לכבוד השקת קולקציית הקיץ החדשה של מותג האופנה ‘ליה לונדון’. ערכנו ראיון קצר עם יפעת ברכה דלרנה מנכ”לית החברה שהסבירה לנו אילו צבעים ישלטו הקיץ, איזו בשורה מביאה איתה החברה ומהו בעצם בגד הים המושלם

מותג האופנה ‘ליה לונדון’ משיק את קולקציית הקיץ שלו וזה הזמן לברר איך תתלבשנה נשות ישראל בעונה הלוהטת “אנחנו משיקים קולקצייה חדשה שתתכתב עם הטרדנים שצפויים לנו הקיץ” מספרת  יפעת ברכה דלרנה מנכ”לית החברה אותה אנו פוגשים בסטודיו של אמיר יהל בדרום העיר “אין ספק שישלטו גוונים חמים בעלי הדפסים טרופיים, הרבה צבעוניות, צבעי ניאון יבלטו לצד הירוק”.

מה הבשורה שמביאה איתה החברה לאישה הישראלית ? “הדבר החשוב של החברה הוא שלא משנה איזה מבנה גוף יש לך את יכולה למצוא את הגזרה ואת הצבעים שהולמים אותה. ואם לדייק יותר יש לנו טווח של 64 מידות שונות”.

ואיך המחירים שלכם ? “את בגדי הים שלנו ניתן לקנות לפי חלק עליון או תחתון בנפרד או יחד והמחירים שווים לכל נפש: תחתונים יעלו בין מאה למאה חמישים וחלק עליון נע בן 300 ל 450. ואילו בגד ים שלם יכול לעיתים להגיע ל 450. כמובן שניתן לעשות את השילובים ומיקסים למינהם”.

אילו צבעים ישלטו הקיץ ?

“יהיו צבעים טרופיים ומנומרים. יהיה גם ניתן למצוא את הטרנדים ששלטו בשנה שעברה כלומר צבעי ניאון עם צורות גיאומטריות שונות. וכמובן שחור שהוא תמיד הולך וניתן למצוא אותו בכל חוף”.

מהו בגד הים המושלם ?

“בסופו של דבר זה עניין של הרגשה אישית. אני ממליצה למדוד כמה שיותר גזרות כדי שתחברי את הגזרה בה את מרגישה הכי בנוח ואז גם תקריני החוצה בטחון ונוחות.

 

תגובות

להשאיר תגובה