חברת שיווק הנדל"ן דרא החלה לשווק את פרויקט 'עין גדי' בשכונת שינקין שבעיר גבעתיים, בניין בוטיק מסוגנן, החל מדירות 2 חדרים 60 מ"ר ועד פנטהאוזים בשטח של כ- 156 מ"ר + 95 מ"ר מרפסת. הבניין כולל 28 יח"ד סה"כ שמתפרשות על פני 7 קומות. יזם הפרויקט הינו CONTEMPO. מדובר בתמהיל דירות של 2-5 חדרים ודירות גן של 4 חדרים, כולל פנטהאוזים מרהיבים בשטח של 156 מ"ר, כולל מרפסת בגודל של 95 מ"ר. הפרויקט נמצא על חניון תת קרקעי כך שדיירי הפרויקט ייהנו מחניות נוחות ללא מתקנים ומכפילי חניה. לכל דירה מיועדים  1-2 חניות. על תכנון הפרויקט מופקד משרד אליאב אדריכלים.

הפרויקט ממוקם על אחת מגבעות העיר גבעתיים, מדובר בבניין בוטיק מסוגנן במרכז העיר, ברחוב עין גדי 14א' בשכונת שינקין בעיר גבעתיים, קרוב לבניין העירייה. חזית הפרויקט פונה לרחוב עין גדי השקט ואילו עורף הרחוב פונה אל ריאה ירוקה ופתוחה. מדובר באזור המהווה חלופה מצוינת לעיר תל אביב עבור קהל צעיר יחסית, שכן האזור רבוי פאבים, בתי קפה ומסעדות. בקרבת השכונה שלושה בתי ספר יסודיים והיא נמצאת במרחק של פחות מרבע שעה נסיעה מקניון עזריאלי ומחלף אלוף שדה. כל זה עשוי להבטיח בניין עם קהל מאוד מגוון, תוסס ובאווירה צעירה ומודרנית.

דרור אוהב ציון, מנכ"ל ובעלים דרא שיווק נדל"ן, מסר: "בגבעתיים יש התרחשות נדל"נית גדולה, העיר הולכת ומתחדשת, זהו פרויקט רביעי של התחדשות שהחברה משווקת בגבעתיים ומפרויקט לפרויקט אנחנו רואים מחירים עולים ורוכשים מקבוצת אוכלוסייה חזקה ואיכותית, שמחפשת מגורים במקום שקט עם קרבה לתל אביב ולאזורי התעסוקה ברמת גן ובעיר בני ברק".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בתמונה: מנכ"ל ובעלי דרא, דרור אוהב ציון. צילום: דנה תמרי

הדמיות: Olin

תגובות

להשאיר תגובה