כך תשיגי את הלוק המושלם והנכון לשיער שלך לחגיגות הסילבסטר!

לקראת חגיגות הסילבסטר והשנה האזרחית החדשה, מומחי השיער של Dyson חולקים את סודות הסטיילינג והטיפים שיעניקו לך את מראה השיער הכי עדכני וטרנדי ועם זאת ישמרו על השיער בריא

אבחון סוג השיער

אם את יודעת מה סוג השיער שלך תוכלי להגיע בקלות לסגנון העיצוב שתרצי לערב החגיגות! שיער חלק וגולש? או אולי תלתלים מושלמים? ברגע שיודעים את סוג השיער, יהיה קל יותר לעצב אותו ולמצוא את הכלים המתאימים לו.

לא משנה מה סוג השיער שלך, המרקם שלו יהיה איפשהו בין עדין לגס. לדוגמה, עם מעצב השיער Dyson Airwrap  , המברשת המוצקה מתוכננת ליישור שיער עבה ומתולתל בעוד שהמברשת הרכה משיגה תוצאה מיועדת יותר לסוגי שיער עדינים יותר. המסלסלים השונים עוצבו גם עבור סוגי שיער שונים, כך שקל יותר להתאים את שגרת העיצוב שלך לסוג השיער הספציפי שלך ולסגנון הסופי הרצוי. 

התאמה בין העיצוב לטכניקה

מה שבאמת חשוב לך בערב הסילבסטר זה שתהיה לך את הפריזורה שתוציא אותך הכוכבת  של הערב! כזו שרק תגרוף מחמאות מכל הסובבים.. 

אך, לפני כל זה, בשלב ההכנות,  חשוב להקפיד גם על בריאות השיער ולהתאים בין עיצוב השיער הרצוי למכשיר העיצוב הנכון. זכרי: השיער שלנו חלש יותר כשהוא רטוב ולכן הוא פגיע יותר. לכן, כדאי לנקוט בזהירות רבה כאשר עובדים עם שיער לח או רטוב.

מייבש השיער Dyson Supersonic מספק זרימת אוויר עוצמתית, מהירה וממוקדת לצד בקרת חום חכמה כדי להבטיח שהחום לא יפגע בשיער. בחירת התוספת הנכונה שתתאים לסוג השיער שלך היא גם מאוד חשובה. לבעלי שיער גס או מפותל, מסרק השן הרחב מתוכנן עם שיניים סופר-חלקות, עגולות וחזקות המחליקות בצורה חלקה את השיער מבלי להיתקע או למשוך אותו – תוצאה נפוצה של נזק מכני.

לבעלי שיער עדין יותר או קרקפת רגישה יותר, אביזר ה Gentle Air יספק את אותה מהירות של ייבוש אך יפזר את האוויר עם זרימת אוויר עדינה יותר.

לא לפחד מחשמל סטטי

אין ספק שקצוות מפוצלים וחשמל סטטי בשיער יכולים להביא לתסכול אמיתי! במיוחד שצפוי לנו ערב נוצץ וכל מה שאנחנו רוצות זה מראה שיער שופע ומלא ברק ולא כזה שהוא קופצני  וקשה לסידור.

כי הרי אין כמו ההרגשה שאחרי ייבוש שיער על ידי מעצב במספרה. אנו רוצות  להשיג את אותו גימור מבריק גם בבית! האביזר החדש של מייבש השיער supersonic Dyson  עושה בדיוק את זה- מאפשר לקבל את אותו גימור סופר מלוטש בכוחות עצמם, לא רק במספרה.

הטיפ למראה מלוטש ועוצר נשימה הוא קודם כל לעצב את השיער עם מחליק Dyson Corrale   ולסיים עם המייבש שיער עם אביזרFlyaway  לנטרול חשמל סטטי–באמצעות שימוש באביזר ניתן להשיג מראה שיער אחיד ולא מחושמל ויוצר מראה בריא ומעוצב כמו של עיצוב מקצועי במספרה, כל זאת ללא שימוש בחום קיצוני, תוך שמירה על הברק הטבעי של השיער.

הגנה על השיער מפני דהיית צבע

אם בחרתן להתחדש בצבע חדש לשיער או לרענן את הצבע הקיים זכרו:  ככל שמשתמשים ביותר חום על השיער, כך הצבע דוהה באופן משמעותי יותר. הסיבה לכך היא שחום מוגבר יכול לפגוע בשכבה החיצונית של השיער, מה שמאפשר לצבע לדהות. מחליק Dyson Corrale   הינו המחליק היחיד עם טכנולוגיית פלטות גמישות, והשילוב של הפלטות הגמישות ובקרת חום חכמה, מפחית את דהיית הצבע בשיער בשל חום מוגזם.

למקסם את האופי של התלתלים 

מתולתלת? קבלי טיפ נוצץ שיעצים את מראה התלתלים שלך לערב נוצץ וזוהר! לא משנה מה המרקם הטבעי של השיער שלך, אביזר ה Diffuser של Supersonic Dyson  יעצים את מראה התלתלים הטבעי של השיער שלך. פחות זה תמיד יותר – פחות חום, פחות תנועה והגדרת זרימת אוויר פחות חזקה יעזרו להגן על שלמות הצורה, תוך הימנעות מקירזול לא רצוי. ה Diffuser פועל כדי לדמות אפקט ייבוש אוויר תוך כדי עיצוב, עם שיניים ארוכות יותר שמגיעות עמוק יותר לתוך השיער, לייבוש מהיר לאורך כל העיצוב.

סודות לנפח בשיער

רוצה להפתיע בשיער מלא נפח?  לגימור בעל נפח יש לייבש את השיער כנגד זרימת השיער. לדוגמה, ייבוש השיער מצד ימין לשמאל וייבוש הצד האחורי לחזית באמצעות מייבש השיער Dyson Supersonic  ואביזר ה Gentle Air. כדי להוסיף את הנפח הקטן הזה בסוף  מומלץ להשתמש באביזר ה Flyaway החדש כדי להרים בעדינות את השורשים ולהחליק את כל החשמל הסטטי שאולי הופיע במהלך העיצוב- זה גורם לנפח להיראות טבעי יותר ולשיער שלך להיראות עבה יותר.

החלקה של שיער עבה

נשים רבות בעלות שיער ארוך נוהגות לחלק את השיער לחלקים לפני העיצוב כדי להקל על עבודת ההחלקה של השיער. מחליק Dyson Corrale   משדרג לחלוטין את הפעולה הזו עם טכנולוגיית הפלטה הגמישה והיכולת לעצב מהר יותר. עם השליטה הנהדרת שלו, אפשר לעצב את השיער בצורה יעילה יותר ובטמפרטורות נמוכות יותר, תוך צמצום זמן העיצוב ושמירה על בריאות השיער.

  הימנעות מנזקי שיער- לשיער בריא יותר

נזק מכני (שהנו הנזק השכיח ביותר לשיער), הברשת יתר, ייבוש באמצעות מגבות או העברת אצבעות דרך השיער שוב ושוב גורמים לשיער להיות חלש ורגיש יותר לנזקים. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להימנע מהברשה של השיער כשהוא רטוב ולא לצאת מהבית עם שיער רטוב – מומלץ לייבש אותו תחילה עם מייבש השיער ובחום נוח.

 

תגובות

להשאיר תגובה