ניקולה וורד מציגה: בסתיו תלבשו לבן

השורדת לשעבר והדוגמנית בהווה ניקולה וורד נבחרה לככב בקמפיין שמלות ערב של אפריל. בשיחה עמה היא מספרת על אהבתה לשמלות ערב, על הקושי לקיים זוגיות 'לונג דיסטנס' עם הכדורסלן רום גפן והבחירה לצלם במלון הבוטיק החדש – דריסקי

'השורדת' לשעבר והדוגמנית ניקולה וורד הצטלמה בשבוע שעבר לקמפיין שמלות ערב של 'אפריל'. הצילומים היו במלון הבוטיק החדש 'דריקסי' שנמצא במושבה הגרמנית – אמריקאית בגבול יפו – ת"א. המלון עבר תהליך שימור כולל בשנים האחרונות. המלון הוקם לפני יותר ממאה חמישים שנה ונקרא תחילה 'לה גרנד הוטל'. הוא הוקם ע"י האחים דריסקו לאירוח צליינים בדרכם לעיר הקודש. לאחר מכן המבנה נרכש ע"י הטמפלר ארנסט הרדג שהעניק לו ציביון אירופי (הסגנון הקולוניאלי).

במלון הבוטיק הייחודי הזה פגשתי את ניקולה וורד "אני מאוד טיפוס של שמלות ערב" מגלה וורד "בעיקר בעונת החתונות יש לכך יותר רלבנטיות". היא מוסיפה "אני מאוד אוהבת להכין עצמי עם שמלות ערב על כל המשתמע מכך: מיני, פאייטים ותחרה. כמובן שהכל תלוי במצב הרוח, היכן ומתי".

כבר שנה וחצי שניקולה יוצאת את הכדורסלן רום גפן "זה לא פשוט לקיים זוגיות 'לונג דיסטנס' שכל אחד בעיסוקין. אבל כשרוצים ויש אהבה אז הכל אפשרי". ואני יודעת שזוגיות צריך לתחזק ולעבוד קשה על מנת שהיא תחזיק".

משה רחימי מנכ"ל הרשת שמונה חמישה סניפים באזור המרכז מספר על הקושי לקיים עסק שהוא על טהרת הכחול לבן "זו קולקציה שזמינה לכל כיס בסדר גודל של מחיר שנע מ 500 ₪ עד ל 1200 ₪. חבל שבארץ לא נותנים פידבק ועידוד לחברות שעדיין מייצרות כחול לבן".

 

תגובות

להשאיר תגובה