לאור הצלחת אירוע המכירות בחודש יוני האחרון – רשת iDigital, משווקת הפרימיום של אפל בישראל, מזמינה את קהל לקוחותיה לסניף הרשת במתחם שרונה בתל אביב להתחדש באחד ממוצרי אפל המוחדשים או מוצריApple מדורות קודמים במסגרת אירוע המכירות של iDigital שיצא לדרך ביום ראשון ויימשך עד ליום שישי, 8.9.

3.9 – יום הפתיחה (עד 17:00) – מוקדש לחברי המועדון בלבד. שעות הפעילות: א'-ה' בין השעות 09:30-21:00 ויום שישי 09:00-14:30.

באירוע המכירות יימכרו במחירים של עד 50% הנחה מגוון מוצרי Apple מוחדשים ומוצרים מדורות קודמים – אייפונים, מחשבי מק, אייפדים, שעונים ואביזרים. כלל המוצרים המוחדשים שיימכרו במסגרת אירוע המכירות במתחם שרונה ת"א עברו בדיקות מעבדה קפדניות על מנת לוודא את תקינותם, והם יימכרו ללקוחות הרשת עם 3 חודשי אחריות iDigital. מוצרים מדורות קודמים יימכרו עם אחריות יצרן לשנה.

משה שוצברג, סמנכ"ל מכירות iDigital" :iDigital, רשת הפרימיום היחידה בישראל למכירת מוצרי אפל (APR), ממשיכה לקדם את מוצרי אפל לקהל הרחב, ועושה זאת שוב במסגרת אירוע מכירות מיוחד באחד מסניפי הדגל של הרשת, במתחם שרונה בת"א. לקוחות הרשת הצביעו ברגליים באירוע הראשון שערכנו בחודש יוני וידעו להעריך הזדמנות של ממש להתחדש במוצר אפל במחיר ללא תחרות. כך יהיה גם הפעם, כאשר המומחים שלנו יסייעו וילוו את הלקוחות בתהליך הרכישה המשתלם והייחודי הזה".

תגובות

להשאיר תגובה