר בעזרת מפה. כל שעליך לעשות הוא למצוא אפליקציה, כמו למשל של חברת OfficeGuy, שהינה ידידותית למשתמש, נוחה ופשוטה מאוד, המוציאה במהירות קבלות וחשבוניות דיגיטליות מכל מכשיר נייח או נייד. האפליקציה תוכננה כך שתתאים לכל משתמש, לרבות כאלו שזהו העסק בראשון שלהם והפעם ראשונה שהם שולחים קבלות, מבלי להתפשר על יעילותה והתאמתה לצרכים עסקיים וארגוניים מתקדמים ביותר. בנוסף, היא מתאימה וכדאית לכל היקף עבודה, בין אם מדובר בהפקת מספר קבלות בודדות בחודש ובין אם יש צורך להפיק אלפי, מאות אלפי ואף מיליוני קבלות.

חוקי לגמרי ובטוח

הכול טוב ויפה, אבל אתה עדיין חושש מחוקיות ובטיחות העניין. אז בוא תתעדכן שכבר יותר מעשור תקנות מס הכנסה ומע"מ מאפשרות לשלוח חשבוניות וקבלות דרך הדואר האלקטרוני שלך. בנוסף, האפליקציות המתקדמות בתחום מבוססות כל חיבורים מוצפנים ועומדות בסטנדרטים המחמירים ביותר של אבטחת מידע, לרבות חתימה אלקטרונית אישית מאובטחת.

וזו רק ההתחלה…

הפקת חשבוניות וקבלות דיגיטליות היא רק קצה הקרחון של ניהול משרדי דיגיטלי לעצמאים ופרילנסרים. בעזרת חברות כמו OfficeGuy תוכל גם לבצע בקלות וביעילות פעולות נוספות, כמו סליקת כרטיסי אשראי, שליחת מסרוני סמס ושליחת ניוזלטרים.

למידע ופרטים נוספים פנו ל OfficeGuy במייל [email protected]

או בטלפון 02-6458668.

 

 

 

תגובות

להשאיר תגובה