בין כל אירועי הגאווה הרבים והמתרבים שמתכוננים לשבוע הגאווה 2017 הבולטת במיוחד היא אטרקציית הגאווה הרטובה בשפיים  ה-WATER PARK. פסטיבל הגאווה הגדול בפארק  המים הגדול במדינה שהפכה לאלטרנטיבה המעניינת ביותר באירועי הגאווה.

אחרי שהפכה למסיבת הגאווה המובילה בשלוש השנים האחרונות, אירוע הגאווה הרטוב בישראל חוזר לחגיגה נוספת ורביעית במספר. יום שלם של חגיגת Water park בפארק המים שפיים. מסיבת הגאווה הסקסית והגדולה ביותר בישראל חוזרת לסיבוב נוסף של שמש, בריכה, מגלשות, מוזיקה, אלכוהול וגברים חתיכים מכל העולם.  

מסיבת הגאווה המובילה בישראל תתחיל בשעות הצהריים (12:00) ומשלבת את כל מה שפארק מים יכול להציע עם אווירה משפריצה במיוחד,  בפארק המים הגדול והמפואר במדינה. החגיגה  תמשך עד לשעות הלילה המאוחרות (22:00) במהלכה ינגנו די ג’יי שגיא קריב, ואורחים בין לאומיים בולטים כמו GSP ודי ג’יי Kingstone   במסיבת ענק עמוסה בגברים חתיכים בבגדי ים על במה מרכזית שנבנתה במיוחד מעל למתחם בריכת הגלים שבפארק.

גם השנה חגיגת ה-WATER PARK נחשבת לאירוע הבולט והמסרן ביותר בשבוע הגאווה מבית היוצר של  צוות ה- WATER PARK  שכוללים את שי רוקח, ויקטור חמישה, חיים ירקוני וסמי דדון, צוות הפסטיבל מונה את פורצי הדרך שהפכו את תרבות חיי הלילה של קהילת הלהט”ב לחלק  בלתי נפרד מעולם התרבות הישראלי ולשגרירים גאים בכל העולם ובשנים האחרונות אחראים על שדרוג אירועי הגאווה ועל יצירת להיטי גאווה כמו “מלכת השושנים” שנוצר  כהמנון הגאווה של ה- water park TLV ונחשף בהופעה חייה לראשונה במסיבת ה – water park TLV והשיר “קצפת עם תות” בביצועו של דודו אהרון שהוכתר להמנון הגאווה הרשמי של גאווה 2016.

המסיבה תתקיים ביום חמישי בתאריך 8.6.17  WATER PARK TLV פארק המים שפיים.
מחיר כניסה: 220 ש:ח
*הסעות למתחם : יצאו בכל רבע שעה מרחוב בן יהודה 177 בין השעות 11:30 ועד 15:00
הסעות חזרה לתל אביב יצאו מהפארק החל מהשעה20:30.

 

 

תגובות

להשאיר תגובה