חולקות הכל

בראיון מיוחד עם הכוכבות החמות של האינסטגרם נטע אלחמיסטר ונועה בני הן מספרות על הדרך שלהן להצלחה, כיצד הן מנהלות את חשבון האינסטוש שלהם ואיך השותפות העסקית בניהן לא העכירה על היחסים

עם יותר מחצי מיליון עוקבים ותמונות ששוברות את הרשת הפכו צמד הבנות לתופעת אינסטוש לוהטת. תפסנו את שני הבנות מדגמנות ביום קיץ לוהט לקמפיין חדש לתכשיטי ‘בלטו’ ועל דרך את קולקציית בגדי הים שהן עיצבו “כאישה אני מאוד אוהבת תכשיטים ואקססוריז” מציינת אלחמיסטר “לא מוצאת היום ליין מיוחד לבריכה ולים”.

אולי לא כולם מתחברים לעשייה של הבנות אבל דבר אחד לא ניתן לקחת מהן וזה היכולת לזהות הזדמנות עסקית, ראש גדול וללכת עד הסוף עם מה שהן מאמינות בו “קשה לי להסביר איך בדיוק הצלחנו” אומרת בכנות אלחמיסטר “זה קרה באופן סתמי וזה גדל מאליו. אני חושבת שזה היופי בי ובנועה שלא תכננו שום דבר. כך גם עם האינסטגרם נכנסנו כמו כל אחד וצברנו תאוצה. יש משפט שאני תמיד אומרת שהיופי בדרך שלי ושל נועה זה שצמחנו מהעם. יש לי מספר גדול של עוקבים ואני לעולם לא יזלזל באף אחד וגם לא היה מקום מסוים שאמר לנו ‘בואו ואני אעשה מכם גדולים’. אנחנו עבדנו מאוד קשה כדי להגיע למקום שהגענו אליו. זה חלק מהיופי של הדבר. אין לי נוסחה או קסם שאני יכולה לספר לך עליו”.

איך נולד הרעיון לפתוח עסק לעיצוב בגדי ים ?

בני “עוד לפני שפתחנו את העסק הייתה לנו משיכה לתחום ומאוד התחברנו לעניין. אני ונטע היינו הולכות לחנויות ומשקיעות בזה את מיטב כספנו. הייתה לנו התמכרות לבגדי ים – כל יום היינו משנות לבגד ים אחר. אז אמרנו לעצמנו שאם זאת האהבה שלנו ויש לנו חוש לזה אז עדיף שנעשה אם זה משהו. דבר מה משלנו. לכן אנחנו ממליצות לכל מי שרוצה לפתוח עסק שיילך רק על דבר שהוא אוהב”.

איך אתן מנהלות את חשבון האינסטגרם שלכם ?

“אין חוקיות בזה. אנחנו למשל הולכות לים ומעלות תמונה כך גם כאשר אנחנו מוציאות לשוק דגם חדש של בגד ים שעיצבנו”. אלחמיסטר “מה שמאפיין את האינסטגרם שלנו שהוא נורא חי וצבעוני. יש הרבה פרופילים אבל מה שמייחד את שלנו זה שמי שנכנס אלינו ישר התמונות תופסות את העין ואלו יהיו תמונות ברורות, חדות וגם כשאנו עושות סלפי זה לא יהיה מרחוק. ושכל אחד ידגיש את מה שהוא חושב שטוב בו ועד כמה שהדבר ישמע שטחי אין מה לעשות זו האמת ואנחנו עשינו מזה ביזנס. ובשורה הסופית – תאמין בעצמך ובמה שאתה טוב בו ותלך עם זה”.

יש את האמרה הזאת שלא מערבים עסקים וחברים ונראה שאצלכן העניין מצליח.מה הסוד שלכן ?

בני “אני ונטע טיפוסים מאוד שונים באופי. ואנחנו מאזנות האחת את השנייה. ולפני שאנחנו שותפות עסקיות אנחנו בראש ובראשונה חברות. ואנחנו פה אחת בשביל השנייה ויש לנו גם וויכוחים אבל הם מאוד זניחים”.

במה אתן שונות באופי ?

בני “אני יותר הפלפלית העקשנית ונטע היא יותר הטיפוס השקט שזורמת איתי ומאזנת אותי כשאני בלחץ. וזו הנוסחה שלנו להצלחה”.

תגובות

להשאיר תגובה