אז גם אני כבר לא פרגית, ולא הייתי רוצה לראות דוגמניות בנות עשרה מדגמנות בגדים עבורי.

כן הייתי רוצה לדמיין את עצמי לובשת בגדים שאיילת זורר וגלית גוטמן מדגמנות. אני יותר קרובה לגיל שלהן מאשר לגילה של אסתי גינזצבורג, ויותר משתכנעת לעבור חווית קניה מדויקת בזכותן.

כועסת על גולברי, לא בגלל שפיטרו את איילת זורר המדהימה, אלא בעיקר מכיון שיש להם בעיה בהבנת הנקרא: אני לקוחה טובה שלהן, כי הקולקציה שלהן מכוונת לגילאים שלי, אז אולי איילת לא התאימה להן מסיבות אחרות, אבל אז הייתי שמחה לראות אותם מחליפים אותה בפרזנטורית אחרת בת גילה, אבל להחליף אותה בפרזנטורית צעירונת שכלל אינה מאפיינת את הקולקציה?…נשמע לי מכעיס ביותר, כאילו לשוב ולומר שהעולם שייך לצעירים, וזה כבר מזמן לא כך בעולם הנאור.

דולצ'ה וגבאנה לוקחים כפרזנטורית לבושם החדש שלהם את סופיה לורן בת ה-81, הייתם מאמינים?. קתרין דנב וג'יין פונדה היו והינן פרזנטוריות של חברות קוסמטיקה בינלאומיות, והן מזמן שכחו מתי הן נשקו ל-70. והרשימה ארוכה, גם בחו"ל וגם אצלנו. היום הנשים הבשלות הינן אייקונים לא פחות מאסתי ובר, חוץ אולי מאשר לדיגמון הלבשה תחתונה ובגדי ים  נועזים. יש גבול, אני מסכימה.

היום הנשים הבוגרות יותר, המשמשות כפרזנטוריות, משקיעות בטיפוח של עצמן ממון רב, כדי להיראות טוב, ולכן גם מצליחות לשכנע אותנו ביתר קלות לקנות את מרכולתן, כי  מי לא רוצה להיראות בדיוק כמו הפרזנטורית  שבשלטי החוצות?. אני כן הייתי רוצה להיראות כמוה, ובאותו בגד בו הצטלמה.

אינני יודעת מה עבר במוחו הקודח של אדון גולברי, שהעלה נימוקים פוגעים לחפף את איילת, הכוכבת הישראלית שמביאה לנו כבוד בעולם, ובכך גם כבוד ענק למותג גולברי. לדעתי הוא פשוט צריך לחפף את היועצים שלו, או לעשות אצל עצמו בדק בית. כך לא מסיימים מערכת יחסים עם עובד ותיק ומסור. יש דרכים ויש טקסטים, או שאולי רצה לעצמו קמפיין יח"צ שלא יישכח במהירה?. הרי כבר היו דברים מעולם. ואכן הוא קיבל חשיפה מטורפת: מי היום לא יודעת מי זה גולברי?. הרבה יותר מאתמול. תשאלו סביבכם, אבל חבל שזה נעשה במחיר כה מכוער של זלזול בקונות הנאמנות, שאוהבות את המותג אשר פרח מאד בגלל איילת זורר.

כועסת על אדון גולברי כפוי טובה, על הזלזול באיילת והנימוקים להדרתה, על הזלזול בקונות שלו שאינן פרגיות, ועל הבחירה הבלתי מוצלחת.

**הכותבת היא יועצת תקשורת

בלה - ציפי - 2014

44 הערות

להשאיר תגובה