הקורונה לא תעצור את בנות המצווה:

מאות נערות שנאלצו לבטל את חגיגת בת המצווה שלהן יזכו לציין את האירוע במסיבת בת המצווה הוירטואלית הראשונה בעולם ביוזמת עמותת “שוות” ומותג Always

עמותת “שוות” תערוך לאחר הפסח מסיבת בת מצווה וירטואלית למאות ילדות שהאירוע המשמח שלהן בוטל בגלל התפרצות הקורונה. באירוע, אליו נרשמו כבר מעל ל-6,000 נערות ובני משפחותיהן, ישתתפו גם הראפר E-Z וזמר מפורסם נוסף שיגיע בהפתעה וינחו אותו לאון שניידרובסקי ושלי צירינג.

מסיבת בת המצווה תיערך ב-22.4 בפלטפורמת קלטורה. לאירוע, שנחשב לבת מצווה הווירטואלית הראשונה בעולם, נרשמו 550 נערות ועוד כ-5,500 בני משפחותיהן וחברים. האירוע נוצר ביוזמת עמותת “שוות”, שמפעילה תכנית מנהיגות לנערות ברחבי הארץ.

בחלק הראשון החוגגות יתכנסו ב’חדרים פרטיים’ עם מנחות מתנדבות של עמותת שוות ויעשו פעילות לכבוד שנת הבת מצווה בדגש על מנהיגות ופיתוח ביטחון עצמי. בחלק השני יערך מופע מרכזי בהנחיית לאון ושלי שיכלול ברכות, סרטונים, הופעה של E-Z והופעת אורח מרגשת. 

מותג Always אשר שמע על ההכנות נרתם מיד לאירוע וגייס את משאבי המדיה, שיווק, הפצה לטובת  אירוע. בנוסף תקבל כל חוגגת מתנה המסמלת את המעבר מילדות לבגרות. 

האירוע לא היה מתקיים ללא השותפים הנוספים: קלטורה, טינק, WOW ודבי תקשורת.

תגובות

להשאיר תגובה