מתכוננים לפסח אינטימי 2020

האוויר הנעים שעוטף אותנו בימים אלה, מסמן את בואו של האביב ואיתו כמובן, חג האביב – חג הפסח.

אנו מחכות בציפייה כל השנה לחג החגיגי והפורח הזה, מתכננות מה ללבוש ואיך לבלוט עם שיא הטרנדים בארוחה המשפחתית רבת המשתתפים. והשנה, לעולם תכוניות משלו לערב הפסח הקרוב. אנו בסימן של התכנסות פנימה למשפחה הגרעינית וחגיגה אינטימית סביב שולחן קטן.

אך דווקא בימים כאלה, חשוב לשמור על השמחה, האופטימיות והאווירה החגיגית וגם בארוחה משפחתית קטנה, אפשר וצריך להיראות מיליון דולר, ולכן, את הפסח הזה נקבל עם לוק "פרשי" ורענן שירים לנו את המורל ויתאים לאווירת ההתחדשות שאופיינית לחג.

את איפור החג שלנו נתחיל בהנחת מייק אפ, שכבה דקה ואחידה של מייק אפ בעל עמידות וכיסוי גבוה תעניק לנו בסיס רענן וחלק ללוק שלנו. השתדלו לא להעמיס חומר על מנת למנוע מראה כבד שמדגיש קמטוטים. מייק אפ מסדרת אינפלבל יעשה את העבודה היטב. 

באזור הכהויות שמתחת לעיניים, נניח קונסילר בעל פיגמנט אינטנסיבי, בגוון שמעט בהיר מגוון העור שלכן וזאת על מנת להאיר את העיניים ולהדגיש את המראה הרענן וזוהר.

במראה הרענן שאנו מייצרות, העיניים הן הכוכבות הראשיות!
על מנת להעניק להן גלואו עדין וקורן, נבחר בצללית שימרית או מטאלית בגווני פנינה ונניח אותה על כל גלגל העין. 

תחמו את העין בעזרת קו אייליינר שחור קלאסי לאורך קו הריסים העליון וצרו שפיץ מחודד ומורם בזווית החיצונית של העין. למראה דרמטי יותר, האירכו את הזווית שיצרתן ועבו את קו האייליינר.

להוספת טאץ' דרמטי ומראה עיניים פקוחות וחתוליות, השתמשו במסקרה המייצרת הארכת ריסים ללא גבולות ומעניקה נפח נחשק. אל תוותרו גם על הברשת הריסים התחתונים, כך תקבלו מראה חגיגי במיוחד. 

את המראה הרענן שיצרנו, נמשיך גם בגזרת השפתיים. בחרו בשפתון בגוון פירותי שאתן מתחברות אליו, שיעניק לכן שכבה אחידה של צבע בגימור מאט טבעי ועמידות בלתי מתפשרת, גם במהלך ארוחת החג. 

עכשיו, כשאתן זוהרת ומוכנות לערב החג האינטימי,

נאחל לכן ולבני משפחתכן, חג שמח, אופטימי והרבה בריאות לכולם!

מאת מאיה לזר, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

תגובות

להשאיר תגובה