חמישה דברים שכדאי שתדעו על רפואת שיניים

כל אדם במדינה עבר  טיפול שיניים, חלקנו מטפלים בשיניים באופן קבוע  וחלקנו פונים לרופא שיניים רק כשממש צריך, בשנים האחרונות אף העמקנו את הקשרים עם רופאי השיניים, אצלם ניתן לבצע גם טיפולים קוסמטיים, אך כמה אנחנו באמת יודעים על הטיפולים שביצענו או על הרופא שטיפל בנו, ובאופן כללי, מה אנחנו באמת יודעים על רפואת הפה והשיניים בישראל. ד”ר איאד נאסר מרשת מרפאות השיניים ראמה. מציג 5 עובדות מעניינות שחשוב שנכיר על הפה והשיניים, כדי לשמור על חיוך נוצץ.

אתם סובלים מבעיות שיניים?  אתם לא לבד.  97% מהאוכלוסייה סובל מבעיות שיניים כאלו ואחרות.  ממגוון סיבות שונות, הנובעות החל מהרגלי תזונה לקויים ועד ללחץ נפשי.

יישור שיניים בקרב מבוגרים – אנו נתקלים מידי יום באנשים בוגרים ומבוגרים עם שיניים עקומות או בולטות, שוויתרו על אסתטיקת הפה וזנחו את האפשרות לחיוך ישר  ויפה מתוך מחשבה שטיפולי יישור שיניים מתאימים לילדים בלבד. אז כמובן שמומלץ להתחיל טיפול ביישור שיניים בגיל צעיר, אך ודאי תופתעו לשמוע שהטכנולוגיות והידע שנושאים רופאי השיניים המומחים התפתחו רבות בשנים האחרונות וכיום ניתן למצוא מגוון פתרונות וטיפולים ליישור  שיניים המתאימים כמעט לכל אדם ועונים לצרכיהם של אנשים שמחפשים טיפול יעיל ומהיר ולכאלו שמעדיפים שהטיפול יהיה בלתי נראה.  זכרו להקשיב לעצתו של רופא השיניים שלכם.

הלבנת שיניים – הטרנד המוביל בעולמם של רופאי השיניים הוא הלבנת השיניים.  בני נוער ומבוגרים מוצאים את מגוון הפתרונות הרפואיים והקוסמטיים להלבנת השיניים. חשוב לזכור, יעילה ובטוחה רק לאחר גיל 18 בסיום תהליך בקיעת  השיניים.  במידה והחלטתם לעבור תהליך הלבנת שיניים, מומלץ להיבדק תחילה אצל רופא ולוודא שהשיניים והפה בריאים ואין טיפול רפואי שעליכם לבצע  בטרם תלבינו את השיניים.  חשוב להתייעץ עם רופא השיניים שלכם על שיטת ההלבנה, קיימות מגוון שיטות לביצוע התהליך, כיום גם שיטות בריאות ובטוחות לצד  שיטות המזיקות לשיניים ולחלל הפה. וודאו שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר לשיניים שלכם, והקפידו על שגרת צחצוח, זו תעניק לכם שיניים לבנות לאורך שנים.

עקירת שיניים – אנשים רבים מגיעים עם בעיות שיניים וכאבים ומניחים שעליהם לעבור “עקירת שן”. בפועל עקירת השן תהיה המוצא האחרון ופתרון עבור אחוזים בודדים מהמטופלים.  הטכנולוגיה מציעה מגוון רחב  של טיפולים משקמים שעשויים להציל את השיניים שלכם גם כשכבר חשבתם שזה אבוד.

מאחורי כל רופא מצליח ומנוסה נמצאים מגוון לקוחות מרוצים, חשפו המלצות והקפידו לשאול את רופא השיניים, על הניסיון האישי שלו ושל צוות המרפאה  בטיפולים השונים.

הטיפים ניתנו על ידי ד”ר איאד נאסר מרשת מרפאות השיניים ראמה.

תגובות

להשאיר תגובה