חלק כמשי

ProPeel  – פילינג חדשני מבוסס על מקורות טבעיים מהים המעניק שיפור ניכר במרקם העור וחושף מראה עור, אחיד, חלק וחיוני   

Propeel פילינג פנים, מסדרת Clinical Christina המשווק בלעדית על ידי ‘סלע מדיקל’, הינו פיתוח מדעי חדשני של חברת כריסטינה. הפליניג פותח בלעדית לשימוש על ידי רופאים מתחום האסתטיקה בכדי לתת מענה איכותי וממוקד לעור הנוטה להיפר פיגמנטציה, קמטוטים, עור פגום וחסר חיוניות. הפילינג החדשני יחזיר את האלסטיות והגמישות לעור,  ישקם את מרקמו ויעניק מראה אחיד וחלק לפנים.

הרכב החומרים הפעילים הטבעיים שבמוצר מעניקים לו יכולות ריפוי ושיקום עוצמתיים, בהם: סיליקטים, אלמוגים העשירים במינרלים, יסודות קורט וויטמינים הידועים בתכונות הריפוי שלהם.

בעת השימוש בפילינג ProPeel חודרים חומרים פעילים אלו לעומק התא ומגרים אותו לפעילות מואצת. פעילות טבעית זו מעודדת את ייצור הקולגן ומשפרת את המבנה הטבעי של העור מה שמחייה את העור ויוצר גוון עור אחיד, מטשטש כתמי היפר פיגמנטציה ומחליק קווי הבעה, כך שהעור מקבל מראה בריא וזוהר לאורך זמן.

ProPeel משלבת 3 מנגנונים הפועלים בסינרגיה אחת כאשר כל אחד ממלא תפקיד מהותי בתהליך ההתחדשות העצמית של העור, משפר את יעילות הטיפול ומסייע ביצירת מרקם אחיד ובהשבת הרכות, והגמישות של העור.

פיתוח פילינג ProPeel הינו חלק מסדרת Clinical אשר פותחה לשימוש עבור רופאים. המוצר הינו פורץ דרך ומספק למטופלים פרוצדורה רפואית שאינה כירורגית ויעילה מאוד לטיפול במגוון מצבי עור.

כריסטינה בחרה לשווק ולהפיץ בלעדית את מוצריה באמצעות “סלע מדיקל” בבתי חולים, מרפאות לרפואה אסתטית ואצל רופאים פרטיים.

תגובות

להשאיר תגובה