זאת הדרך שלנו לזכור אותה: יריד שבועות מרגש לזכרה של נרצחת הנובה גאיה חליפה

"האביב של גאיה' הוא שמו של יריד שבועות שהתקיים היום לזכרה של נרצחת הנובה – גאיה חליפה ז"ל
ביריד הוצגו דוכני גבינות, בגדים ואקסוסריז שונים. בנוסף התקיים הפנינג אימוץ כלבים: "כל הדברים הללו מאפיינים את גאיה שלנו" סיפר אחיה עידו

 

"חלפו בדיוק שמונה חודשים מהיום הארור" אומרת אמא, סיגל תושבת העיר קרית אונו ששם ברחבת הספריה העירונית נערך היריד רב המשתתפים, "אנחנו נזכור את גאיה עד יום מותנו, זהו אירוע ברוח של גאיה – נעים, קהילתי שעושה טוב על הלב".


רותם חברתה הטובה שמלווה אותה בגיל 4 שיזמה יחד עם המשפחה את היריד: "שבועות זה החג שגאיה הכי הרבה אהבה" היא נזכרת וחושפת קעקוע שעשתה על ידה, העתק קעקוע שנשאה גאיה ובו ציור גרמופון ולב פועם, "הטרגדיה היא שלבה של גאיה נדם במסיבת מוזיקה".

גאיה, צעירה יפהפיה שהגיעה לחגוג מצאה עצמה בלב התופת. היא כמעט וניצלה כאשר חולצה על ידי ידיד שלה בן שמעוני ז"ל, שחילץ עוד חוגגים. היא הייתה בדרכה לאביה. בעודה משוחחת איתו בטלפון, ירו המחבלים על רכבם בכביש המוביל צפונה. "אבא יורים עלינו", היא אמרה לו ואלה היו מילותיה האחרונות.

גאיה עוד לא הספיקה לחגוג 24. היא שירתה כחובשת ביחידת "דובדבן" ואחרי הצבא יצאה לטיול הגדול, שם גילתה את עולם המסיבות והמוזיקה. "השנתיים האחרונות בחייה היו מאושרות. היא הצליחה לחיות וליהנות. זו נחמה קטנה", אומרת אמה סיגל.

 

תגובות

להשאיר תגובה